SF tim
* 23.09.2019. 01:09:34
napredna pretraga  
Dobro došli, Gost. Molimo vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti: Fan forum SF fanova. Smile

Portal   Forum   Pomoć Pretraga Igre Prijavljivanje Registracija  
Stranice: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 66   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Najave dolazećih filmova  (Pročitano 265446 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
venom187
Leon S. Kennedy

admiral flote

Ugled: +14/-2
Starost: 26
Pol: Muškarac
Van mreže

« Odgovor #405 poslato: 14.03.2011. 23:31:52 »

Neznam jel iko ista pisao o filmu "Thor",prema najavama ne bi trebao biti los. Question
Sačuvana

Don't run. You'll only die tired.
robi75
Sir Oliver

admiral flote

Ugled: +22/-1
Starost: 44
Van mreže

« Odgovor #406 poslato: 15.03.2011. 12:09:09 »

ja cekam takodje Hopkinsa ali u pitanju je "The Rite".Tema je egzorcizam i njegovo izucavanje.
« Poslednja izmena: 15.03.2011. 21:19:35 od robi75 » Sačuvana

Sine veli, ko igra za raju i zanemaruje taktiku, zavrsice karijeru u nizerazrednom "Vratniku".
venom187
Leon S. Kennedy

admiral flote

Van mreže

« Odgovor #407 poslato: 15.03.2011. 17:21:58 »

Covjece,obozavam Sir Anthony Hopkinsa,ali i mitologiju da jedva cekam Thora(nordijskog boga neba,groma,kise,munje,vjetrova koji je sve tamanio svojim cekicom Mjollnirom  udri).
Sačuvana

peca777
SF friend

admiral flote

Ugled: +11/-0
Starost: 42
Van mreže

« Odgovor #408 poslato: 15.03.2011. 21:57:31 »

pa to nas sveti Ilija   Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Sačuvana
SuperFrog
Lucozade

predsednik

Ugled: +27/-1
Starost: 47
Van mreže

« Odgovor #409 poslato: 16.03.2011. 12:49:31 »

Ma to gospon macola iz boljeg zivota....  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Interesuje me je li Battle LA vrijedan odlaska u kino. Vidim da na yahoo kriticari mu daju veoma losu ocjenu (C) dok korisnici daju umnogome bolju B+.

S' obzirom da je SF i da postoji nestasica takvih filmova, mozda se i odlucim da odem....
Sačuvana

We came here in peace, we expect to go in one... piece. - Col. O'Neill
venom187
Leon S. Kennedy

admiral flote

Van mreže

« Odgovor #410 poslato: 16.03.2011. 22:28:05 »

Ma mani Yahoo kriticare,na IMDb-u su mu dali  6.6\10(sto je sasvim dobro),a  glumi Michelle  Rodriguez i Aaron Eckhart.Kao sto si i sam rekao to je SF,tako da bi trebao biti dobar.Ja imam namjeru da ga nabavim sto prije.
Sačuvana

SuperFrog
Lucozade

predsednik

Van mreže

« Odgovor #411 poslato: 17.03.2011. 13:01:01 »

Pa 6.6 i dodje negdje kao to prolazno C, zar ne? (ili je to trebalo da bude 7.0 i vise Smile)

Jucer sam gledao preview za Hanna i mislim da ce sigurno biti jedan od filmova koje cu pogledati odmah po izlasku. Je li ono Dan pisao o Saoirse Ronan?  Very Happy Je, jos jedna djevojka pred kojom je tek karijera....

Sačuvana

venom187
Leon S. Kennedy

admiral flote

Van mreže

« Odgovor #412 poslato: 17.03.2011. 16:12:19 »

Svako od nas je kriticar za sebe(zato i postoji glasanje i ocjene),bacio sam se na skidanje torrenta,kada pogledam film znacu je li bolji od c(tj.6.6) ili losiji.Nakon sto sam vidio trajler,ocekujem vise od 6.6,ali ko zna?(ne bi zelio da se prevarim kao kad sam gledao nabudzeni trajler za Inception,a sam film nije bas toliko sjajan).
Sačuvana

SuperFrog
Lucozade

predsednik

Van mreže

« Odgovor #413 poslato: 17.03.2011. 17:50:17 »

Ne bi bilo zanimljivo da svi mislimo isto. Meni licno Inception je bio sasvim dobar, iako nisam bas obozavalac DiCapria kao glumca. Nekako njegova pomalo djetinja faca mi se ne uklapa sa ulogama koje glumi.

Vidjet cu je li mi prijatelj raspolozen za kino, a mozda i ne budem, posto kod kuce imam 4-5 filmova da izaberem, izmedju ostalih Book of Eli, jedan noviji film (mislim da se zove nesto kao Life as we know it) i jos par komedija.

Bas sam dobio email iz biblioteke da je stigao Jason and Argonauts, pa mozda i taj klasik odem i dignem.
Sačuvana

Tanjica
Daenerys Targaryen

predsednik

Ugled: +29/-10
Starost: 41
Pol: Žena
Van mreže

« Odgovor #414 poslato: 17.03.2011. 19:32:35 »

Pa 6.6 i dodje negdje kao to prolazno C, zar ne? (ili je to trebalo da bude 7.0 i vise Smile)

Jucer sam gledao preview za Hanna i mislim da ce sigurno biti jedan od filmova koje cu pogledati odmah po izlasku. Je li ono Dan pisao o Saoirse Ronan?  Very Happy Je, jos jedna djevojka pred kojom je tek karijera....

Dobar trejler. Film obecava.
Sačuvana

My needs are simple and few: food, clothing, a comfortable bed to sleep and NO IDIOTS.
robi75
Sir Oliver

admiral flote

Van mreže

« Odgovor #415 poslato: 17.03.2011. 20:58:28 »

Ma to gospon macola iz boljeg zivota....  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Interesuje me je li Battle LA vrijedan odlaska u kino. Vidim da na yahoo kriticari mu daju veoma losu ocjenu (C) dok korisnici daju umnogome bolju B+.

S' obzirom da je SF i da postoji nestasica takvih filmova, mozda se i odlucim da odem....

Ja sigurno idem u bioskop,bez obzira sta drugi kazu.Izgleda mi sasvim ok. Very Happy   Slazem se  Venomom tako je da je svako kriticar za sebe.Tudje misljenje postujem ali ne moze da ima bas toliki uticaj na mene da bih promenio svoje misljenje pogotovo o filmu.
« Poslednja izmena: 17.03.2011. 21:05:01 od robi75 » Sačuvana

Sine veli, ko igra za raju i zanemaruje taktiku, zavrsice karijeru u nizerazrednom "Vratniku".
venom187
Leon S. Kennedy

admiral flote

Van mreže

« Odgovor #416 poslato: 17.03.2011. 21:22:58 »

Ne bi bilo zanimljivo da svi mislimo isto. Meni licno Inception je bio sasvim dobar, iako nisam bas obozavalac DiCapria kao glumca. Nekako njegova pomalo djetinja faca mi se ne uklapa sa ulogama koje glumi.

Vidjet cu je li mi prijatelj raspolozen za kino, a mozda i ne budem, posto kod kuce imam 4-5 filmova da izaberem, izmedju ostalih Book of Eli, jedan noviji film (mislim da se zove nesto kao Life as we know it) i jos par komedija.

Bas sam dobio email iz biblioteke da je stigao Jason and Argonauts, pa mozda i taj klasik odem i dignem.

Slazem se za DiCapria,ja jos uvjek mislim da on ima 20-ak god beba.I ja se dvoumim nejasno:TRON Legacy ili Starship Troopers 3 Marauder(za kojeg sam procitao da je poprilicno los),bio bih zahvalan ako pi neko dao predlog? pozdrav
Sačuvana

robi75
Sir Oliver

admiral flote

Van mreže

« Odgovor #417 poslato: 17.03.2011. 21:28:24 »

Slazem se za DiCapria,ja jos uvjek mislim da on ima 20-ak god beba.I ja se dvoumim nejasno:TRON Legacy ili Starship Troopers 3 Marauder(za kojeg sam procitao da je poprilicno los),bio bih zahvalan ako pi neko dao predlog? pozdrav
Starship Troopers 3 je,bar za mene jedan od najlosijih filmova(sf)koje sam uopste gledao.
Sačuvana

robi75
Sir Oliver

admiral flote

Van mreže

« Odgovor #418 poslato: 17.03.2011. 21:38:46 »

Stvarno ima bebiface ali je maestralno odigrao u filmu  shutter island.Mozda i gresim ali mi se film toliko svideo(medju 10 u 2010)da mi je sve bilo super pa i DiCaprio.
Sačuvana

venom187
Leon S. Kennedy

admiral flote

Van mreže

« Odgovor #419 poslato: 18.03.2011. 00:02:38 »

Obozavam Casper Van Diena,pa se odlucih da sagledam ST 3(mada ga niko ne peporucuje).Mislim,i to je SF,a svaki SF cu sagledati ma kakav bio(htjedoh reci:trudicu se da sagledam svaki razumem).Nakon pola sata filma govorim sam sebi:"Budalo grrr,budalo grrr,budalo grrr,za ono sto kazu da ne valja trebas zaobici,a ne gledati grrr".Malo je reci da se u potpunosti slazem sa Robiem,da je ST 3 jedan od najlosih filmova koje sam gledao,ali ko sam ja da pljujem po filmu Embarassed  Rolling Eyes,svako ko moze neka ga sagleda i skrati sebi 1:40:12 h zivota rip 1.
Sačuvana

Stranice: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 66   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

Šema sajta  ◊   SF Vektor  ◊   TV program  ◊   Periodni sistem NF

Pravilnik  ◊   SF kviz  ◊   NF na Krstarici  ◊   SF filmovi  ◊   Bibliografije

Kopirajt © 2006-2019. SF tim. Sva prava zadržana.
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines | Mapa foruma | Arhiva | wap2 Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.032 sekundi sa 24 upita.