SF tim
* 30.05.2020. 20:03:48
napredna pretraga  
Dobro došli, Gost. Molimo vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti: Fan forum SF fanova. Smile

Portal   Forum   Pomoć Pretraga Igre Prijavljivanje Registracija  
Stranice: 1 [2] 3   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Smak sveta i projekat Kamelot.  (Pročitano 21130 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Sal
Banovan korisnik
predsednik

Ugled: +28/-10
Starost: 50
Slike: moj album
Pol: Muškarac
Van mreže

« Odgovor #15 poslato: 08.11.2008. 23:33:59 »

Ma neka prirodna katastrofa kao...cak sam citao da je nase sunce binarno, i da se ono drugo primice...mislim da su ga nazvali Dark Star ili planet ili nekako tako melodramaticno... Smile
Sačuvana

...We'd better get back, 'cause it'll be dark soon, and they mostly come at night... mostly...
sivka
Eta Carina
admiral

Ugled: +8/-0
Van mreže

« Odgovor #16 poslato: 09.11.2008. 22:51:22 »

Vidi, pročitala sam i mislim da je ovo odlična tema šta se dešava kad:
-  neko ode u vojsku i prsne,
-  neko odgleda neki film (Ljudi u crnom), i prsne..
-  neko reši da napravi dobru reklamu za knjigu...

ili je jednostavno pokušaj da se izmanipuliše masom ljudi i otmu neke pare (uglavnom se sve vrti oko para).

Ja ne verujem u "smak sveta", ne uskoro i ne na taj način... ali ko ga zna. Pojavio se crni predsednik u SAD pa je svašta moguće.  Rolling Eyes
 grrr I sad su našli ... sad kad sam rešila da se selim u Banat,  grrr a oni propovedaju zbeg u brda i planine... hmmm
Sačuvana
dan555
Kosmozamlata

predsednik

Ugled: +80/-9
Starost: 61
Van mreže

« Odgovor #17 poslato: 09.11.2008. 23:19:08 »

Ideja dvojne zvezde (ne planete) nije nova. Postoji hipoteza da naše sunce ima malog parnjaka koji se kreće na ekstremno izduženoj orbiti i svakih 70-ak miliona godina prođe kroz nama najbližu tačku i tada se dešavaju pomori na Zemlji (znamo za nekoliko takvih, a onaj sa dinosaurusima je manjeg obima od ranijih). Tu hipotetičnu zvezdu su nazvali Nemezis.
Sačuvana

Čoveče, pazi da ne ideš mali ispod zvezda! pozdrav
Sal
Banovan korisnik
predsednik

Van mreže

« Odgovor #18 poslato: 09.11.2008. 23:31:54 »

Ja opet potenciram Nostradamusove centurije ili kako god se zovu...(izvinite ako sam pogresio naziv, ne da mi se googlati)

Elem, Mr N je u mnogo cemu gresio, ili su "experti" za njegovo pisanje tako rekli,
Ali svi se u jednome slazu.
Da je nepogresivo i apsolutno prognozirao velike belaje covecije.
Prvi svetski rat, drugi, kugu u evropi, otkrice amerike, let na mesec, crnog covu na celu sveta....a bogme i ono sto nam kao predstoji, 2012 godine.
A pre njega, i one Maje su isto rekle.

Bas danas mi navrati drugar, i isprica vic kako su skontali vremeplov, al se zaglavi oko 2012 godine, nemere masina dalje...
Eto, cak izmisljaju viceve na taj racun.... Sad

Vidi Sivka, da me ne skontas pogresno..
Sve natprirodne poijave u okviru SF-a mi zovemo Teleblahbah (ne pitaj me odakle taj naziv SmileSmile )
I potvrdice ti svi ostali clanovi da sam ja najveci borac protiv toga bio i ostao.

Ali sestro ovo...pa recimo da mi uvlaci jezu u kosti i da sam postao jako skeptican u vezi svojih kontova.

Naj bi voleo da me lepo ismejavate 2013 godine.. SmileSmileSmile
Sačuvana

...We'd better get back, 'cause it'll be dark soon, and they mostly come at night... mostly...
Glorija
Superbaba

predsednik

Ugled: +62/-2
Pol: Žena
Van mreže

« Odgovor #19 poslato: 10.11.2008. 11:06:48 »

OVO jednostavno moram da napišem ... grrr
Elem, kad je mlađa kćerka bila 6. ili 7. razred, zaboravila sam, najavili smak sveta za petak 13. oktobar.
Pošto mama "sve zna"  Wink, pita ona mene šta će to biti. Ja skratim priču (radila sam nešto važno, 100% jer kad ja razvezem  Embarassed) - šta nas briga: kad je smak sveta naprosto nestanemo i tačka. Utešim je - smak sveta najavljuju bar 3-4 puta godišnje. Mora da joj je priču servirao neko kome je baš verovala, jer je vrlo pomno čekala da dođe smak sveta. Epilog: sad ne bi poverovala ni da joj je pred nosom  Laughing
Mama je ostala "jedina koja zna sve" Wink i samo mami veruje  Laughing pa je poverovala kad sam joj rekla da vanzemaljci postoje ali neće da dođu kod nas jer smo ludi i drže nas u karantinu.  Laughing

Meni je pomalo nelogično: ako "elita" zna da će sve propasti, zašto i dalje otimaju pare ??? Da se raja ne doseti ?  Laughing Možda su zato i birali crnca - da se on pati sa smakom sveta ?  Twisted Evil
Za Nostradamusa ne znam ... Imam knjigu ali se bojim da one njegove stihove nisu znali ni prevesti ...
Teleblahbah zna biti uverljiv - vidi se iz broja zaluđenih  Twisted Evil
Brinu me Inke - prestali su da prave horoskop zaključno sa 2012. godinom  Question Shocked

Baba bi u Banatu poludela - nigde brda da "zakačiš" oko ... Laughing
Sačuvana

Bog čuva budale !
sivka
Eta Carina
admiral

Ugled: +8/-0
Van mreže

« Odgovor #20 poslato: 10.11.2008. 21:20:34 »

... Možda smo mi samo osrednji sf program neke civilizacije...  grrr
... idem u Banat...  Wink
Sačuvana
svetlost lutalica
Bene Gesserit

predsednik

Ugled: +60/-2
Van mreže

« Odgovor #21 poslato: 10.11.2008. 21:46:52 »

U Banatu vreme teče 75% sporije nego u Beogradu.  Very Happy
To je prednost.
Sačuvana
fane
Driver of the universe

admiral flote

Ugled: +23/-2
Van mreže

« Odgovor #22 poslato: 18.11.2008. 21:18:13 »

Ideja dvojne zvezde (ne planete) nije nova. Postoji hipoteza da naše sunce ima malog parnjaka koji se kreće na ekstremno izduženoj orbiti i svakih 70-ak miliona godina prođe kroz nama najbližu tačku i tada se dešavaju pomori na Zemlji (znamo za nekoliko takvih, a onaj sa dinosaurusima je manjeg obima od ranijih). Tu hipotetičnu zvezdu su nazvali Nemezis.

Evo šta sam ja našao pre neki dan...

http://www.youtube.com/watch?v=pS7Rky3V7Wk&feature=related

Sačuvana
Sal
Banovan korisnik
predsednik

Van mreže

« Odgovor #23 poslato: 18.11.2008. 21:28:41 »

Inke, Maje i Nostradamus su svoja prorocanstva zaustavili na 2012. godini....

A i savremena nauka cuti o toj godini... SadSad
Sačuvana

Sal
Banovan korisnik
predsednik

Van mreže

« Odgovor #24 poslato: 18.11.2008. 21:33:34 »

Al sto je najgore, sto me zaista plasi....
Ja se ne bojim toga...i u neku crtu, ruku, kako god...jedva cekam da vidim sta ce da bude.
Rekose, 21. decembar 2012.

Pa da ga je...m... SmileSmile
Sačuvana

fane
Driver of the universe

admiral flote

Ugled: +23/-2
Van mreže

« Odgovor #25 poslato: 18.11.2008. 21:35:00 »

Mozda nije pravi video klip, ali na youtube, pored ovog, ima još dosta klipova pa koga interesuje...
Ja kao okoreli protivnik Teleblahbah-a, malo sam se zamislio sa ovim informacijama...
Sačuvana
Sal
Banovan korisnik
predsednik

Van mreže

« Odgovor #26 poslato: 18.11.2008. 21:42:01 »

Malo sam razmisljao o tome...
Cuo sam  (citao) da u ex yu obnavljaju sve podzemne gradove iz vremena SFRJ.

Bosna ih je imala par...
U Trebevicu je bio najveci radrski komplex u evropi (zauzele beretke na pocetku rata)

U Igmanu najveci vojni tajni aerodrom (sam sam gledao kako u pola noci nesto jarko svetlo izlece iz planine, a znali smo da su to nasi MIG-ovi i Galebovi)
Onda, Ivan planina, prirodna granica izmedju bosne i hercegovine...jedan od Titovih bunkera za vreme nuk napada...
Ima i podzemni mini aerodrom, kom instalacije i ratnu bolnicu.
Koliko je ukopano, boga pitaj, al to zaista postoji.

U Srbiji, Hrvatskoj i ostalim ex yu republikama ne znam sta ima, al na mnogim BH forumima i blogovima ima price da se to masovno obnavlja.
Zasto?

Zadto nasa vlada ubrzano radi na prikupljanju kesha?
Privatizacije, ovo ono...

Pod tim okriljem, zasto Srbija nije u EU dosada?
Sve smo uslove ispunili...

Al to su neki moji kontovi, koji se apsolutno poklapaju sa nekim nasim Kamelotima......

SadSad
Sačuvana

Sal
Banovan korisnik
predsednik

Van mreže

« Odgovor #27 poslato: 18.11.2008. 21:44:46 »

Mislim da to nije Teleblahbah, ipak znamo i nauka potvrdjuje da malo-malo neka globalna katastrofa poseti zemlju.
Da li pretnja iz svemira, ili samo sa planete nije bitno.

Bitno je da se planeta "opere".

A ima sta da "opere", sada...

Sačuvana

Glorija
Superbaba

predsednik

Ugled: +62/-2
Pol: Žena
Van mreže

« Odgovor #28 poslato: 18.11.2008. 21:49:53 »

Evil or Very Mad Izgleda da oni "gore" misle da treba očistiti svet od obične raje ? angry2 ljutko

Treba dobro paziti i pripremiti sve da im bar zapušimo ventilaciju  plazenje
Sačuvana

Bog čuva budale !
Sal
Banovan korisnik
predsednik

Van mreže

« Odgovor #29 poslato: 18.11.2008. 22:01:40 »

hehehheeh...
Jedan cikica, imenom Adolf H. je hteo vestacki da "opere" zemlju, pa je dobio po usima (izvinjavam se svim zrtvama njegovog divljanja na mom izrazavanju na datu temu), al je i pokrenuo nesto sto i dan danas ima posledice, i to katastrofalne.
Najblaza je bila Horosima i Nagasaki (odajem ipak pocast tim neduznim zrtvama, sto ih spominjem u ovoj temi)
A sve ostalo, ide njemu na dusu.

Prenaseljenost, crpljenje nafte, globalno zagrevanje, AIDS, ratovi.... Sve to vodi u novu svetsku kataklizmu.
A to nije moja izmisljotina, nego od jednog dobitnika Nebule, cije delo sada citam a zove se Darvinov Radio.

Sačuvana

Stranice: 1 [2] 3   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

Šema sajta  ◊   SF Vektor  ◊   TV program  ◊   Periodni sistem NF

Pravilnik  ◊   SF kviz  ◊   NF na Krstarici  ◊   SF filmovi  ◊   Bibliografije

Kopirajt © 2006-2019. SF tim. Sva prava zadržana.
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines | Mapa foruma | Arhiva | wap2 Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.024 sekundi sa 23 upita.