SF tim
* 20.06.2021. 15:59:39
napredna pretraga  
Dobro došli, Gost. Molimo vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti: Fan forum SF fanova. Smile

Portal   Forum   Pomoć Pretraga Igre Prijavljivanje Registracija  
Stranice: 1 ... 67 68 [69] 70 71 ... 141   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Krčma "Kod belog jelena" II  (Pročitano 680886 puta)
0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.
Glorija
Superbaba

predsednik

Ugled: +62/-2
Pol: Žena
Van mreže

« Odgovor #1020 poslato: 25.01.2013. 13:06:52 »

Twisted Evil Na Krsti frka ? Klasika  Rolling Eyes Twisted Evil

Alo, bre Axa !!! Bolje i FB nego Krsta ! Baba odavno odustala - margaritas ante porcos (valjda sam dobro napisala? davno baba bubala latinski  Wink ), u prevodu na srpski: ne rani stoku sas fine stvari !

Naleti se i na pametne i pristojne ... ali i na sukob "provokator" protiv "paljevine" (hepo-kockice  Twisted Evil ) a onda se normalni čude šta to bi  Twisted Evil

Na FB ja biram društvo pa je sve čista uživancija !

Daj Bogu božije, caru carevo a Krstu drži gde joj je mesto  Wink Ako svi krenemo da postujemo nebuloze sa Krste i drugih sajtova ... pući će nam Forum  Twisted Evil

Srećom, imamo Dana da ovo sve baci i nas vrati u lepo i ljudsko okruženje zbog koga smo ovde 

Може ли неко да ми објасни шта се дешава пошто мени ништа није јасно. Embarassed

Sačuvana

Bog čuva budale !
Eriops
Čuvar stanice

kapetan

Ugled: +14/-3
Starost: 47
Pol: Muškarac
Van mreže

« Odgovor #1021 poslato: 25.01.2013. 17:27:21 »

...
Samo onaj ko je bio vređan i maltretiran zna da bude saosećajan (pod uslovom da mu trauma ne izgradi patološki lik pa krene da se sveti ... obično nevinima  Crying or Very sad )

Baš tako Smile, još kada ti naprave čitav scenski nastup sa propratnom kulisom, veselju nema kraja  Cool
Ovde kol'ko vidim nevinih nema, svakog sam počastila po propisu...Frogija jer je u samom startu imao vulgarnih pretenzija, dana isto takođe, Kaa jer je imao tako finu dopunu za pitanje o Axi...pa ubacivanje Nare i endera  Rolling Eyes....da ne proširujem listu.
Valiant ne može da prežali početno peckanje pa se tako "nevino" ubacio kao doušnik Wink , dobio istinu ali i sve ostalo što je mu je odgovaralo da čuje. Ne znam samo čemu sav ovaj cirkus kada ste mogli na kulturan način da kažete da odem. Neka vam služi na čast, moj obraz je čist  Smile, zato vam je toliko dugo i trebalo, a i opet ste završnicu uradili na kvarnjaka.
Jedino koga sam možda uvredila to je Eriops kome se ovog puta izvinjavam  pozdrav ( u pitanju je kačenje knjige Pedeset nijansi sive ).

A sad cenjena i uvažena gospoda banujte me jer ne zaslužujete ni moju pažnju a ni vreme. pozdrav
Ma kakvo vređanje, taman posla  Cool Smile.
Nisam baš upućen, ali voleo bih da ostaneš na forumu.
Što se tiče Krstarice, nju ne treba uzimati za ozbiljno, mislim šta reći o forumu na kome ljudi kače topike tipa ,,Reptilijanci'', ,,Opišite vaše želje za parenjem'' i slično... Mr. Green
Sačuvana

Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah.. bit ću spreman da zaboravim..
Flash-Azra
elite
Still Shaper

predsednik

Ugled: +32/-3
Starost: 65
Van mreže

« Odgovor #1022 poslato: 25.01.2013. 19:13:03 »

A kako sam ja propustila takav fight koji bi Axu odjurio s foruma nam našeg?   Shocked
Sačuvana
kaa
Registrovani

admiral

Ugled: +15/-0
Starost: 45
Van mreže

« Odgovor #1023 poslato: 25.01.2013. 19:28:30 »

...
Samo onaj ko je bio vređan i maltretiran zna da bude saosećajan (pod uslovom da mu trauma ne izgradi patološki lik pa krene da se sveti ... obično nevinima  Crying or Very sad )

Baš tako Smile, još kada ti naprave čitav scenski nastup sa propratnom kulisom, veselju nema kraja  Cool
Ovde kol'ko vidim nevinih nema, svakog sam počastila po propisu...Frogija jer je u samom startu imao vulgarnih pretenzija, dana isto takođe, Kaa jer je imao tako finu dopunu za pitanje o Axi...pa ubacivanje Nare i endera  Rolling Eyes....da ne proširujem listu.
Valiant ne može da prežali početno peckanje pa se tako "nevino" ubacio kao doušnik Wink , dobio istinu ali i sve ostalo što je mu je odgovaralo da čuje. Ne znam samo čemu sav ovaj cirkus kada ste mogli na kulturan način da kažete da odem. Neka vam služi na čast, moj obraz je čist  Smile, zato vam je toliko dugo i trebalo, a i opet ste završnicu uradili na kvarnjaka.
Jedino koga sam možda uvredila to je Eriops kome se ovog puta izvinjavam  pozdrav ( u pitanju je kačenje knjige Pedeset nijansi sive ).

A sad cenjena i uvažena gospoda banujte me jer ne zaslužujete ni moju pažnju a ni vreme. pozdrav

... 'el se ti zezaš?
Niko ovde nije cvećka, al' smo vremenom (i ne bez muke) dogovorili jedan sasvim pristojan obrazac ponašanja.
Nema trolova, nema zlojeba, sabotera i sličnih sranja.
- I inače ti se obraćam jer vidim da si aktivan učesnik, a to je dovoljno da te zamolim da razmisliš.
To "zbogom" i "banujte me" je za neke niže uzraste kojima ti očigledno ne pripadaš (mada ne mogu da kažem da i sam nisam imao takvih ispada  Rolling Eyes)
Pričaj šta ti smeta, dogovorićemo se - to je racionalnije od ovoga.
Btw - prvi sam ti i dao plus zbog tvoje reakcije koju si gorepomenula...
Sačuvana

Glorija
Superbaba

predsednik

Van mreže

« Odgovor #1024 poslato: 25.01.2013. 19:31:20 »

Twisted Evil Ima Krsta bisere ... da ti stane pamet a ruka krene prema telefonu ...( dok se ne zamisliš: koga zvati da pokupi ludaka sa Neta ? )

Mali izbor iz Net-ludila : http://trojka.rs/zanimljivosti/mislili-ste-da-znate-sve-o-drustvenim-mrezama-foto

"društvena mreža za ljubitelje hrčaka "  Rolling Eyes grrr Laughing Laughing Laughing

elite, skroz si neobavestita  Twisted Evil Ovde svi volimo našu Axu i niko joj ništa ružno i ne misli, to je Krstarica kriva.
Sačuvana

Bog čuva budale !
elite
Still Shaper

predsednik

Ugled: +32/-3
Starost: 65
Van mreže

« Odgovor #1025 poslato: 25.01.2013. 19:43:48 »

Aaaa! Prestala da zalazim na Krstu. Tamo me držao jedino kviz, a sada ... vala baš ništa!
Sačuvana
Glorija
Superbaba

predsednik

Van mreže

« Odgovor #1026 poslato: 25.01.2013. 20:50:34 »

Aaaa! Prestala da zalazim na Krstu. Tamo me držao jedino kviz, a sada ... vala baš ništa!

Vreme je i da Axa odustane ... čisto da spase živce i uštedi vreme  Wink Twisted Evil
Sačuvana

Bog čuva budale !
dan555
Kosmozamlata

predsednik

Ugled: +80/-9
Starost: 62
Slike: moj album
Van mreže

« Odgovor #1027 poslato: 26.01.2013. 01:59:23 »

Не знам зашто би отишла одавде због Крсте кад већина нас више није тамо.
Мислим да је ипак нешто овде било али није ми јасно шта. Нисам приметио никакву фрку. Да не видим неки део форума па да мислим да је тамо... ал’ видим све. nejasno
Sačuvana

Čoveče, pazi da ne ideš mali ispod zvezda! pozdrav
Nesa
Vajper

predsednik

Ugled: +30/-1
Starost: 62
Van mreže

« Odgovor #1028 poslato: 26.01.2013. 02:39:23 »

I meni je ovo nekako nedefinisano ili postoji nesto sto nisam video a sve citam. Rolling Eyes
Sačuvana
ender33
Registrovani

kapetan

Ugled: +13/-0
Starost: 44
Van mreže

« Odgovor #1029 poslato: 26.01.2013. 08:36:53 »

Ja vidim da sam spomenut, ali stvarno ne kontam zašto Shocked
Sačuvana

sad znam
     da
ništa ne znam
valiant68
Vuki

predsednik

Ugled: +33/-2
Starost: 52
Van mreže

« Odgovor #1030 poslato: 26.01.2013. 16:49:32 »

Od muke da se napijem. Nista od brzeg interneta i optike.  grrr
Iako je u mom ulazu 66% potpisalo ugovor (imamo i svoj pecat), sad izmisljaju da i ostali ulazi treba da se ukljuce ... inace nema tehnickih uslova. Nije meni Glori izbaksuzirala, vec sam ja baksuz  Cool.

Odo da se usljemam i saspem salvu psovki na SBB kompaniju. Poslovnost 0.
Sačuvana

S verom u Boga
kaa
Registrovani

admiral

Ugled: +15/-0
Starost: 45
Van mreže

« Odgovor #1031 poslato: 26.01.2013. 18:44:22 »

Мислим да је ипак нешто овде било али није ми јасно шта. Нисам приметио никакву фрку. Да не видим неки део форума па да мислим да је тамо... ал’ видим све. nejasno

... takođe, kad bi još neko bio dovoljno ljubazan da objasni štasekojmoj desilo & kakve veze ima šugava krstarica.
Ja sam joj napisao ono što mislim kao reakciju na "banujte & zbogom" - veze nemam o uzroku...
Aj ljubim vas, ako neko oće a zna štajbilo nek mi i na pm pošalje - da ne ispadam više glup u društvu.
Svejedno mi je žao da pali neko ko je puno aktivniji od mene.
Sačuvana

fane
Driver of the universe

admiral flote

Ugled: +23/-2
Van mreže

« Odgovor #1032 poslato: 26.01.2013. 18:47:06 »

... takođe, kad bi još neko bio dovoljno ljubazan da objasni štasekojmoj desilo & kakve veze ima šugava krstarica.
Ja sam joj napisao ono što mislim kao reakciju na "banujte & zbogom" - veze nemam o uzroku...
Aj ljubim vas, ako neko oće a zna štajbilo nek mi i na pm pošalje - da ne ispadam više glup u društvu.
Svejedno mi je žao da pali neko ko je puno aktivniji od mene.

+1
Sačuvana
Axa
Nine of Time
kapetan

Ugled: +18/-0
Van mreže

« Odgovor #1033 poslato: 26.01.2013. 22:52:46 »

Може ли неко да ми објасни шта се дешава пошто мени ништа није јасно. Embarassed

U pitanju je moje "loše" iskustvo sa krstarice preko koje sam vas našla, i moje loše povezivanje i procena  Embarassed Ne znam postoji li vode koja može da me ispere od izbacivanja uvreda koje sasuh  Crying or Very sad
Stvarno ste mi negde prirasli i bilo mi krivo, imala sam utisak da me vidite kao nekog ko vređa, ko je perverzan i podmukao Crying or Very sad /zbog tih keksualnih insinuacija/

A sad ću lepo da pojedem g*vno što ga istresoh i svima se lepo izvinem, pogrešila sam Crying or Very sad
Sačuvana
Axa
Nine of Time
kapetan

Ugled: +18/-0
Van mreže

« Odgovor #1034 poslato: 26.01.2013. 22:54:45 »

Twisted Evil Na Krsti frka ? Klasika  Rolling Eyes Twisted Evil

Alo, bre Axa !!! Bolje i FB nego Krsta ! Baba odavno odustala - margaritas ante porcos (valjda sam dobro napisala? davno baba bubala latinski  Wink ), u prevodu na srpski: ne rani stoku sas fine stvari !

Naleti se i na pametne i pristojne ... ali i na sukob "provokator" protiv "paljevine" (hepo-kockice  Twisted Evil ) a onda se normalni čude šta to bi  Twisted Evil

Na FB ja biram društvo pa je sve čista uživancija !

Daj Bogu božije, caru carevo a Krstu drži gde joj je mesto  Wink Ako svi krenemo da postujemo nebuloze sa Krste i drugih sajtova ... pući će nam Forum  Twisted Evil

Srećom, imamo Dana da ovo sve baci i nas vrati u lepo i ljudsko okruženje zbog koga smo ovde  

Pogodila si srž, skroz si u pravu  pozdrav
Sačuvana
Stranice: 1 ... 67 68 [69] 70 71 ... 141   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

Šema sajta  ◊   SF Vektor  ◊   TV program  ◊   Periodni sistem NF

Pravilnik  ◊   SF kviz  ◊   NF na Krstarici  ◊   SF filmovi  ◊   Bibliografije

Kopirajt © 2006-2021. SF tim. Sva prava zadržana.
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines | Mapa foruma | Arhiva | wap2 Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.042 sekundi sa 24 upita.