SF tim
* 19.10.2019. 14:44:38
napredna pretraga  
Dobro došli, Gost. Molimo vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti: Fan forum SF fanova. Smile

Portal   Forum   Pomoć Pretraga Igre Prijavljivanje Registracija  
Stranice: 1 ... 3 4 [5]   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Kako je Mitar spasao svet  (Pročitano 29881 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
PanzerPedjys
Registrovani

član posade

Ugled: +5/-2
Starost: 48
Pol: Muškarac
Van mreže

« Odgovor #60 poslato: 28.05.2010. 16:05:43 »

E pipa će mi izrasti na vrj nosa,čitav dan trpam natrag da satrune u meni,al sad moram!Sal,burazeru,prijatelju,rođače,daleki rođače,stranče!,a šta je ovo?Evo naterao sam se i pročitao celo,mada u drugoj polovini i nije bilo tako lako.Počesto sam kretao da se zacerekavam na gegove ali sam netom shvatio da sam to radio i na neke sekvence iz Vrućeg Vetra,ratnih izdanja Indexovih radio pozoroštanaca i Mi Nismo Anđeli 2.Kad već divanimo o rakiji,miči ovu kiselu vodu sa astala!Kupio si me karakterizacijama...
Sačuvana

Tuco Benedicto Pacifico Juan Maria Ramirez - "When you have to shoot, shoot, don't talk"
PanzerPedjys
Registrovani

član posade

Van mreže

« Odgovor #61 poslato: 28.05.2010. 16:26:21 »

...likova na početku,sve je disalo kao u Ko To Tamo Peva.A onda si počeo da me cakaš u guzicu.A to nije lepo.Volim i ja masnu psovku,i ja kad ogladnim od Rajke doruckujem piva,ali ovaj štimung kod tebe je doveden do ivice onih,jel se Kursadžije zovu,sa Pinka valjda,ono što je moj baba voleo da mi ushićen ujutro po gledanju prepričava.Splavari su toliko jaki,da mi je teško prihvatiti ovo kao od istog autora.Pitaj Drndaru,najljući sam kad marim za nešto.Ja se izvinjavam na upadici i nebih vas više zadržavao.
Sačuvana

Tuco Benedicto Pacifico Juan Maria Ramirez - "When you have to shoot, shoot, don't talk"
Sal
Banovan korisnik
predsednik

Ugled: +28/-10
Starost: 49
Slike: moj album
Van mreže

« Odgovor #62 poslato: 29.05.2010. 01:52:39 »

Pancerzuse, tenkovštino jedna... tvoja kritika mi je naj lega.
Ono, "lepo, divno, krasno" nikom ne vredi sem mojoj sujeti...

Ali, aj der ti to meni malo pobliže objasni... mislim, kad onako lepo umotano znas njaTke, onda ga istresi do kraja.

Šta te brate u priči žulja?
Šta da odradim ubuduće da bude ono OK?

E to me interesuje!

Daj sad gasa...
Sačuvana

...We'd better get back, 'cause it'll be dark soon, and they mostly come at night... mostly...
PanzerPedjys
Registrovani

član posade

Van mreže

« Odgovor #63 poslato: 30.05.2010. 17:20:14 »

Po cenu da budem pogrešno shvaćen,počeo bi pošalicom.Elem No.1.,šta radi Slovenac kad napuni 18 godina?Ode u Bosnu da upozna tatu (ćaću,šta već).Ovo pominjem samo zato jer se nikako nemogu setiti ni jednog vica o Tri Debele Švabe,izuzetno popularnog serijala iz sredine '80,istog sentimenta.Ko je svatio,svaka čes i čas.Elem No.2.,nekako mi smeta taj vodviljski štimung.Šta je skrivio taj ćelavi 'Švabo' pa da mu se pljuje naglavu,štimuje žena i nesviklom na lokalne 'pesticide' potura Šljiva?Pa meni da neko...
Sačuvana

PanzerPedjys
Registrovani

član posade

Van mreže

« Odgovor #64 poslato: 30.05.2010. 17:41:54 »

...,a bogme cenim i Mitru,poturi Pajotlu,šta bi se moglo desiti?Elem No.3.,stvarno mislis da treba okupiti sve nas XY i treskati ćunama o astal da se vidi čija je duža i ko će spasti svet?Elem No.4. & final,znam da imam pogan rečnik i hroničan manjak takta,ali ovo svo moje spisanije nikako nije bilo smišljeno da vredja i podprcava,a to je bitno.Jednostavni revolt nad nečim zašta mislim da je SpicyHam ovde.Da naradim i tarabicu,ako je ovo neki Domanović,kapa dole modernom sarkazmu,ondak poštujem!
Sačuvana

PanzerPedjys
Registrovani

član posade

Van mreže

« Odgovor #65 poslato: 30.05.2010. 18:25:02 »

'NjaTke'?Jel to neki SF podžargon?Stvarno bi mi trebalo pojašnjenje...
Sačuvana

Sal
Banovan korisnik
predsednik

Van mreže

« Odgovor #66 poslato: 30.05.2010. 18:36:27 »

'NjaTke'?Jel to neki SF podžargon?Stvarno bi mi trebalo pojašnjenje...

Heheheh... znaš ti znaš... pojasniću ti uz pivkana. Pa kako bude... Laughing
Elem, nisam sa Mitrom imao cilj da ikog vređam. Da mi je to bio kont, izabrao bih mnogo podmuklije metode, nego vodviljski sarkazam.

Nisam poturao nikakvu poruku, poentu ili neko kapitalno otkrovljenje u Mitra.

Mitar je pisan iz cuga, iz ćiste zabave i zezancije, i to treba i da ostane.
Grebući ispod površine, nećeš naći ništa sem dvadesetorominutne zabave.

Ako te ijednom priča nasmejala, ja sam svoj cilj postigao. Ako ne, tu je Radenko, da popravi... Laughing

« Poslednja izmena: 30.05.2010. 18:40:28 od Sal » Sačuvana

...We'd better get back, 'cause it'll be dark soon, and they mostly come at night... mostly...
vanax
Registrovani
admiral flote

Ugled: +28/-3
Starost: 77
Van mreže

« Odgovor #67 poslato: 30.05.2010. 22:34:19 »

To s pivom je mnogo dobra ideja. Ionako možete da se u'vatite za rukice. Rugala se rugi ruga.
Sačuvana

Između rođenja i smrti, najčešće zaboravljamo život
PanzerPedjys
Registrovani

član posade

Van mreže

« Odgovor #68 poslato: 31.05.2010. 01:49:28 »

Pivo,pecaljke i manjovi,to je već ugovoreno,ručice su isljučene,oće selo posle pričati svašta neutemeljeno.A treba još 'živeti i raditi' u njemu. Gene,nema ljutiš,još uvek se nepoznamo pa tuđe emocije iza reakcija verovatno i netumačimo najispravnije.Ma jesi me nasmejao,id'u'rac!Domanovića nisam slučajno pominjao,sa takvom jednom notom stao bi iza ovog spisanija i zubima branio!
Sačuvana

Sal
Banovan korisnik
predsednik

Van mreže

« Odgovor #69 poslato: 01.06.2010. 20:27:28 »

To s pivom je mnogo dobra ideja. Ionako možete da se u'vatite za rukice. Rugala se rugi ruga.

Uvatićemo se za gajbu, a ne za ruke... i kad je pošljokamo, Panzer će da glumi Mitra, a ja Radnka. Fujtu ćemo negde usput pokupiti.

Samo, ostala nam nepopunjena uloga Čiče...  Laughing
Sačuvana

PanzerPedjys
Registrovani

član posade

Van mreže

« Odgovor #70 poslato: 01.06.2010. 22:16:37 »

Bojim se da će pasti berba ušiju ako se i uloga Čiče popuni...
Sačuvana

Sal
Banovan korisnik
predsednik

Van mreže

« Odgovor #71 poslato: 01.06.2010. 22:18:29 »

Bogme, oće... Mr. Green
Sačuvana

Stranice: 1 ... 3 4 [5]   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

Šema sajta  ◊   SF Vektor  ◊   TV program  ◊   Periodni sistem NF

Pravilnik  ◊   SF kviz  ◊   NF na Krstarici  ◊   SF filmovi  ◊   Bibliografije

Kopirajt © 2006-2019. SF tim. Sva prava zadržana.
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines | Mapa foruma | Arhiva | wap2 Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.017 sekundi sa 23 upita.