Film caffe

(1/252) > >>

Sal:
Ovde mozemo pretresti sve opisane filmove, raspravljati o njima i razmenivati linkove ka njima
Odsada bih molio komentare na opisane u temi ovde, a ne tamo...
Neka "opisi" ostanu samo na "opisima", a ovde da razglabamo o istima.

Sal:
Uh, bas sam nikakav domacin...
Evo, prvo pivo i kafa od mene, a po cips (jerbo pravi filmofili krkaju cips ili nesto slicno uz film) cu otici posle...
:):)

Po mom misljenju, naj film prosle godine je I am Legend...jest da nije bas po knjizi, ali mislim da je perfektno uradjen.

SuzanKalvin:
Zar nemamo diskusije o dolazecim filmovima??? Mada nemam nista protiv kafanice. Dobar je 'I am Legend'. Gledala sam trajler kako se snimao film. Oni su stvarno isprazili Njujork. To filmu daje poseban sarm. Sto kazu filmadzije; to je jedini put da vidite Njijork prazan.

luci:
gledao sam I'm a legend dopada mi se film mada su od savrseno dobrog horora napravili malo dramu ali sta da se radi....

Sal:
SuzanK, imamo mi diskusiju o dolazecim i to treba da ostane tako. Znaci, da diskutujemo o DOLAZECIM.

A ovde da diskutujemo o opisanim, tj odgledanim filmovima da ne bi smo same prikaze unakazili komentarima.

Zaista, ti prikazi rastu i bilo bi lepo imati cistu i uredjenu temu, kao svojevrstan katalog.

Mr Dan, mogao bi listu opisanih iz prve stranice okaciti na portal, ne bi bilo lose.

Krenucu da brisem redom sve sto nije opis filma, nadam se da je to OK sa vama?

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana