SF tim
* 21.06.2021. 22:21:13
napredna pretraga  
Dobro došli, Gost. Molimo vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti: Fan forum SF fanova. Smile

Portal   Forum   Pomoć Pretraga Igre Prijavljivanje Registracija  
Stranice: 1 ... 92 93 [94] 95 96 ... 141   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Krčma "Kod belog jelena" II  (Pročitano 681523 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glorija
Superbaba

predsednik

Ugled: +62/-2
Pol: Žena
Van mreže

« Odgovor #1395 poslato: 07.01.2015. 13:15:02 »

NIsam siguran jeli mi se to samo cini, no ova 15-ta nekako krenulo bas sporo...

Prije 100 godina svjet je bio nekako malo zivlji.... il' mi se pak to samo cini...  Twisted Evil

Pre su ljudi verovali da će biti bolje ...

Kao da smo svi prepadnuti pitanjem: šta nosi budućnost ?

Elem, sudeći po filmovima, knjigama, pravcima razvoja nauke i tehnike, ...

Jaaako negativno  Crying or Very sad

(Slede babine skribomanske analize koje slobodno preskočite :

Ajd' po tezama:
Umetnost : mene učili o izražavanju lepote umetnošću pa makar ta lepota bila samo u oku posmatrača ... da li se samo meni čini ili je danas osnovni
vid izražavanja performans ? šta im je to ? nejasno okrni-obrni meni to liči na gomilu nečega  nejasno help a onda od "umetnika" i njegove slatkorečivosti zavisi "vrednost" dela ... po bosanski ... (ovo sam izbrisala da ne pomislite da baba nije fina)

Književnost: epidemija serijala ... ne mislim samo na predimenzionirane bajke podvedene pod "Fantazi"i "Horor" već i hiperprodukciju krimića i ljubića ...
o zombi + vampir nebulozama ... treba li uopšte  o tome ?

Film: ajd' što su vampiri i zombiji, bogovi i polubogovi, ljudska čuda i čudovišta preplavila ekran , što nam uništiše bajke ?  grrr Evil or Very Mad rip 1 cmizdravac

Nauka: rekombinacijom gena do idealne bebe ! a onda : http://www.b92.net/obrazovanje/vesti.php?yyyy=2014&nav_id=938628  dakle - ne ko sad kad vam dete "obrazuje" TV  Twisted Evil traženje Boga u ciklotronu ... ili bar Njegove čestice ... etc etc ... sve u svemu, bez "debele" škole nema šaMse da ukapirate o čemu to oni uopšte govore  grrr preostaje da "demokratski" o budućnosti odluče polupismeni koji nemaju šta pametnije da rade pa odšetaju do glasačkog mesta  Crying or Very sad

Tehnika : prerasla je i svoje izumitelje ili se babi samo čini pod uticajem starenja i klimaksa ? napravimo nešto da pojednostavimo rad pa ... padne sistem  Rolling Eyes Crying or Very sad

Osećam strah od budućnost  Crying or Very sad I ne samo zbog sve glasnijeg zveckanja oružjem ...

Pre 100 godina imali smo iluzija da idemo u bolju budućnost ( podkrepljeno snovima o komunizmu i opštim napretkom na svim poljima )

Pre 50 godina imali smo nadu u bolje sutra.

Sada ? Strah od svega i svačega potkrepljen raznim teorijama zavere , gomilama neshvatljivih i nepotrebnih informacija, izgubljeni u svetu koji sve manje razumemo što više o njemu saznajemo ...

Sačuvana

Bog čuva budale !
SuperFrog
Lucozade

predsednik

Ugled: +27/-1
Starost: 48
Van mreže

« Odgovor #1396 poslato: 07.01.2015. 14:21:45 »

Hajd, vedra strana dana, ne mislim samo ja da je sve crnjak...  Mr. Green

Bit ce da je nekoc crna hronika bila jedna od stanica novina... cesto samo lokalna... danas sve te crne hronike cine 'hot news' nasih web portala... sve nekako, kao da se takmice ko ce crnju vijest javiti...

U ovo doba tehnologije, ja se vracam na radio, provodim sa istim bar 1 od 24 sata dnevno (u autu) i tamo samo citaju once vjesti sa portala... ruku na srce NPR ipak ima i vedrih strana... Smile

Vjesti sam prestao pratiti prije nekoliko godina... a ipak znam o stanju vise od onih sto prade ponajvise zahvaljujuci jednoj emisiji na ComedyCentral kanalu?! Very Happy Svaka im cast... i u najcrnjim vjestima nadju nesto pozitivno...

Vise mi se ne da ni citati... samo pokoji strip prelistam...

Sa propascu komunizma... zanima me sta je sljedece...
Sačuvana

We came here in peace, we expect to go in one... piece. - Col. O'Neill
Glorija
Superbaba

predsednik

Van mreže

« Odgovor #1397 poslato: 08.01.2015. 12:55:29 »

Crying or Very sad I ja sam jedno vreme bežala od vesti ... a onda sam shvatila da se stvari dešavaju znala ja to ili ne znala...

Izabrala sam da budem obaveštena pa kud puklo. Sama sam kriva kad me nešto pogodi ...

Recimo : http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2015&mm=01&dd=07&nav_category=78&nav_id=944424

Ludilo !!! A komentari su još luđi ... Mada se nađe poneko ... http://www.b92.net/video/vesti.php?yyyy=2015&mm=01&dd=08&nav_id=944549

Dok se i mi ne podelimo http://www.nadlanu.com/pocetna/info/stav/stav/Razbijmo-tisinu.a-233446.859.html  zasad samo frka na Zapadu i bombe po

na muslimane ... po Islamskim zemljama naveliko a drugde "na sitno" http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2015&mm=01&dd=08&nav_category=78&nav_id=944565

Svet našao "dežurne krivce" - "Neka visi Pedro ! " a to što 99% običnih ljudi nisu krivi ni za šta ... Važno je da smo "mi" u pravu ..

http://www.rudan.info/njemacka-u-mraku/

Baba o politici ... opet a obećala ... U kvarišu !

Sačuvana

Bog čuva budale !
valiant68
Vuki

predsednik

Ugled: +33/-2
Starost: 52
Pol: Muškarac
Van mreže

« Odgovor #1398 poslato: 14.01.2015. 02:08:27 »

Politika  grrr. Ja samo pratim naslove  Twisted Evil.
Sačuvana

S verom u Boga
SuperFrog
Lucozade

predsednik

Van mreže

« Odgovor #1399 poslato: 14.01.2015. 18:33:46 »

Ma... vrijeme me tjesi... jutrosnja temperatura sa vjetrom je samo -30C. Sitnica... Very Happy

200 auta/kamiona sudar na jednom autoputu ovdje... http://theconcourse.deadspin.com/watch-a-scary-200-car-pileup-happen-before-your-eyes-1678722969

Poslije one djece u Pakistanu u skoli, vise me nista ne moze iznenaditi u svjetu... Sad
Sačuvana

Glorija
Superbaba

predsednik

Van mreže

« Odgovor #1400 poslato: 16.01.2015. 15:15:18 »

Ma... vrijeme me tjesi... jutrosnja temperatura sa vjetrom je samo -30C. Sitnica... Very Happy

200 auta/kamiona sudar na jednom autoputu ovdje... http://theconcourse.deadspin.com/watch-a-scary-200-car-pileup-happen-before-your-eyes-1678722969

Poslije one djece u Pakistanu u skoli, vise me nista ne moze iznenaditi u svjetu... Sad

A 14 stepeni i sunčano vreme ?
Sačuvana

Bog čuva budale !
valiant68
Vuki

predsednik

Ugled: +33/-2
Starost: 52
Van mreže

« Odgovor #1401 poslato: 18.01.2015. 15:23:37 »

Na komsijskom sajtu saznam da je Dan bolestan.
Ozdravljaj i bacaj se na posao. Mislio sam, da od posla nemas vremena da kucas  pozdrav.
Sačuvana

S verom u Boga
dan555
Kosmozamlata

predsednik

Ugled: +80/-9
Starost: 62
Slike: moj album
Van mreže

« Odgovor #1402 poslato: 18.01.2015. 16:12:32 »

Хвала Вали. pozdrav

Посао иде толико лоше да немам речи. Још месец-два овакве пустиње у радњи и могу да је затворим јер нећу имати чиме да покривам минусе. jooj
Sačuvana

Čoveče, pazi da ne ideš mali ispod zvezda! pozdrav
SuperFrog
Lucozade

predsednik

Van mreže

« Odgovor #1403 poslato: 19.01.2015. 16:34:16 »

Majstore, samo udri bjeli luk, limun i ostale zdrave prehrambene proizvode... ukljucujuci travaricu... Smile

Kod mene kuci proslu sedmicu svi bili bolesni sem mene. Smile
Sačuvana

garwor
Speed King

predsednik

Ugled: +17/-2
Starost: 44
Van mreže

« Odgovor #1404 poslato: 20.01.2015. 01:08:29 »

ja isto bio bolestan oko nove godine, nije radila lokalna ambulanta, mrzelo me da idem u dom zdravlja i da cekam tamo par sati pod temperaturom, cepao sam beli luk i limun, imao sam i 3-4 fervex-a i prilicno sam lako to podneo. Odlezao sam za svaki slucaj u krevetu 5 dana i izgledao 5 sezona The Big Bang Theory Smile
Sačuvana

Bolje biti tezak covek nego laka zena.

Sve su zivotinje jednake, samo su neke jednakije.
garwor
Speed King

predsednik

Van mreže

« Odgovor #1405 poslato: 24.02.2015. 18:38:15 »

https://www.google.rs/search?q=Premijer+Vu%C4%8Di%C4%87+je+odgovoran+%C4%8Dovek+koji+vodi+ozbiljnu+i+odgovornu+politiku.&gbv=2&sei=TEzrVOjUKsP_ywPi9oG4BA#gbv=2&q=%22premijer+Vu%C4%8Di%C4%87+je+odgovoran+%C4%8Dovek+koji+vodi+ozbiljnu+i+odgovornu+politiku%22
Sačuvana

Glorija
Superbaba

predsednik

Van mreže

« Odgovor #1406 poslato: 26.02.2015. 11:09:18 »

Shocked
garwor  očito nije ozdravio  Twisted Evil

Izgleda da je i mene napao grip ... zbog mog načina života i tako to, jedva sam primetila da je tu  Twisted Evil

Ima baba dovoljno trikova u rukavu - ima da ga ubijem do sutra  Twisted Evil
Sačuvana

Bog čuva budale !
garwor
Speed King

predsednik

Van mreže

« Odgovor #1407 poslato: 26.02.2015. 12:22:47 »

jesam bre. Ili ste mislili ...u glavu?
Sačuvana

Glorija
Superbaba

predsednik

Van mreže

« Odgovor #1408 poslato: 26.02.2015. 13:04:55 »

jesam bre. Ili ste mislili ...u glavu?

Šta reći a ...  Rolling Eyes

Šta ti bi ?
Sačuvana

Bog čuva budale !
SuperFrog
Lucozade

predsednik

Van mreže

« Odgovor #1409 poslato: 26.02.2015. 20:56:07 »

Ja nejmam pojma sta je majstor htjeo reci...

Neg' da napomenem, morat cu traziti novi izvor vjesti - voditelj jedinih vjesti koje redovno pratim (Daily Show with Jon Stewart) je najavio da planira prestati sa radom. Sad

Steta, bas je znao pronaci dobre teme i kroz ironiju i sarkazam skrenuti paznju na mnogo loseg u ovom svjetu... Sad
Sačuvana

Stranice: 1 ... 92 93 [94] 95 96 ... 141   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

Šema sajta  ◊   SF Vektor  ◊   TV program  ◊   Periodni sistem NF

Pravilnik  ◊   SF kviz  ◊   NF na Krstarici  ◊   SF filmovi  ◊   Bibliografije

Kopirajt © 2006-2021. SF tim. Sva prava zadržana.
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines | Mapa foruma | Arhiva | wap2 Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.037 sekundi sa 24 upita.