Šalter za osmehe & vedro vreme

<< < (2/373) > >>

Sal:
Recimo, samo figurativno, da je SF Tim klan Strumpfova (oni mali plavi crtani likovi, patuljasti stanovnici sume, mogu ladno da prodju kao fantasy podzanr)

E u tim (SF Tim Strumpfovima), ja sam Mrgud (lik u istima kome nikad nis nije po volji, niti mu se IKAD ISTA lepo desava)
a kome je svaki pocetak konverzacije  (MRZIM ....)
Sem Strumfete, naravno....

Znaci, trebace DEBEO razlog da nesto napisem ovde...al temu podrzavam i super je....iako MRZIM...brrrr

svetlost lutalica:
Ja najviše od svih Štrumpfova volim Mrguda. I Kefala (to je onaj geek sa cvikama). Prosto se identifikujem.  :mrgreen:

Btw. i meni se duplirao download, ali ja nešto nisam tip koji zbog toga skače od sreće.  :-| (mada mi evo kućni sysadmin skakuće iza leđa  :-D)

Nego Dan, jel naplaćuješ ti nešto po ovim šalterima?   :lol:
Mislim red je, kad je već šalter, da se nešto naplaćuje, bar u obliku mita i korupcije.  :-D

Evo jedna čokoladica (zato što je tanka pa može da se proturi kroz onaj prorez u šalteru).

dan555:
Gda samo nađe celu kravu (pa još roZLe) da proturaš kroz šalter. :lol:

Sal:
Mrzim milke...krave...mlecno...brrr....mrzim... :)

SuzanKalvin:
Imala sam na fax-u drugaricu Milku. Jednom je neko zalepio omot od Milke čokolade ispod liste studenata koji su položili ispit. Jedan kolega videvši omot odvali: "E, Milka, položila si ispit." Ona sva srećna krene da traži svoje ime na listi (iako je znala da nije položila) ne kapirajući foru.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana