SF tim
* 14.10.2019. 20:40:19
napredna pretraga  
Dobro došli, Gost. Molimo vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti: Fan forum SF fanova. Smile

Portal   Forum   Pomoć Pretraga Igre Prijavljivanje Registracija  
Stranice: [1]   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Isterivači duhova 3  (Pročitano 2475 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
dan555
Kosmozamlata

predsednik

Ugled: +80/-9
Starost: 61
Slike: moj album
Pol: Muškarac
Van mreže

« poslato: 06.09.2008. 16:22:20 »

Juuhu, snimaće se zvanični treći deo Isterivača duhova (postoji i fan-film "Povratak isterivača duhova"), ehhh, u pitanju će biti uglavnom CGI animacija.
"Krivac" za to što će se koristiti animacija je Bil Marej, koji ne želi da učestvuje u scenama uživo, ali će pozajmiti glas svom liku. Doduše, na ovaj način mogu za isti novac da urade više, kako kaže Den Akrojd, koji je potvrdio vest da će film biti snimljen.

Film će okupiti staru ekipu, a scenario pišu Džin Stupnicki i Li Ajzenberg (The office).
Ideja je da postoje "Manhattan" and "ManHELLton", a između njih postoji prolaz, pa naši junaci prelaze u "tamnu verziju", gde žive razne vrste demona, policajci su kentauri, u centralnom parku je ogromna jama, a žitelji su i klasični crveni đavoli.

Ponovo ćemo uživati u gledanju odlične ekipe, iako ne u centralnim ulogama. Očekuje se učešće Bila Mareja, Dena Ekrojda, Ernija Hadsona i Harolda Ramisa, a radu na filmu pridružiće se i režiser prva dva Ivan Rajtman.
Da li će i ovog puta u filmu postojati glavna ženska uloga i ko bi je mogao igrati, nije za sada nagovešteno. Da  podsetim, u prva dva dela to je bila Sigorni Viver.

Prva dva filma postigla su veliki komercijalni uspeh, pa je pomalo čudno što je Soni čekao čak 20 godina da snimi treći deo. Na osnovu filmova bila je napravljena i uspešna igrica za ondašnje kućne računare, pa je tako i moja malenkost jurila duhove na svom C64. Mr. Green

Nadajmo se da je učešće originalne ekipe garancija da ovaj nastavak neće biti loš.
Željno ga iščekujem.
Sačuvana

Čoveče, pazi da ne ideš mali ispod zvezda! pozdrav
Nesa
Vajper

predsednik

Ugled: +30/-1
Starost: 60
Van mreže

« Odgovor #1 poslato: 06.09.2008. 18:38:28 »

Ovo se zove zloupotreba funkcije. Ja neznam sta Sal misli, ali otvoriti temu radi obavestenja je necuveno. Uz sve nesumljive zasluge druga Dan-a, preci preko krsenja kucnog reda nije uredu. Pa vec sutra ce se i neki sa mnogo manjim statusnim simbolom povesti za ocitim i nicim izazvanim negativnim primerom. Drugovi kom...  pardon SFovci je predlazem javni ukor. Ko je za . Molim da se dizanjem ruke u vazduh izjasnite. Hvala. Znaci ko nije digao ruku nije tu. PRIHVATA SE PREDLOG.
A, jesi se prepao. Ma ovo je sad bratac demokratija. Naravno salili smo se. Nismo mi ni digli ruke. To ti se samo ucinili.
Film cim vidim dajem prilog diskusiji da vebude kupio macku u dzaku. Filmovima sam se smejao. videcemo sta ce ovo da ispadne. Ocito im sa pruza u animaciji i efektima.
Sačuvana
dan555
Kosmozamlata

predsednik

Ugled: +80/-9
Starost: 61
Slike: moj album
Van mreže

« Odgovor #2 poslato: 06.09.2008. 19:06:39 »

Čisto radi obaveštenja, ovo je forum za vesti koje se pojavljuju na portalu. Very Happy

Ima i jedna loša vest, Remi kaže da želi Bena Stilera u filmu, bljak. Mad
Sačuvana

Čoveče, pazi da ne ideš mali ispod zvezda! pozdrav
Nesa
Vajper

predsednik

Ugled: +30/-1
Starost: 60
Van mreže

« Odgovor #3 poslato: 06.09.2008. 19:14:20 »

Evo drugovi komu.. ,ja se izvinjavam, samo gospodo, upucujem javno izvinjenje nasem gospodinu Danu. Neka mu to bude nauk da sutre ne napravi recimo gresku. Jel tako. Mi sve to budno pratimo, kako bi nasa ideja dozivela punu afirmaciju.
Sačuvana
Stranice: [1]   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

Šema sajta  ◊   SF Vektor  ◊   TV program  ◊   Periodni sistem NF

Pravilnik  ◊   SF kviz  ◊   NF na Krstarici  ◊   SF filmovi  ◊   Bibliografije

Kopirajt © 2006-2019. SF tim. Sva prava zadržana.
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines | Mapa foruma | Arhiva | wap2 Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.016 sekundi sa 25 upita.