SF tim
* 05.12.2020. 09:29:42
napredna pretraga  
Dobro došli, Gost. Molimo vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti: Fan forum SF fanova. Smile

Portal   Forum   Pomoć Pretraga Igre Prijavljivanje Registracija  
Stranice: 1 2 [3] 4   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: SF Vektor broj 9  (Pročitano 27531 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
dan555
Kosmozamlata

predsednik

Ugled: +80/-9
Starost: 62
Slike: moj album
Pol: Muškarac
Van mreže

« Odgovor #30 poslato: 03.09.2009. 18:32:17 »

Imam ja ideju za tebe - Teletabisi vs SF tim. Laughing
Sačuvana

Čoveče, pazi da ne ideš mali ispod zvezda! pozdrav
Sal
Banovan korisnik
predsednik

Ugled: +28/-10
Starost: 51
Van mreže

« Odgovor #31 poslato: 03.09.2009. 18:45:31 »

Neka, hvala. Po tom pitanju sam jako angazovan na krsti, u temi "natprirodne pojave i misterije"....

Sačuvana

...We'd better get back, 'cause it'll be dark soon, and they mostly come at night... mostly...
dan555
Kosmozamlata

predsednik

Van mreže

« Odgovor #32 poslato: 03.09.2009. 18:47:50 »

Zato i kažemo, imaš veeeeeliko iskustvo. Mr. Green
Sačuvana

Tanjica
Daenerys Targaryen

predsednik

Ugled: +29/-10
Starost: 42
Pol: Žena
Van mreže

« Odgovor #33 poslato: 03.09.2009. 19:29:07 »

Nesto mi se vrti, doduse maglovito, po tintari da napravim Intervju 2: Nakaze u poseti SF Tim-u.....ono kao uzvratno...

Naravno, nikako ne bi izostavio onu vampirusu- vesticu....ali ...hmmm...samo ideja, nema jos ni idejnog resenja... Smile

Obavezno, ako ti nije problem, pocasti nas drugim delom intervjua. Potpuno sam uzivala, cak sam uhvatila sebe kako ocekujem neki romantican kraj sa lepom vampirusom.  Rolling Eyes
Sačuvana

My needs are simple and few: food, clothing, a comfortable bed to sleep and NO IDIOTS.
Sal
Banovan korisnik
predsednik

Van mreže

« Odgovor #34 poslato: 03.09.2009. 19:29:50 »

Ma.... tamo se samo zezam, i pravim srnja.. Smile

Ipak, treba da zavrsim prilog o orbitalnim stanicama za V, zavrsim pricu o Srbomenu u kviskoteci, a jos pride sam poceo neku zezanciju "Kontovi Prirode"...

A sve to u moje malo slobodno vreme... Smile
Sačuvana

...We'd better get back, 'cause it'll be dark soon, and they mostly come at night... mostly...
Sal
Banovan korisnik
predsednik

Van mreže

« Odgovor #35 poslato: 03.09.2009. 19:32:12 »

Nesto mi se vrti, doduse maglovito, po tintari da napravim Intervju 2: Nakaze u poseti SF Tim-u.....ono kao uzvratno...

Naravno, nikako ne bi izostavio onu vampirusu- vesticu....ali ...hmmm...samo ideja, nema jos ni idejnog resenja... Smile

Obavezno, ako ti nije problem, pocasti nas drugim delom intervjua. Potpuno sam uzivala, cak sam uhvatila sebe kako ocekujem neki romantican kraj sa lepom vampirusom.  Rolling Eyes

Pa da, zene kao zene.. Smile

Romantiku sam ubacio samo radi toga da da "injection" sablonu kog sam sam pokrenuo....

Ipak, necu te razocarati..ako ikad odradim "dvojku"... Smile
Sačuvana

plotz
Registrovani

predsednik

Ugled: +16/-0
Van mreže

« Odgovor #36 poslato: 01.02.2010. 20:06:10 »

lepo je to muzika i to
nemoj da preskočiš nikako grupu can(konzerva),sa njima je radio damo suzuki koji je i kod nas bio nešto skoro kao dj mislim.nažalost nisambio na certu no mi prepričaše,oko njih i još par bendova je krenula ta priča sa "krauorokom".to je baš dobro,naslednici američke psihodelije 60tih,to imaš na kompilacijama "golden nuggets".sve u svemu can 1968-1993 probaj
mother sky im je kao najpoznatija
Sačuvana

ako kaniš pobijediti nesmiješ izgubiti!!
Tanjica
Daenerys Targaryen

predsednik

Van mreže

« Odgovor #37 poslato: 01.02.2010. 20:47:44 »

lepo je to muzika i to
nemoj da preskočiš nikako grupu can(konzerva),sa njima je radio damo suzuki koji je i kod nas bio nešto skoro kao dj mislim.nažalost nisambio na certu no mi prepričaše,oko njih i još par bendova je krenula ta priča sa "krauorokom".to je baš dobro,naslednici američke psihodelije 60tih,to imaš na kompilacijama "golden nuggets".sve u svemu can 1968-1993 probaj
Nije mi jasan ovaj odgovor.  Question
Ili si promašio temu ili nisi citirao tog kome si hteo da odgovoriš. Kod svakog posta u gornjem desnom uglu imaš aktivnu reč Citat. Klikneš na nju i otvori ti se prozor za odgovor na temu sa već stavljenim citatom.
Sačuvana

My needs are simple and few: food, clothing, a comfortable bed to sleep and NO IDIOTS.
dan555
Kosmozamlata

predsednik

Van mreže

« Odgovor #38 poslato: 01.02.2010. 21:00:35 »

Pretpostavljam da je mislio na Kraftverk ali mu je poruka napisana prilično nerazumljivo. Nema rečenica, velikih slova, razmaka iza interpunkcija, reči... Sad
Sačuvana

plotz
Registrovani

predsednik

Van mreže

« Odgovor #39 poslato: 02.02.2010. 21:49:06 »

žao mi je ljudi ako je nerazumljivo ,smara me ova tastatura sa kojom ratujem već neko vreme,u pitanju je krautrock?! baš su neophodna ta ...... velika slova! za mene polu-pismenoga dobra su ova polu-malovelika,izvinite ako vas deranžiram nije mi to namera
Sačuvana

Tanjica
Daenerys Targaryen

predsednik

Van mreže

« Odgovor #40 poslato: 02.02.2010. 22:59:31 »

Ma ne deranžiraš. Nema problema  Wink
Sačuvana

MasterYoda
Jedi Council Member

predsednik

Ugled: +32/-5
Starost: 66
Van mreže

« Odgovor #41 poslato: 02.02.2010. 23:59:01 »

Ma, u redu je.
Kraftverk je samo jedna od grupa koja pripada tzv. Krautrock pokretu. Kraut (ribani kiseli kupus - njemački) je bio posprdni naziv za nijemce (ne samo njemačke vojnike) tokom WW2.
Sačuvana

Čovek se ne bori s rupom iskopanom na pogrešnom mestu, nego s budalama koje su je iskopale. Rupu jednostavno zatrpava.
Sal
Banovan korisnik
predsednik

Van mreže

« Odgovor #42 poslato: 03.02.2010. 22:23:21 »

žao mi je ljudi ako je nerazumljivo ,smara me ova tastatura sa kojom ratujem već neko vreme,u pitanju je krautrock?! baš su neophodna ta ...... velika slova! za mene polu-pismenoga dobra su ova polu-malovelika,izvinite ako vas deranžiram nije mi to namera

Ma, bi kul, de fors is vid ju... SmileSmile

Dobrodosao ti nama.. Smile
Sačuvana

plotz
Registrovani

predsednik

Van mreže

« Odgovor #43 poslato: 01.03.2010. 00:00:24 »

lepo je to muzika i to
Nije mi jasan ovaj odgovor.  Question
Ili si promašio temu ili nisi citirao tog kome si hteo da odgovoriš. Kod svakog posta u gornjem desnom uglu imaš aktivnu reč Citat. Klikneš na nju i otvori ti se prozor za odgovor na temu sa već stavljenim citatom.
 ok hvala hteo sam nešto malo što je bilo o krautrocku,mada je moguće da sam promašio temu tnx anyway
Sačuvana

plotz
Registrovani

predsednik

Van mreže

« Odgovor #44 poslato: 01.03.2010. 00:03:27 »

Ma, bi kul, de fors is vid ju... SmileSmile

Dobrodosao ti nama.. Smile
da dugo nisam bio tu u mom kompjuteru,živi bili svi od reda nego i vas slabo ima online
Sačuvana

Stranice: 1 2 [3] 4   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

Šema sajta  ◊   SF Vektor  ◊   TV program  ◊   Periodni sistem NF

Pravilnik  ◊   SF kviz  ◊   NF na Krstarici  ◊   SF filmovi  ◊   Bibliografije

Kopirajt © 2006-2019. SF tim. Sva prava zadržana.
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines | Mapa foruma | Arhiva | wap2 Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.03 sekundi sa 23 upita.