SF tim
* 06.05.2021. 00:39:57
napredna pretraga  
Dobro došli, Gost. Molimo vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti: Fan forum SF fanova. Smile

Portal   Forum   Pomoć Pretraga Igre Prijavljivanje Registracija  
Stranice: [1] 2   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Odlazak, i pozdrav ekipi sa foruma  (Pročitano 12494 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Eriops
Čuvar stanice

kapetan

Ugled: +14/-3
Starost: 47
Pol: Muškarac
Van mreže

« poslato: 27.07.2010. 09:19:16 »

Iako mi je objašnjeno da sve nema veze sa mnom, osećam se odgovornim zbog Salovog bana, jer je usledio nakon diskusije na mojoj priči Karta za sreću, đavo me odneo kud je i stavih.
Tražio sam preko Dena i UO, da se moja tema sa pričom izbriše, da se dalje ne bi podgrevale strasti, nisam tražio Salov, Pancerov ili ičiji ban ; evo Dena živog svedoka, neka kažem da li lažem.
Dene, doveo si me u vrlo nezgodnu situaciju ; banovao si mi prijatelja, a makar neposredan povod, ili indirektan je moja tema. Šta sad da radim ? Žao mi je, između foruma i prijatelja, biram prijatelja. Molim te da mi obrišeš nalog, i ne ubeđuj me, ovo je moja konačna odluka. Mogu nekad svratiti kao gost da vidim šta ima, ali na forumu više neću biti registrovan-obriši mi nalog.
Tebi hvala na saradnji, bio si maksimalno korektan uvek prema meni, i žao mi je što se ovako završilo, ali ja ne mogu drugačije, nadam se da razumeš.

Pre nego što odem, samo da razjasnim sukob na priči. Jesam se ljutio na Salovu kritiku ? Ne. Na Dvabova zapažanja ? Ne. Na Fanovu kritiku ? Ne. Na Plocovu ? Ne, iako mu nisam stigo odgovoriti.. Ploc, imaš mahanje  Cool. Kritike su ispravne, priča je prekratka, zbrzana, nedovoljno razjašnjenja, itd, što bi se ljutio na istinu ? Pa zašto sam onda reagovao onako na Pancera ?
Pa kad ti neko, zbog neslaganja na politici u ZS, gde je umislio da su svi koji ne dele njegovo mišljenje neki fašisti ili nacionalisti, pokušava uneti u suštinu priče, nešto što ti ni u snu nisi pomišljao. Priču o ljudskim emocijama, pokušaju uspostavljanja ravnoteže u onom šta voliš, traženju sreće, on je preveo u nekakvo lamentiranje nad hudom sudbinom naroda. Pa, đavo odneo priču, na kraju je dat čist hepiend, da sam hteo kenjati o narodu, Kosovu, ili ne znam čemu, ne bih izveo pozitivan kraj.

Mnogi su zaboravili kako je uopšte stupio ovde, banuvši kao s Marsa, zatrpavajući nas pričama, sa prenatrpanim tekstom koji nije hteo ni da odvoji, da se može normalno čitati. Ja mu ni to nisam spočitao, a on mi je vratio đonom.

Dene, nadam se da ovo nećeš obrisati.

Dakle, pozdrav svima. Neke sam upoznao u RL, nekima imam telefone, mejlove, pa nadam se da ćemo nastaviti druženje. Ko želi, moj mejl je sent74@eunet.rs
Sf timu želim svako dobro, i svim njegovim članovima.
Sačuvana

Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah.. bit ću spreman da zaboravim..
Flash-Azra
dvab

kadet

Ugled: +1/-0
Starost: 49
Van mreže

« Odgovor #1 poslato: 27.07.2010. 09:36:53 »

Naravno da nije moje da uopste raspravljam o politici foruma.Ali bojim se da ste odabrali put koji ce ubiti raspravu i rasterati clanove.... Sal je ovaj forum cinio budnim, bojim se da ce bez njega da izgubi draz pozdrav
Sačuvana

Bojan
Nesa
Vajper

predsednik

Ugled: +30/-1
Starost: 62
Van mreže

« Odgovor #2 poslato: 27.07.2010. 13:26:31 »

Cccc. Sta to radite deco bre? Kad cete da naucite i primenjujete poslovice? A narod vam ih odavno dao na znanje i kao ostavstinu. Rolling Eyes
« Poslednja izmena: 27.07.2010. 13:47:24 od Nesa » Sačuvana
valiant68
Vuki

predsednik

Ugled: +33/-2
Starost: 52
Van mreže

« Odgovor #3 poslato: 27.07.2010. 13:28:09 »

Poruka od Sala:

"Lako je udarati vezanog coveka".

Epi, ne zatvaraj vrata. Ne preuzimaj na sebe krivicu.
Lepo se vrati jer nema borbe bez ratnika.
Ako nema borbe recima i druzenjem, onda je sajt mrtav.
Nigde nije zapisano da moramo sve voleti i uvazavati.
Ovde smo kao ljubitelji SF-a i to je jedino bitno.
Sačuvana

S verom u Boga
Glorija
Superbaba

predsednik

Ugled: +62/-2
Pol: Žena
Van mreže

« Odgovor #4 poslato: 27.07.2010. 13:36:46 »

grrr U čemu je vic ???  Shocked

Nisam koštunjava ali sam neobavestita ...  Embarassed
Sačuvana

Bog čuva budale !
plotz
Registrovani

predsednik

Ugled: +16/-0
Starost: 51
Van mreže

« Odgovor #5 poslato: 31.07.2010. 18:05:48 »

Epi je izgleda stvarno otišao!!!!!
Uspelo mu iz drugog.... mangup jedan Rolling Eyes
Vratiće se Šime Cool
Sačuvana

ako kaniš pobijediti nesmiješ izgubiti!!
valiant68
Vuki

predsednik

Van mreže

« Odgovor #6 poslato: 31.07.2010. 22:24:00 »

Epi je divan covek. Prijatan sagovornik, dobar domacin i pazljiv slusalac.
Hvala mu na druzenju u NS-u. Nema potrebe da se vraca na sajt jer je dobio informaciju sta o njemu misle a da ga nisu ni upoznali. Zaboravljate da ste ga ubrzanim tokom primili i u prijatelje a Vanaxa jos drzite na ledu. Cega se plasite, opak neki cikica....sa idejama. Nije on kriv sto ima pametnih i u zrelijim godinama.

Ova poruka moze da se obrise. Vise da "uredjujem" necu. To je ljudi, samo iznosenje misljenja.
Ja odluke ne donosim, izvinjavam se ako je zabranjeno predloziti. Ispade da sitna raja ni prdjet ne moze. Retko napisem nesto prosto al dozvolite da ubrzam brisanje posta.

« Poslednja izmena: 31.07.2010. 23:00:48 od valiant68 » Sačuvana

S verom u Boga
dan555
Kosmozamlata

predsednik

Ugled: +80/-9
Starost: 62
Slike: moj album
Na mreži

« Odgovor #7 poslato: 31.07.2010. 22:53:01 »

Epi je zaista dobar čovek. To sam mogao da vidim i tokom onog kratkotrajnog druženja kada smo bili na sajmu knjiga u Novom Sadu.
Žao mi je što je otišao. Ali i razumem njegovu želju da se solidariše sa svojim prijateljem, iako mu ovde niko nije ništa loše rekao.

A za Vanaksa, Vale, opet bi da uređuješ sajt i forum a nećeš da uđeš u SF tim. Biraj, ili se ne mešaj u uređivanje, ili uđi u tim. Nema između.

Ubuduće ću ti brisati poruke kojima bi da uređuješ sajt. Dovoljno puta sam ti skretao pažnju da to ne radiš.

Po meni, skoro svi članovi SF prijatelja, što si i ti, mogu vrlo lako i brzo da uđu u SF tim. Ko to neće, kao što ti nećeš, neka se ne ljute što ne mogu da uređuju naš sajt.
Sačuvana

Čoveče, pazi da ne ideš mali ispod zvezda! pozdrav
Glorija
Superbaba

predsednik

Van mreže

« Odgovor #8 poslato: 01.08.2010. 11:41:14 »

grrr grrr grrr Shocked Shocked Shocked

Šta je to sa vama ?????? Moje su unuke zlatne prema ovome što vi svi ...  Evil or Very Mad  Njima može da se objasni ...

Kad hoću da "skidam" - idem na 2 foruma i nađem. Kad hoću viceve - zna se gde se ide  Wink ....

Sftim je bio "nešto drugo" - ljudi koji čitaju i prate ono što i ja volim. Pogledajte malo: nema više prave rasprave o nauci, Sf i F (samo o radovima članova u šta se više i ne mešam jer sam rekla šta sam imala - nisam plaćeni kritičar i moje mišljenje je samo moje i za mene ), nema zezanja sa Sf temama (koliko ono paralelnih svetova ima ? )...
Svelo se na "Srećan rođendan", prepucavanje oko uređivanja, Spam! Spam! ...Spam!

Forum ima Pravilnik, Dan primenjuje Pravila i TAČKA. Kome se ne sviđa ... da citiram moju svekrvu: Možeš da trpiš i ćutiš ili da ćutiš i trpiš, pa ti biraj ! Jedina Danova greška je što je fin pa pokušava da objasni i kao da se pravda. Nema rasprave: ko prekrši Pravilo - opomena i Ban . (tačka) Ko hoće da menja Pravila i uređuje - napravi svoj Forum i radi to tamo.

Ne znam kako ne možete da odvojite Forum i realnost ... Možda zato što se poznajete "uživo" ? (Znam komšiju koji je na čatu - žensko  Laughing ) Nije to isto. Ljudi i idu na čat i forume da bi bili nešto drugo. Ne svi ali većina - da. Sve se shvata toliko lično da je to već smešno. Ponekad su me "svrbeli prsti" da , čisto vica radi, napišem nešto protiv nekoga ... Naravno da sam odustala kad sam videla kako se "palite ko' Hepo-kockice "  Twisted Evil Sa Salom sam mogla tako - niti se on ljutio niti ja. Pas laje vetar nosi a mi idemo dalje za iste pare  Wink Laughing Ne pada mi na pamet da se ubeđujem sa nekim ovde oko bilo čega. Imam dovoljno godina i svoj život da bih "mlatila praznu slamu" oko bilo čega. Ako me zanima ja pročitam, ako ne - označim "pročitano" da ne smara i idem dalje. Kad primetim raspravu - preskočim  Twisted Evil Ako mi Dan izbriše poruku, malo se postidim svoje neozbiljnosti i teram dalje. Svakom svoje !  Wink pozdrav Da biram "stranu"  Shocked Shocked Shocked Ne pada mi na pamet !  Evil or Very Mad Da se durim i "samobanujem"  Shocked Isto. Odrastite !!!  dedica

Sačuvana

Bog čuva budale !
plotz
Registrovani

predsednik

Ugled: +16/-0
Starost: 51
Van mreže

« Odgovor #9 poslato: 01.08.2010. 11:44:30 »

Baba care Cool pozdrav pozdrav sto godina Very Happy
Sačuvana

ako kaniš pobijediti nesmiješ izgubiti!!
valiant68
Vuki

predsednik

Van mreže

« Odgovor #10 poslato: 01.08.2010. 12:24:23 »

Vojnicki zivi i stedis zivce Glori, na to mislis?
Samo ovde nema vojske Mr. Green, ima dosta neistomisljenika.

Sad cu da ti posaljem PP ali u vezi interneta.

Sačuvana

S verom u Boga
Tanjica
Daenerys Targaryen

predsednik

Ugled: +29/-10
Starost: 43
Van mreže

« Odgovor #11 poslato: 01.08.2010. 14:07:16 »

Kad porastem biću kao Glorija!  beba svaka cast
Sačuvana

My needs are simple and few: food, clothing, a comfortable bed to sleep and NO IDIOTS.
Glorija
Superbaba

predsednik

Van mreže

« Odgovor #12 poslato: 01.08.2010. 19:32:01 »

Bolje nemoj, Tanjice  Crying or Very sad Upravo plačem jer su unuke otišle svojoj kući ...

Setila sam se zašto ne volim da mi dođu - one odu a ja ostanem plačući  grrr grrr grrr

Skidam crtaće i postavljam snimak na Rapid ... i plačem .... Kran me neće izvući iz depresije  Crying or Very sad Čitam da zaboravim ...
Sačuvana

Bog čuva budale !
Tanjica
Daenerys Targaryen

predsednik

Ugled: +29/-10
Starost: 43
Van mreže

« Odgovor #13 poslato: 01.08.2010. 21:31:24 »

Samo hrabro Bako, doći će one opet.  pozdrav
Sačuvana

My needs are simple and few: food, clothing, a comfortable bed to sleep and NO IDIOTS.
valiant68
Vuki

predsednik

Van mreže

« Odgovor #14 poslato: 08.08.2010. 13:02:30 »

Svako svoje razloge nalazi. Zelim da neko vreme budem odsutan sa domacih sajtova. Ako nekome zatrebam....poruke na gmail...cesto pregledam.

Pozdrav drustvo i prijatno letnje druzenje. pozdrav pozdrav pozdrav
Sačuvana

S verom u Boga
Stranice: [1] 2   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

Šema sajta  ◊   SF Vektor  ◊   TV program  ◊   Periodni sistem NF

Pravilnik  ◊   SF kviz  ◊   NF na Krstarici  ◊   SF filmovi  ◊   Bibliografije

Kopirajt © 2006-2021. SF tim. Sva prava zadržana.
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines | Mapa foruma | Arhiva | wap2 Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.022 sekundi sa 23 upita.