SF tim
* 20.06.2021. 14:51:30
napredna pretraga  
Dobro došli, Gost. Molimo vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti: Fan forum SF fanova. Smile

Portal   Forum   Pomoć Pretraga Igre Prijavljivanje Registracija  
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 7   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Predstavite se  (Pročitano 108845 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
ninočka

pripravnik

Ugled: +0/-0
Starost: 53
Pol: Žena
Van mreže

« Odgovor #45 poslato: 25.03.2010. 23:18:00 »

Ja sam Nina. Obožavam SF i horor filmove i knjige. Imam godina preko nekoliko. Prva moja fantastika je bila  Blejkova sedmorka.
Sačuvana

Drndara
Registrovani

kopilot

Ugled: +5/-0
Starost: 51
Van mreže

« Odgovor #46 poslato: 07.04.2010. 11:03:27 »

Pozdrav ekipi  pozdrav
Priča se da onaj ko ima više imena duže živi. Tako i ja sebi produžavam rok trajanja... Potrajalo bi dok sva imena ne pobrojim.
Rođena 1970. god. Već pola svog veka živim u Novom Sadu. Radila sve i svašta, samo da se radi... Koga baš zanima, po struci profesor jugoslovenskih književnosti i SHJ (poliGota), ali nikad okusila čari ovog poziva. Nikad se ni pokajala.
Čituckam, volim muziku, ponekad nešto i napišem, kad me baš jako saplete inspiracija. Kod čitanja i gledanja filmova može i F i SF, ali kod pisanja izgleda da mi leži samo F.
Ovo je prvi forum u mom životu Embarassed
Sačuvana

Šta je gore to je gore, sve ostalo je dole.
PanzerPedjys
Registrovani

član posade

Ugled: +5/-2
Starost: 50
Pol: Muškarac
Van mreže

« Odgovor #47 poslato: 11.04.2010. 20:57:58 »

Hu, hu!  cvece

Sad sam Peđa, a zamalo da na početku ispadnem Miodrag. Polu Banaćan a polu Sremac, pa već 20 godina Bačvan. Takvima je najteže. Sa fantastikom me je upoznala mama, još kad sam bio baš, baš mali, prepričavajući meni šta su verovatno i njoj pričali u sličnom dobu. Otad znam da se nikako ne sme čistiti gde su vile kolo igrale i pokupiti novčiće prosute na raskrsnici. Onu drugu, pisanu fantastiku sam upoznao kroz Politikin Zabavnik, kao verovatno i svi ostali. Nikad nisam postao zagriženi sledbenik, ali je neka moja bolja četvrtina uvek bila tamo. Tvrdim da fantastika treba da služi, a ne da joj se služi.

Obožavam: cveće, Monty Python's Flying Circus, da kuvam, Dave i Woody Allena, duvan i alkohol. Bez mizike ne umem (Neil Young, Patti Smith, Rockabilly, Alternative Country, Teenage Fanclub, Americana, Elvis Costello, rani David Bowie...John Lennon... Johnny Cash…).

Uglavnom naprasit i, kad nešto umisli, zadrt do bola. Kalemljeni Anarhista.

Volim braću Strugacki, Dicka, Aldissa, Carda, Adamsa, Kinga i Poa (u pripovetkama)... Za horor više nego slabo marim.

Od fantastike ne tražim da mi pametuje, potpuno suprotno, tražim nešto novo.
« Poslednja izmena: 12.04.2010. 12:46:01 od PanzerPedjys » Sačuvana

Tuco Benedicto Pacifico Juan Maria Ramirez - "When you have to shoot, shoot, don't talk"
Bilja

stažista

Ugled: +3/-0
Van mreže

« Odgovor #48 poslato: 20.04.2010. 13:49:31 »

Pozdrav,
za pocetak, cini mi se da treba da nakupim oko 10 poruka. Ovo je druga.  Wink
jos se ne snalazim ovde, mada pretpostavljam da poznajem nekolicinu, a neki su verovatno pod nickom koji necu prepoznati. Pa tako... trebace mi vremena da prvo sve procitam i ispratim sta se desava.  pozdrav
Sačuvana
armadillo
Registrovani

kadet

Starost: 49
Van mreže

« Odgovor #49 poslato: 25.04.2010. 11:35:32 »

Ajd da i ja natuknem ponešto o sebi. slon

Zovem se Petar, rodjen poodavne 71. Volim sve vrste fantastike i eto me ovde. Smešten u KG, radim kao profesor fizičkog u Medicinskoj školi, otac bivšeg mališana (već me stigo visinski) i kočoperne devojčice. Sebe obično opisujem kao Dejvi Kroketa iz crtaća sa Perom Detlićem: "Veliki i jak kao bik, i skoro isto toliko pametan." Početnik sam u forumima, otud i ono slonče gore, čisto da vidim umem li ja to da postavim. Nadam se da ćemo se lepo družiti.
Sačuvana

"Pamet je najbolje raspoređena stvar na svetu - svak je ima kolko mu treba."
Oedipa Maas

pripravnik

Starost: 33
Van mreže

« Odgovor #50 poslato: 11.05.2010. 09:37:25 »

Evo i o meni par rečenica  pozdrav  :

Katja, 22 godine, apsolvent Engleskog jezika i književnosti. Radim kao part-time profesor i nadam se da ću se uskoro zaposliti u struci za stalno. Obožavam da radim sa decom, manje da prevodim, a i kažu da sam dobra u ovom prvom.
U slobodno vreme najviše izučavam književnost postmodernizma, uostalom, nadam se da ću u toj sferi uspeti da upišem dalje studije. SF is not quite my cup of tea, ali volim da pročitam ponešto s vremena na vreme.  Wink
Imala sam dosta hobija, od bavljenja plesom i jogom pa do mačevanja, ali, zbog privođenja studija kraju i rada, sada se najčešće relaksiram gledajući filmove i čitajući zanimljive knjige.  Razz
Sačuvana

Paranoids are not paranoid because they're paranoid, but because they keep putting themselves, fucking idiots, deliberately into paranoid situations.
Tmda
Registrovani

član posade

Van mreže

« Odgovor #51 poslato: 11.05.2010. 12:29:22 »

pozdrav
Pozdrav svima. Iz Sombora sam, '76 godište.
Volim sve oblike fantastike, pogotovo naučnu fantastiku.
Pratim već duže vreme vaš forum i nadam se da ćemo se dugo družiti.
Pozdrav
 pozdrav
Sačuvana

"Ti znaš da ja nemam šifgretor koji bih odbacio."
placenik
pripravnik

Van mreže

« Odgovor #52 poslato: 13.05.2010. 13:10:21 »

pozdrav
Ja biti Aleksandar, alijas placenik, 82o, lokacija BG. Konzument pisane naucne i epske fantastike od malih nogu, krenuo u drugom osnovne sa Ziletom Vernom i nisam umeo da se zaustavim...

Nadam se kvalitetnom druzenju!
Sačuvana
Fujto

pripravnik

Ugled: +0/-1
Van mreže

« Odgovor #53 poslato: 21.05.2010. 22:21:50 »

Grrr...av, av...grrr...

Vi mene svi znate, ali ja vas ne. Postrojite se i počnite da se predstavljate...grrrrr
Ponesite mi po cigar i pivo.
Sačuvana
dvab

kadet

Ugled: +1/-0
Starost: 49
Van mreže

« Odgovor #54 poslato: 29.06.2010. 11:36:06 »

Pozdrav... Bojan iz Topole...72 god...
Zaljubljen u fantastiku od stare serije Galaktika ili bese od slucajno pronadjene knjigre A.Klarka ili
ko se vise i seca zasto......od tad citao i gledao sve vezano za istu ali to nije bilo dovoljno pa sam nabavio
Encilopediju Naucne Fantastike od Z.Zivkovica i krenuo azbucnim redom na sve sto sam u biblioteci uspeo da nadjem
....Previse dobrih  naslova ali je jedino Zaduzbina uspela da me natera da naslov pocnem da citam cetvrti put, sto je
ujedno i moj problem...jer od one tri( il' bese cetiri)  sto su nasi objavili ispade da ima osam (+tri polupovezane)
i jos 2 u pripremi ( jednu treba da napise Greg Ber a drugu Dejvid Brin) molbom Dženet Asimov....
....a ja ...papira vise nema ,mastila nema ,para nema       znaci nista od stampanja
a knjige da citam na monitoru stvarno NECU i NEMOGU.
Sačuvana

Bojan
Shin Sekai

pripravnik

Starost: 33
Van mreže

« Odgovor #55 poslato: 05.07.2010. 03:25:28 »

Pozdrav! Ja sam Djordje, polupropali bubnjar (XD), rodjen 12. 07. 1987. u Novom Sadu. Zavrsio Elektrotehnicku skolu u Novom Sadu, student 2 godine Vise skole informacionih tehnologija.

Moj matori je fan naucne fantastike, tako da sam preko njega dosao u kontakt sa serijalima kao sto su Ratovi Zvezda i Blekova Sedmorka. Dugo nisam nista novo gledao do pre jedno 5-6 godina kada sam poceo da se interesujem za Klajva Barkera. U skorije vreme uzivam u Role Playing igrama i chitanju dela Terija Praceta i aktivno citam mangu i gledam anime. Omiljeni zanr fantastike, definitivno Sword and Sorcery, pa onda hard SF. Inace, hobi mi je izucavanje astronomije.

Takodje ljubitelj Dzipsi dzeza, Bluza, Klasicnog metala, Hard roka, Progresivnog metala ....
« Poslednja izmena: 05.07.2010. 03:28:07 od Shin Sekai » Sačuvana

I know where I came from—but where did all you zombies come from?
Haron

pripravnik

Van mreže

« Odgovor #56 poslato: 09.08.2010. 22:56:05 »

Dobro veće.  pozdrav Ivan 1960.. Serija "Izgubljeni u svemiru.." davno, davno. Politikin Zabavnik pa SIRIUS. Posle toga sve živo.
Sačuvana
goldengaidin
Registrovani

kopilot

Ugled: +9/-0
Starost: 36
Van mreže

« Odgovor #57 poslato: 29.08.2010. 16:33:36 »

Haug Smile

Zlaja, 84. Kragujevac (uglavnom). Apsolvent na Ekonomskom fakultetu.
Kada porastem bicu William Riker. Epska fantastika , Treki .
Igram basket i stoni u slobodno vreme . Imam filmski sajt.

Ako vas zanima jos nesto pitajte

Sačuvana
fane
Driver of the universe

admiral flote

Ugled: +23/-2
Van mreže

« Odgovor #58 poslato: 31.08.2010. 20:12:56 »

Da počnem iz početka...

Ja sam Nenad, i volim sve što voli SFtim  Cool

Iskoristio bih priliku da se javno izvinim svima, ali baš svima, zbog moje reakcije na dogadjaje od pre mesec i nešto dana.

Reagovao sam, šta znam, emotivno i brzopleto i uvredio dosta članova ovde. Neka frka kući pa onda frka na poslu pa...što nije opravdanje, nikako.
Neću da lažem, nikad nisam ni otišao odavde, pratio sam skoro sve...ali kao gost.Hteo sam nekoliko puta da se ,,vratim,, ali eto...
Moram da kazem da nisam promenio mišljenje u vezi..znate već, ali to je već moja stvar i neću da opterećujem nikoga.

Eto, ne znam šta više da kažem osim da sam tu i da moje izvinjenje možete prihvatiti, što je OK, a takodje i ne morate, što je isto OK.

Sačuvana
ariella
oficir

Ugled: +2/-0
Van mreže

« Odgovor #59 poslato: 03.12.2010. 17:08:57 »

elem,tek sad vidjela ovo,1984g rodjena zivim u Sarajevu,prvi kontakt sa sf kad sam gledala zvjezdane staze,to mi se svidjelo osim sf interesuju me i stripovi pogotovo zagor,hvala Gloriji za linkove Wink Wink Wink Wink,zavrsila pravni fakultet u Sarajevu,ne bas u roku........trenutno se ne bavim nicim,neki povremeni poslici za dzeparac koji ne vrijede spominjanja,sticajem okolnosti zbog rata i drustvenog uredjenja BiH tesko je naci posao plus recesija,imam i nekih drugih interesovanja koje ne bi spominjala na ovom forumu  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Smile Smile Smile Smile Smile pravo ime ne ostavljam po forumima  Wink Wink Wink Wink Wink al je nik isti svugdje Wink Wink Wink Wink
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 7   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

Šema sajta  ◊   SF Vektor  ◊   TV program  ◊   Periodni sistem NF

Pravilnik  ◊   SF kviz  ◊   NF na Krstarici  ◊   SF filmovi  ◊   Bibliografije

Kopirajt © 2006-2021. SF tim. Sva prava zadržana.
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines | Mapa foruma | Arhiva | wap2 Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.076 sekundi sa 23 upita.