SF tim
* 22.05.2022. 12:20:14
napredna pretraga  
Dobro došli, Gost. Molimo vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti: Fan forum SF fanova. Smile

Portal   Forum   Pomoć Pretraga Igre Prijavljivanje Registracija  
Stranice: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 42   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Filmovi svih fela  (Pročitano 304125 puta)
0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
venom187
Leon S. Kennedy

admiral flote

Ugled: +14/-2
Starost: 28
Pol: Muškarac
Van mreže

« Odgovor #300 poslato: 22.09.2011. 16:16:10 »

Fast Five je dobar, koliko može biti jedan takav film. Nedostatak je "street racing", kojeg u svakom nastavku ima sve manje i manje.
Sačuvana

Don't run. You'll only die tired.
robi75
Sir Oliver

admiral flote

Ugled: +22/-1
Starost: 47
Van mreže

« Odgovor #301 poslato: 13.10.2011. 21:45:16 »

Pogledao sam pigvine i Dzima Kerija(Mr.Poppers penguins). Simpaticno. Ipak su moji klinci bili zadovoljniji od mene posle gledanja filma. Crying or Very sad
Sačuvana

Sine veli, ko igra za raju i zanemaruje taktiku, zavrsice karijeru u nizerazrednom "Vratniku".
Tanjica
Daenerys Targaryen

predsednik

Ugled: +29/-10
Starost: 44
Pol: Žena
Van mreže

« Odgovor #302 poslato: 20.11.2011. 23:53:47 »

Preporucujem filmic koji sam odgledala pre neko vece i tako se slatko ismejala. Film je nenapadan, nepretenciozan i , sto je najvaznije, nije odvratan (ocigledno klinci smatraju da sto su odvratnije scene to su smesnije). Vise ce vas podsetiti na dobre stare komedije sa Tom Hanksom nego na ove nove gluposti. I bas zbog toga mi je odlican. Treba ga pogledati.

http://www.imdb.com/title/tt1622547/
Sačuvana

My needs are simple and few: food, clothing, a comfortable bed to sleep and NO IDIOTS.
venom187
Leon S. Kennedy

admiral flote

Van mreže

« Odgovor #303 poslato: 21.11.2011. 00:38:25 »

Trenutno gledam liste filmova na IMDb-u i svaki put kad naletim na zanimljiv skidam torent. Jesse Eisenberg je dobar glumac, gledao sam ga u par komedija i fino se ismejao. Tako se 30 Minutes or Less našao na mojoj listi "sa dovnload", jedan od mnogih.  Rolling Eyes
Naletih na još jedan, po glumcima zanimljiv (mada to ništa ne znači  Rolling Eyes), The Son of No One, sagledaću ga, pa kakav god da bude. http://www.imdb.com/title/tt1535612/
Sačuvana

robi75
Sir Oliver

admiral flote

Van mreže

« Odgovor #304 poslato: 25.11.2011. 22:20:05 »

Torente. Spanski detektiv. Kakav komad budale. Opet sam pogledao treci deo.
Sačuvana

Sine veli, ko igra za raju i zanemaruje taktiku, zavrsice karijeru u nizerazrednom "Vratniku".
Nesa
Vajper

predsednik

Ugled: +30/-1
Starost: 63
Van mreže

« Odgovor #305 poslato: 07.12.2011. 00:42:38 »

Skinuo i odgledao treci deo Zeitgeist.
Kao i predhodna dva vredi ga pogledati. Na vrlo razumljiv nacin prikazuje sav paradoks mazohizma ljudskog roda. Kad kazem mazohizam, mislim prvenstveno na narod kojim se vlada a ne da vlastodrsce, i oligarhiju u vidu krupnog kapitala. Ma da ne trucam, pogledajte. Velika preporuka kao i za predhodna dva dela ko nije pogledao.

Radi pomoci u trazenju, evo i naslova:
Zeitgeist - The Movie (mislim da je snimljen 2007)
Zeitgeist Addendum (2008)
Zeitgeist Moving Forward (2011)
Sačuvana
robi75
Sir Oliver

admiral flote

Van mreže

« Odgovor #306 poslato: 15.12.2011. 18:23:05 »

Pogledao sam Konana i onda shvatio da nisam nista pogledao??? Sad
Sačuvana

venom187
Leon S. Kennedy

admiral flote

Van mreže

« Odgovor #307 poslato: 17.12.2011. 16:21:13 »

U prevodu: smeće?  Confused
Sačuvana

robi75
Sir Oliver

admiral flote

Van mreže

« Odgovor #308 poslato: 17.12.2011. 16:54:24 »

Tako nesto.
Sačuvana

dan555
Kosmozamlata

predsednik

Ugled: +81/-9
Slike: moj album
Van mreže

« Odgovor #309 poslato: 04.01.2012. 23:31:45 »

Odgledao "Contagion".  Moja prva reakcija - Juhuuu, Gvinet Paltrou. Nekoliko minuta kasnije - Grrrrr, kakav je to film u kome takva zvezda igra kratku epizodu i mre. Evil or Very Mad

Namerno usporen film o pandemiji koja utepava veliki procenat zaraženih. Gvinet nije jedina zvezda koja je samo epizodista. Glumačka ekipa je prilično jaka.
Pomalo dosadan film. Opisuje kako bi danas zaista izgledala pandemija. Gledljivo ali za mene previše sporo i uspavano.
Sačuvana

Čoveče, pazi da ne ideš mali ispod zvezda! pozdrav
dan555
Kosmozamlata

predsednik

Ugled: +81/-9
Slike: moj album
Van mreže

« Odgovor #310 poslato: 31.01.2012. 21:07:58 »

Ko me ter'o da po ovoj 'zimoći' gledam film Smrznuti (Frozen). Sad mi još 'ladnije... cold

Malo dosadan film ali surov, bez neverovatnih rešenja. Troje mladih ostanu zaboravljeni na klupi nasred skijaške žičare. Nikog neće biti sledećih pet dana i treba nekako preživeti hladnoću...
Sačuvana

Čoveče, pazi da ne ideš mali ispod zvezda! pozdrav
SuperFrog
Lucozade

predsednik

Ugled: +28/-1
Starost: 49
Van mreže

« Odgovor #311 poslato: 31.01.2012. 21:27:39 »

hehe... mozda je do verzije filma ili to kvaliteta, no meni nije bio ni tako los. Za razliku od orginala, ovaj film ima i neku radnju, prikazuje barbare u boljem svjetlu no sto je to uradjeno prije. Cjeli svjet sad ima dobaru 'fantazy' temu, no ipak nije dobro uradjen kao npr. Imortals.

Po mom misljenju, film bi bio puno bolji da su duze vremena se zadrzali na djelu kad je bio djecak. Smile
Sačuvana

We came here in peace, we expect to go in one... piece. - Col. O'Neill
robi75
Sir Oliver

admiral flote

Van mreže

« Odgovor #312 poslato: 31.01.2012. 22:08:59 »

Ja to delim na ocekivanja sa jedne strane a sa druge koliko su ta moja ocekivanja ostvarena u smislu kvaliteta filma. Jasno je kao dan da je Konan sa Svarcikom; u svoje vreme postavio neke vise standarde. Mega hit u svakom smislu. Ne ulazim u to kako taj film izgleda iz danasnje perspektive, to bi bila izuzetna glupost. A kada slozim kockice i rangiram rimejk Konana, a parametri su samo ono sto sam naveo na pocetku izlaganja, ne mogu da kazem nista vise od " los". A taman posla da zalazim dublje pocev od glume (osim glavnog baje) i neverovatno praznih i za film nebitnih dijaloga. Ja ne verujem da vredi 70 miliona dolara; nisam video u sta su ulozeni, potroseni. Efekti su odlicni, naravno, ali.... Da nije toliko krvi, usput svaki put isto (mislim na efekte vezane za letenje i razmazivanje krvi ) verujem da bi bio odlican deciji film. Ne bih dalje, obecao sam da necu. Mozda nisam u pravu, mozda nisam dobro razumeo film (ako ima sta da se razume) ili ga mozda nisam gledao u pravo vreme ili jednostavno nisam bio raspolozen pa sam to sve video sa losije strane. pozdrav
Sačuvana

SuperFrog
Lucozade

predsednik

Ugled: +28/-1
Starost: 49
Van mreže

« Odgovor #313 poslato: 31.01.2012. 22:21:33 »

Ja to delim na ocekivanja sa jedne strane a sa druge koliko su ta moja ocekivanja ostvarena u smislu kvaliteta filma. Jasno je kao dan da je Konan sa Svarcikom; u svoje vreme postavio neke vise standarde. Mega hit u svakom smislu. Ne ulazim u to kako taj film izgleda iz danasnje perspektive, to bi bila izuzetna glupost. A kada slozim kockice i rangiram rimejk Konana, a parametri su samo ono sto sam naveo na pocetku izlaganja, ne mogu da kazem nista vise od " los". A taman posla da zalazim dublje pocev od glume (osim glavnog baje) i neverovatno praznih i za film nebitnih dijaloga. Ja ne verujem da vredi 70 miliona dolara; nisam video u sta su ulozeni, potroseni. Efekti su odlicni, naravno, ali.... Da nije toliko krvi, usput svaki put isto (mislim na efekte vezane za letenje i razmazivanje krvi ) verujem da bi bio odlican deciji film. Ne bih dalje, obecao sam da necu. Mozda nisam u pravu, mozda nisam dobro razumeo film (ako ima sta da se razume) ili ga mozda nisam gledao u pravo vreme ili jednostavno nisam bio raspolozen pa sam to sve video sa losije strane. pozdrav

Je moze biti da je tako, a moze biti i da si u pravu a da je kroz one naocale nisam bas vidio najbolje... (jeb' ga, stari se Smile)

Mozda su mi i silne (. )( .) u filmu isprale vec ionako slabu pamet... Very Happy
Sačuvana

We came here in peace, we expect to go in one... piece. - Col. O'Neill
valiant68
Vuki

predsednik

Ugled: +33/-2
Starost: 53
Van mreže

« Odgovor #314 poslato: 01.02.2012. 02:11:41 »

Smanjen izbor sf-filmova, tera me da gledam one... sa naznakom "Drama".
Sačuvana

S verom u Boga
Stranice: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 42   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

Šema sajta  ◊   SF Vektor  ◊   TV program  ◊   Periodni sistem NF

Pravilnik  ◊   SF kviz  ◊   NF na Krstarici  ◊   SF filmovi  ◊   Bibliografije

Kopirajt © 2006-2022. SF tim. Sva prava zadržana.
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines | Mapa foruma | Arhiva | wap2 Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.023 sekundi sa 24 upita.