Vektor prezentacija

(1/5) > >>

Sal:
Naravno, podnaslov topica je mala sala, sve se da ispraviti i prepraviti ka boljem.

Sajtic sam radio dosta dugo, u nedostatku vremena, i krajnji rezultat mi se nije svideo, ali Mr Dan je rekao da je OK.

Mr Dan je uneo u isti ispravke greskica koje su bas bile ocite, i postavio na:

http://www.sftim.com/sfv/

pa, izvolite...:)

MasterYoda:
Odlično, čak štaviše vrlo dobro (što rekao jedan ovdašnji političar).

Dugme Izdanja ne vodi nigdje - jesi li to postavio radi budućih brojeva. Nadam se da ćemo uskoro kompletirati Vektor broj 3 pa će drugi broj u javnu download sekciju.

Pivo mi se smlačilo. Odoh u kafanče po drugo.

Sal:
Da, to dugme zasada ne vodi nigdje, mislio sam da se sakupi par brojeva, sa slikama omotnica i sadrzajem, i postavi na novu stranicu, a odatle linkovi ka downloadu pdf-a.

Miki 13991:
Одлично одрађено :D Још када се завриши... супер :D

Pikax:
Sal, sto se tehnicke strane tice - lepo uradjeno.
Nego, od pohvala nemamo toliko koristi kao od sugestija ( blaza forma kritike - prim. prev. :) ), pa da pocnem :
Vizuelna strana je to sto bi eventualno moglo da se izmeni, u smislu da dominiraju svetliji tonovi tj. boje..recimo svetlo plava do azurne, mozda cak i tamno ljubicaste ( slova )...Slova nikako fluorescentno zelena :(:(...Pozadina bi mogla da sadrzi neke sf ilustracije, ali ne napadne - recimo da se naziru i da to bude kolorno uklopljeno sa svim.
Recimo, svidja mi se kako si uradio prezentaciju svog sajta tj. ono cime se bavis - tamo dominiraju svetliji tonovi..
Eto, ja da kazem..

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana