SF tim
* 23.07.2019. 00:41:14
napredna pretraga  
Dobro došli, Gost. Molimo vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti: Fan forum SF fanova. Smile

Portal   Forum   Pomoć Pretraga Igre Prijavljivanje Registracija  
Stranice: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 41   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Filmovi svih fela  (Pročitano 182025 puta)
0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Sal
Banovan korisnik
predsednik

Ugled: +28/-10
Starost: 49
Slike: moj album
Pol: Muškarac
Van mreže

« Odgovor #270 poslato: 03.06.2010. 23:38:06 »

Ima i elemente parodija, ali one nenapadne, neprimetljive.
Sačuvana

...We'd better get back, 'cause it'll be dark soon, and they mostly come at night... mostly...
dan555
Kosmozamlata

predsednik

Ugled: +80/-9
Starost: 60
Van mreže

« Odgovor #271 poslato: 30.09.2010. 01:03:05 »

Mačete, očekivao sam Tarantinovski bljak film, a ispade mnogo bolji. Zapravo to je loš film koji se može voleti. Odlični glumci, radnja puna akcije i to često sasvim lude, dobro urađeno!

Na neke scene sam se baš lepo ismejao.
Najoriginalniji način za spuštanje kroz prozor u nuždi je rasporiti stomak neprijatelju, izvaditi mu tanko crevo i iskoristiti ga kao konopac. Morbidno do smeha. Laughing Laughing
Ili kada Alba dograbi cipele sa visokom štiklom i njima ubije ubicu.
Ima toga još. Mr. Green
Sačuvana

Čoveče, pazi da ne ideš mali ispod zvezda! pozdrav
robi75
Sir Oliver

admiral flote

Ugled: +22/-1
Starost: 44
Van mreže

« Odgovor #272 poslato: 15.03.2011. 11:46:16 »

Izuzetno los film,moji ortaci se i dalje zezaju na temu filma i naravno neustrasivog Sigala(cije sam ja filmove sa pocetka karijere,moram priznati rado gledao)
Sačuvana

Sine veli, ko igra za raju i zanemaruje taktiku, zavrsice karijeru u nizerazrednom "Vratniku".
Tanjica
Daenerys Targaryen

predsednik

Ugled: +29/-10
Starost: 41
Pol: Žena
Van mreže

« Odgovor #273 poslato: 16.03.2011. 14:58:20 »

Grozan film. Koliko li su platili Jessici Albi da poljubi onog odvratnog Machetea FUJ!!!   gadljivko
Ima dobrih scena što se tiče imigranata i cele te problematike, ali ostatak jednostavno nije vredan 2 sata izgubljenog vremena.
Sačuvana

My needs are simple and few: food, clothing, a comfortable bed to sleep and NO IDIOTS.
SuperFrog
Lucozade

predsednik

Ugled: +27/-1
Starost: 46
Van mreže

« Odgovor #274 poslato: 16.03.2011. 17:19:04 »

Interesuje me je li se ikome svidio posljednji Kubrick-ov film - Eyes wide shut (Oci sirom zatvorene).
Sačuvana

We came here in peace, we expect to go in one... piece. - Col. O'Neill
dan555
Kosmozamlata

predsednik

Van mreže

« Odgovor #275 poslato: 16.03.2011. 18:19:38 »

Meni ne. Previše je otišao u "umetnost". Rolling Eyes
Sačuvana

SuperFrog
Lucozade

predsednik

Van mreže

« Odgovor #276 poslato: 16.03.2011. 19:30:27 »

Pa on je zivio u 'umjetnosti', tako da nije ni cudo sto mu je sljedece umjetnicko djelo, AI zavrsio niko drugi do dobri prijatelj Spielberg.

Meni je sam film i ideja iza njega veoma dobra. Nisam nikad procitao Traumovelle po kojoj je film uradjen, no samo crnilo koje se nalazi iza ljudi, te mjesavina zelja, snova i stvarnosti se doista odlicno ispreplecu u samo 2 dana koliko traje radnja filma. Iskreno, Tomova bivsa zena mi ne sjeda (niti u jednom filmu), no film je bio odlican radi ostalih glumaca, ukljucujuci tu i Serbedziju.
Sačuvana

venom187
Leon S. Kennedy

admiral flote

Ugled: +14/-2
Starost: 26
Van mreže

« Odgovor #277 poslato: 16.03.2011. 22:37:50 »

Slucajno sam naletio na trajler od filma Ninja assassin,ucinilo mi se da nije los,pa me zanima da li ga je ko gledao,pa da mi odgovori je li vrijedno sagledati ga.
Sačuvana

Don't run. You'll only die tired.
SuperFrog
Lucozade

predsednik

Van mreže

« Odgovor #278 poslato: 17.03.2011. 12:50:39 »

Sve ovisi sta ocekujes od takvog filma. Ako ocekujes realnu pricu i akciju, onda taj film nije za tebe, no ako ga gledas iz zabave i na ninje gledas sa dozom misticizma, nesto kao fantazija, onda ce ti se svidjeti.

Inace, jedan od akcionih filmova sa dosta dobrim efektima i akcionim scenama, no u par stvari su doista otisli predaleko, cak i za ninja filmove.
Sačuvana

venom187
Leon S. Kennedy

admiral flote

Ugled: +14/-2
Starost: 26
Van mreže

« Odgovor #279 poslato: 17.03.2011. 16:20:10 »

Sve ovisi sta ocekujes od takvog filma. Ako ocekujes realnu pricu i akciju, onda taj film nije za tebe, no ako ga gledas iz zabave i na ninje gledas sa dozom misticizma, nesto kao fantazija, onda ce ti se svidjeti.

Inace, jedan od akcionih filmova sa dosta dobrim efektima i akcionim scenama, no u par stvari su doista otisli predaleko, cak i za ninja filmove.

Sagledao sam Ninju,i slazem se sa SuperFrogom tako je.I ako volim akciju i efekte,u nekim situacijama su otisli stvarno predaleko,mislim,za film koji nije SF zanra,kako se ninje krecu, Rolling Eyes,kao sjenke,smijesno.Ali sve u svemu film je OK.
Sačuvana

Don't run. You'll only die tired.
robi75
Sir Oliver

admiral flote

Van mreže

« Odgovor #280 poslato: 26.05.2011. 15:07:44 »

Interesuje me je li se ikome svidio posljednji Kubrick-ov film - Eyes wide shut (Oci sirom zatvorene).
Mene je film odusevio podrska
Sačuvana

Sine veli, ko igra za raju i zanemaruje taktiku, zavrsice karijeru u nizerazrednom "Vratniku".
robi75
Sir Oliver

admiral flote

Van mreže

« Odgovor #281 poslato: 05.06.2011. 17:18:41 »

Pogledao i film Horsemen(Denis Kvejd) i jos jedan u nizu nedorecenih(na kraju) i prazan(tokom).Ali i ne toliko los da ne moze da se pogleda.Mada sam kraj predvideo vec na  sredini filma.Volim Kvejda ali ni on nije uspeo da mi bas toliko popravi utisak.Mozda gresim pa bih voleo ako je neko pogledao ovaj film da ga prokomentarise.
Sačuvana

dan555
Kosmozamlata

predsednik

Van mreže

« Odgovor #282 poslato: 14.06.2011. 00:10:25 »

Pogledao film Hana (Hanna), pre svega zbog male Sirše Ronan, ali i zbog kratkog sadržaja na IMDB koji je obećavao dobru akciju. Ispalo je da je film maltene snimljen samo zbog Sirše jer ga ona sama nosi, što meni, naravno, ne smeta. Pomalo joj uloga podseća na onu iz "Kostiju", zbog podosta sporih kadrova u kojima je ona u prvom planu.
Za akciju je pomalo dosadnjikav.
Radnja je potpuno neoriginalna.
Elem, Hana je produkt genetičkog inženjerstva, pojačan model čoveka. Odgaja je u divljini bivši agent koji ju je spasio i ujedno je trenira kako bi bila spremna za borbu sa vođom projekta koja će pokušati da je ubije.
Hana može da pretepa i utepa maltene svakoga ali je i dalje samo šiparica koja želi da upozna svet. Oba dela njene ličnosti su prikazani.
Pošto navijam za ovu mladu glumicu nije mi žao što sam pogledao film, ali, kao što rekoh, za akciju ima previše sporih delova.
Sačuvana

SuperFrog
Lucozade

predsednik

Van mreže

« Odgovor #283 poslato: 15.06.2011. 21:53:34 »

Ljepog li imena, to Hanna sa duplim n i bez h na kraju.  Mr. Green

Veceras mozda napokon pogledam novog mehanicara (The Mechanic) sa Jason Statham-om.  To je remake od istoimenog filma sa Charls Bronsonom u glavnom ulozi. Bas me zanima hoce li remake biti vjerodostojna ili ce biti malko drugacija. Smile

Razlog sto kazem napokon je sto vec sedmicu imam BD kod kuce, ali nemam vremena da ga pogledam.  Confused
Sačuvana

dan555
Kosmozamlata

predsednik

Van mreže

« Odgovor #284 poslato: 16.06.2011. 18:38:14 »

Odgledao "The Adjustment Bureau", prilično sam razočaran. Sad
Uz to, ne znam zašto ga smatraju SFom. Nije dovoljno to što je snimljen po delu SF pisca. Ovde nema nikakvog objašnjenja kako stvari rade. Jedino što se može zaključiti je da intervencije rade neka bića koja izgledaju kao ljudi a po nalogu Boga. To nije SF.
Sačuvana

Stranice: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 41   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

Šema sajta  ◊   SF Vektor  ◊   TV program  ◊   Periodni sistem NF

Pravilnik  ◊   SF kviz  ◊   NF na Krstarici  ◊   SF filmovi  ◊   Bibliografije

Kopirajt © 2006-2019. SF tim. Sva prava zadržana.
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines | Mapa foruma | Arhiva | wap2 Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.018 sekundi sa 24 upita.