SF tim
* 26.01.2020. 16:21:27
napredna pretraga  
Dobro došli, Gost. Molimo vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti: Fan forum SF fanova. Smile

Portal   Forum   Pomoć Pretraga Igre Prijavljivanje Registracija  
Glasanje
Pitanje: Ocenite film
Izvanredno - 2 (13.3%)
Dobro - 10 (66.7%)
Osrednje - 3 (20%)
Loše - 0 (0%)
Negledljivo - 0 (0%)
Ukupno glasova: 15

Stranice: 1 [2] 3   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Star Trek 11 - Zvezdane staze 11  (Pročitano 19493 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Nesa
Vajper

predsednik

Ugled: +30/-1
Starost: 61
Pol: Muškarac
Van mreže

« Odgovor #15 poslato: 09.05.2009. 00:05:56 »

Ma i njoj bilo preglasno.
Za film kaze da je bio dobar a kod nje je dobro, od vrlodobar pa nagore.
U svakom slucaju ja sam poen zabelezio kod gospodje Laughing Laughing Laughing
Da je bila kakva ljubavna sapunjara e to bi bilo cisto 5. A voli i ono kad pise po istinitom dogadjaju. Nikako da je ubedim da je i tu reziser faca broj jedan za nazovi istinu.
Sačuvana
peca777
SF friend

admiral flote

Ugled: +11/-0
Starost: 42
Van mreže

« Odgovor #16 poslato: 09.05.2009. 20:10:27 »

ja danas vodio gospodju u bionju i gledali smo film
sta da kazem film mi se potpuno svideo osim....
opet ja nekako nije zavr.....
tj nekako su na brzaka zavrsili
svidelo mi se kako su nas upoznali sa svim likovima
sto se tice samog filma,muzike i te sitnice nisam mnogo obratio paznju jer mi se sam film svideo
po meni preporuka
idite da gledate film u 13i30 bili ja gospoja i jos dvoje ljudi koji i da su jeli petarde ne bi ih cuo inace ton uopste je mnogo jak (stear)bioskop
Sačuvana
Sekundica
Piece of Eternity

admiral flote

Ugled: +38/-4
Van mreže

« Odgovor #17 poslato: 10.05.2009. 15:04:39 »

Pojavio se prvi CAM na Rapidu:
Kod:
    http://rapidshare.com/files/231332627/MikeWave.GoLeech.org.Star.Trek.CAM.XviD-DEViSE.part4.rar
    http://rapidshare.com/files/231333000/MikeWave.GoLeech.org.Star.Trek.CAM.XviD-DEViSE.part2.rar
    http://rapidshare.com/files/231333403/MikeWave.GoLeech.org.Star.Trek.CAM.XviD-DEViSE.part3.rar
    http://rapidshare.com/files/231333643/MikeWave.GoLeech.org.Star.Trek.CAM.XviD-DEViSE.part1.rar
Linkovi su postavljeni danas i živi su.

Alternativni linkovi na Rapid Serbia:
Kod:
http://rapidserbia.com/viewtopic.php?f=14&t=49491
« Poslednja izmena: 10.05.2009. 15:15:26 od Sekundica » Sačuvana
dan555
Kosmozamlata

predsednik

Ugled: +80/-9
Slike: moj album
Van mreže

« Odgovor #18 poslato: 10.05.2009. 16:48:20 »

Ne preporučujem tu CAM verziju, em je obuhvaćen samo deo ekrana em je slika skoro negledljiva.
Idite bVe u bionju.
Sačuvana

Čoveče, pazi da ne ideš mali ispod zvezda! pozdrav
svetlost lutalica
Bene Gesserit

predsednik

Ugled: +60/-2
Van mreže

« Odgovor #19 poslato: 12.05.2009. 00:26:58 »

Krajnje neverovatno, ali ja bejah večeras u bioskopu i odgledah ovo.  Shocked (ovo se ja šokiram jer još uvek ne mogu da poverujem)

Ja glasah za osrednje, ali moram da se ogradim: nisam uopšte neki treki i nisam nikad gledala TOS i sve što znam o tome je "Beam us up Scottie", i gledala sam film u Rodi gde su valjda pokušavali da utvrde koliko zvučnika može da stane u i oko sale, tako da je bilo toliko glasno da nisam ništa čula 10 minuta po izlasku iz bioskopa. Što je sve, verovatno uticalo na moju procenu filma.

Bilo je smešnih momenata (mada su se neki likovi iza mene smejali naglas bar tokom trećine filma, moram priznati da meni nije bilo baš toliko smešno)

Najsmešnija mi je bila reklama za Nokiu i kad Spok citira Šerloka Holmsa. I tužna priča o Portosovoj nezgodi.  Mr. Green Takođe sam htela da se smejem naglas svaki put kad se čuju efekti Spokovog broda iz budućnosti. Mislim stvarno, on kreće u samoubilačku misiju, a brodić vrišti njanjanjanjanjanja  grrr.

Što se akcionih scena tiče, ja nisam neki fan i mnogo su mi nejasno urađene (ali ja tu zapravo i nisam nešto u stanju da procenim kvalitet).

A muzika me smorila najstrašnije. Izuzev Need4Speed varijante u sceni jurnjave kolima. Možda me ne bi toliko smorila da nije bila tako prokleto glasna.  Twisted Evil

I naravno, obožavam u svim ST-ovima što svi svemirski brodovi u sred svemira prave "vuuuuššššš" kad krenu u vorp.  Smile

Gluma je uglavnom ok.

I tako... Smile
Sačuvana
Кули
Ghostwheel
predsednik

Ugled: +11/-1
Starost: 33
Van mreže

« Odgovor #20 poslato: 12.05.2009. 01:01:28 »

I naravno, obožavam u svim ST-ovima što svi svemirski brodovi u sred svemira prave "vuuuuššššš" kad krenu u vorp.  Smile
Ja mislim da je to vrlo realno da se cuje, isto kao sto je realno da se u jednom trenutku prebaci u warp brzinu i to cak ni pojas da ne veze Mr. Green Mr. Green , nego onako, mrtav 'ladan.
Sačuvana

To be happy in this world, first you
need a cell phone and
then you need an airplane.
Then you're truly wireless.
dan555
Kosmozamlata

predsednik

Ugled: +80/-9
Van mreže

« Odgovor #21 poslato: 12.05.2009. 01:05:03 »

Paaa, to se čuje unutar broda, jelte... motori i tako to... Mr. Green
Sačuvana

Čoveče, pazi da ne ideš mali ispod zvezda! pozdrav
Sal
Banovan korisnik
predsednik

Ugled: +28/-10
Starost: 50
Van mreže

« Odgovor #22 poslato: 13.05.2009. 19:50:22 »

Konacno odgledah opisani film..
Ne bih da ponavljam ono sto je Mr Dan onako iscrpno napisao, nego bih samo da dodam svoj kont o filmu.

Elem, ovaj ST film je delovao na mene "najsnaznije", verovatno zarad totalno novog koncepta rezije, onog koji je matrix nametnuo (iako nema onih bullet time kadrova) a na koji nismo navikli u prethodnim ST filmovima.
Cak sta vise, svi ST filmovi su snimani manje vise istom sablonskom rezijom, i to jako dopadljivom.

Muzika u ovom delu jeste u pojedinim scenama prenaglasena, da ne kazem melodramaticna, ali meni generalno nije smetala.

Izbor glumaca i gluma istih je sjajna, i oni su i izneli celi film.
(nisam kontao da je Uhura zeMska i po u mladjim danima:))

I da, mnogo akcenta je baceno na akciju, sto takodje nismo navikli iz predhodnih filmova....ali meni se dopalo. I te kako... Smile
Sačuvana

...We'd better get back, 'cause it'll be dark soon, and they mostly come at night... mostly...
Glorija
Superbaba

predsednik

Ugled: +61/-2
Pol: Žena
Van mreže

« Odgovor #23 poslato: 22.05.2009. 20:44:39 »

Baba kasni, ko prava baba...

Film je dobar, malo više eksplozija i muzika mi je bez veze, ali je sam film pravo osveženje. Spok zaljubljen  Shocked
Skoti je lud ko' struja. ...

Ekipa glumaca dušu dala za 10 - 20 nastavaka  Wink
Sačuvana

Bog čuva budale !
peca777
SF friend

admiral flote

Van mreže

« Odgovor #24 poslato: 25.05.2009. 08:30:07 »

a posto su promenili vremenski tok moze i jedan novi serijal od jedno 120 epizoda  Mr. Green Mr. Green
Sačuvana
Nesa
Vajper

predsednik

Ugled: +30/-1
Van mreže

« Odgovor #25 poslato: 25.05.2009. 08:35:07 »

Pa zasto ne. Laughing
Ako smo mi odrastali i sazrevali uz Star Trek, sta bi bilo lose da to omoguce i nasoj deci, a zasto ne reci Twisted Evil i necijim unucicima
Sačuvana
ender33
Registrovani

kapetan

Ugled: +13/-0
Starost: 43
Van mreže

« Odgovor #26 poslato: 26.05.2009. 23:18:09 »

Evo i ja ga odgledao,nemam nekih većih zamjerki,muzika mi baš i nije pogođena al ajd prolazna,ono teleportiranje Kirkovo u brod u warp brzini :!:inače ok.Posebno mi se svidjela ona hiltica,to bi mi dobro došlo :lol:sutra na poslu.
Sačuvana

sad znam
     da
ništa ne znam
garwor
Speed King

predsednik

Ugled: +17/-2
Starost: 43
Van mreže

« Odgovor #27 poslato: 31.05.2009. 20:07:16 »

Klasicna akciona komedijica vidjena milion puta, samo smestena u ST svet. Napominjem da nisam ST fan, gledao sam nekoliko epizoda u osnovnoj skoli i od svih likova secam se onog sa siljatim usima i kapetan Kirk mi je delovalo kao poznato ime, ostali jok.
No kao i u svakom americkom filmu, negativci su celavi i neobrijani, glavni junak samo ganja zenske nista ne uci, a za kljucne situacije raspolaze nemerljivom kolicinom znanja, samopouzdanja i srece, brod negativaca mora imati gomilu siljaka, pipaka i kandzi, dok je Enterprajz onako bas lepo zaobljen i dopadljiv. Glavni negativac ce naravno pre nego unisti pozitivce pozeleti da otvori dusu i otkrije sve svoje motive i planove, konacni obracun se mora odigrati na nekoj visokoj platformi, sa koje ce naizmenicno visiti obojica, ali ce dobri momak uvek uhvatiti zlocu za nogu i baciti ga dole/ili ce zloca izgubiti ravnotezu i pasti, dalje, popeti se na platformu dok visis sa iste na prstima ruku nije nikakav problem, iz druzine pozitivaca nastradace onaj koji neposredno pre toga otvori dusu/bude glavni u kadru sa nekom ljudskom pricom... mislim ...vidjeno bezbroj puta, ajde priznajte.
Naravno posto je americka autoindustrija u krizi, morali su da ubace scene jurnjave sa corvette. Realno, muscle cars kultura je u stvari jedino originalno sto amerika moze da ponudi.
Sačuvana

Bolje biti tezak covek nego laka zena.

Sve su zivotinje jednake, samo su neke jednakije.
Sal
Banovan korisnik
predsednik

Ugled: +28/-10
Starost: 50
Van mreže

« Odgovor #28 poslato: 31.05.2009. 22:23:54 »

Lep i sazet prikaz modela akcionog sf filma. Smile
Sačuvana

...We'd better get back, 'cause it'll be dark soon, and they mostly come at night... mostly...
peca777
SF friend

admiral flote

Van mreže

« Odgovor #29 poslato: 01.06.2009. 10:29:14 »

sada pa kada to tako postavis i jesi u pravu  Sad
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

Šema sajta  ◊   SF Vektor  ◊   TV program  ◊   Periodni sistem NF

Pravilnik  ◊   SF kviz  ◊   NF na Krstarici  ◊   SF filmovi  ◊   Bibliografije

Kopirajt © 2006-2019. SF tim. Sva prava zadržana.
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines | Mapa foruma | Arhiva | wap2 Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.194 sekundi sa 26 upita.