Krčma "Kod belog jelena"

(1/1495) > >>

MasterYoda:

Pošto nisi otvorio samu kafanu, evo ja ću to uraditi, kao prvi koji se registrovao na novom forumu.

Sve čestitke. Ovo izgleda dobro. Sad, ako i ima neka greščica, već će se to riješiti. :ziveli2:  

Još ako ima nešto da se pojede :daj klopu: pa zalije :pivo: sve će biti dobro.

Poslije, svi na posao sa svojim prilozima.

MasterYoda:
Sad ću da ti pošaljem par džedaja u posjetu. Onih prgavijih. Kakav bre pripravnik? Ja sam Jedi Council Member :sw 1:

MasterYoda:
Prebacujući postove vidim da smo svi zaboravili na rođendan našeg prijatelja laba. Bio je prije 2 dana, 11.12. Nije ni čudo, kakva je gužva.

Pa, labo, sretan rođendan, makar i s zakašnjenjem. Za piće se snađi, šank još ne radi a ni cjevovode nismo prespojili.

MasterYoda:
Ima još nekih sitnijih ispravki, koje sam onako, na brzinu, primijetio.

Ponegdje se pominje referenca na stari forum kao na naš forum. Recimu, u uputstvu za hostovanje slika (link u slici).

U rječniku, na nekoliko mjesta treba nova linija: BEM, LL, TOS

U skladu s mojom promjenom nika, treba ispraviti tekstove u Predstavite se i O SF timu...

nastavak slijedi...

Sal:
Ebiga Labo, zakasnili smo...
Pa, sretan ti rodjendan, druze...(Mr Sal sada vuce Laba za uvo :))

Eh, na svakom novom forumu se prvo napravi crkva (tj kafana)) i u njoj se pomolimo za sretan rad novog foruma, naravno obilno se pricesteci.

Ja dokotrlja bure jelena, a vi skoknite do onog jagnjca dole, eno ga prislonjen uz portal....:):)

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana