Šalter za osmehe & vedro vreme

(1/373) > >>

dan555:
Kad niko neće da pokrene temu za lepe događaje moram (opetka) ja.

Šta god lepo da vam se desi, podelite to sa nama. Em će nam biti drago da vam je krenulo dobro, em je možda vaša sreća zarazna... :urra:

dan555:
Pa da krenem...

Ostavio sam sinoć da mi se skida film od 1,5 Gb a jutros vidim da je poslednji fajl preskočen. Ajd' nema veze, dešava se to, stavim ga ponovo, kad na sredini puče veza. E to već ume da nervira, naročito kad je fajl težak 200 Mb.
Stavim ga ponovo, i primetim da se skida brzom brzinom od 77 KBs. Čekam da padne na oko 50, koliko mi je normalno, al' ono samo piči li piči (blago čiči... :lol:)

I tako sam dobiJo povećanje brzine na 768/64 ranije nego što sam očekivao. SezamPro nas obradovao.

Doduše, odlazna brzina je i dalje bednih 64, što znači da i dalje nema ništa od video razgovora na Skajpu. :evil:

MasterYoda:
A mene su obradovali povećanjem odlazne brzine. Nisam ni znao dok nisam sinoć (posle dužeg vremene) pokrenuo skidanje torenta i dobio stabilnih 120 kB (ovo je nešto manje od uobičajenog) u skidanju i 118 kB (ovo je mnooogo više) u dizanju. I tako celo vreme dok nisam potpuno skinuo najnovijeg Bonda - Zrno utehe (Quantum of Solace).
A onda je usledilo razočaranje koje je prije za onaj drugi šalter, ali kad sam već ovde: Nigde nema titla za ovaj film. Apsolutno nikakvog. Da mi je naći bilo kakav - može i na engleskom ili francuskom - već bih ja to doterao i prilagodio. Ali šipak - nema ništa...

Glorija:
 :lol: :lol: :lol:

Hoćeš igru dok čekaš prevod ???

Kod:

http://www.hoaxfree.com/full-free-rapidshare-james-bond-quantum-of-solace-the-game-download-with-crack.html

Vidi ovooo !!!!

Kod:

http://www.hoaxfree.com/full-free-rapidshare-james-bond-quantum-of-solace-the-game-download-with-crack.html

Oni to vode kao knjige  :shock: :oops: :oops: :oops:

fane:
Danas sam ,u jednim dnevnim novinama, dobio nagradu.
Ni manje ni vise nego 10 (slovima deset) kesica TURBOCINA.
Al ce pijem kafu, hehe :lol:

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana