SF tim
* 15.11.2019. 01:31:28
napredna pretraga  
Dobro došli, Gost. Molimo vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti: Fan forum SF fanova. Smile

Portal   Forum   Pomoć Pretraga Igre Prijavljivanje Registracija  
Stranice: 1 2 [3]   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Teleblahbah u moJEm životu  (Pročitano 18095 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Nesa
Vajper

predsednik

Ugled: +30/-1
Starost: 60
Pol: Muškarac
Van mreže

« Odgovor #30 poslato: 05.06.2009. 10:09:11 »

Ja nisam, ali od mog zadnjeg posta niko nije postavio ni jedno pitanje...a odgovor je jako racionalan.....
Tema posta je osetljiva. Licne prirode i sigurno vezana za snazne emocije. Tesko je postavljati pitanja, a ne rizikujuci da se necije rane dirnu, povrede, ili bar ne prizovu u secanje ono sto je vreme koliko toliko zalecilo. Mislim da je to razlog zasto nije bilo pitanja, odnosno bar moj razlog.
Sačuvana
SuzanKalvin
Moderator

predsednik

Ugled: +11/-0
Starost: 42
Slike: moj album
Pol: Žena
Van mreže

« Odgovor #31 poslato: 05.06.2009. 10:51:32 »

Ja ovu temu nisam ni videla. Ne znam kako mi se provukla...Mora da je u pitanju neki teleblahbah.

Dan, mislim da si dobio poruku sa one strane da svoje lustere zameniš plafonjerama.

Sal, tvoja priča je da se naježiš. Međutim i sam pokušaj da se opovrgne ili da se da neko razumno objašnjenje je na granici nepristojnosti, jer bi se naružila slika na taj događaj. Ja se ne usuđujem.
Sačuvana

Sal
Banovan korisnik
predsednik

Ugled: +28/-10
Starost: 50
Van mreže

« Odgovor #32 poslato: 31.07.2009. 01:40:25 »

Sad tek vidjoh odgovore..

Ne znam dan danas, ali takvih primera iz rata imam malo more.

Ne zelim da blokiram ovu temu svojim "srnjima".
Postoje ili dobre vile, ili andjeo cuvar.
Ja mislim da su oba entiteta radila zajedno....inace ne bih ja sada pisao ovo.
Sačuvana

...We'd better get back, 'cause it'll be dark soon, and they mostly come at night... mostly...
Glorija
Superbaba

predsednik

Ugled: +60/-2
Pol: Žena
Van mreže

« Odgovor #33 poslato: 31.07.2009. 12:37:27 »

Twisted Evil Šta mislite od čega je ono: Bog čuva budale ?

Nabrajanje bi trajalo duuugo i smorilo bi i mene  Laughing ali princip "radiShocked Ja se samo opustim i prepustim vremenu da sve sredi  Twisted Evil

Ponekad se dogodi pravo čudo.

Čekali smo neku lovu da kupimo nov komp i monitor. Trebala da stigne u septembru, a problem je kako tada da prebacimo stari komp unuci  (još gore:ko će da je obuči?). I šta bi ? Čekam kćerku i unuku da mi dođu a deda prosleđuje poruku: stigle pare !!! I sve ko' po loju  Laughing
Ovo je samo najsvežiji primer...
Sačuvana

Bog čuva budale !
NaraYan
Archmage

predsednik

Ugled: +21/-1
Starost: 37
Van mreže

« Odgovor #34 poslato: 31.07.2009. 21:29:05 »

Ja nisam, ali od mog zadnjeg posta niko nije postavio ni jedno pitanje...a odgovor je jako racionalan.....

Nije bitan odgovor, emocije su bile dovoljne.
Sačuvana

Samo Shrajk Srbiju Spashava
svetlost lutalica
Bene Gesserit

predsednik

Ugled: +60/-2
Van mreže

« Odgovor #35 poslato: 09.07.2011. 14:35:28 »

Pošto nema ni jedne druge teme o snovima, evo ovde:

Citat
Sa svoje strane, kad promislim da u snovima ne pomišljam ni često ni stalno na osobe, mjesta, predmete ili djelovanja o kojima mislim budan i da se ne sjećam tako dugog niza suvislih misli u snu kao u drugim prilikama, a budući da u budnom stanju često zamjećujem apsurdnost snova, dok nikada ne sanjam o apsurdnosti svojih misli u budnom stanju, veoma sam zadovoljan time što u budnome stanju znam da ne sanjam, premda, dok sanjam, mislim da sam budan. (Tomas Hobs, Levijatan)

Mr. Green
Sačuvana
dan555
Kosmozamlata

predsednik

Ugled: +80/-9
Starost: 61
Van mreže

« Odgovor #36 poslato: 07.08.2011. 22:40:19 »

Noćas sam sanjao da su mi ukrali novčanik, da ga tražim i nađem u đubretu u nekom jarku na stanici GSPa kod pančevačkog mosta (tu sam godinama čekao bus u povratku sa posla). U novčaniku samo lična karta, sve ostalo pokradeno, lova i dokumenti.

I, šta to znači?
Je l' da čuvam novčanik ili je to samo nerviranje u snu zato što znam da ću morati da čekam u redovima da bih podigao saobraćajnu (proš'o mesec otkako sam registrovao kola), produžio vozačku, uzeo ličnu i pasoš (istek'o mi pre više od godine)...

Inače, nikad me do sada nisu odžeparili. Jednom su Cige probale, isekli mi dno torbe u gužvi pri ulasku u Beovoz na stanici kod buvljaka na NBGDu ali pošto nisam hteo da se guram i povukao se nazad da sačekam da neka baba uđe, nisu uspeli ništa da izvuku (eto koristi od pristojnosti Very Happy).
Sačuvana

Čoveče, pazi da ne ideš mali ispod zvezda! pozdrav
Stranice: 1 2 [3]   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

Šema sajta  ◊   SF Vektor  ◊   TV program  ◊   Periodni sistem NF

Pravilnik  ◊   SF kviz  ◊   NF na Krstarici  ◊   SF filmovi  ◊   Bibliografije

Kopirajt © 2006-2019. SF tim. Sva prava zadržana.
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines | Mapa foruma | Arhiva | wap2 Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.021 sekundi sa 24 upita.