SF tim
* 26.05.2020. 23:27:16
napredna pretraga  
Dobro došli, Gost. Molimo vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti: Fan forum SF fanova. Smile

Portal   Forum   Pomoć Pretraga Igre Prijavljivanje Registracija  
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 41   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Filmovi svih fela  (Pročitano 206045 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
MasterYoda
Jedi Council Member

predsednik

Ugled: +32/-5
Starost: 65
Pol: Muškarac
Van mreže

« Odgovor #15 poslato: 16.04.2008. 09:50:21 »

Obožavam vrapca. Nažalost, lokalni klubovi nemaju taj film. Smatraju da nije dovoljno komercijalan. Moraću ga kupiti kad dođem u Bg.
Sačuvana

Čovek se ne bori s rupom iskopanom na pogrešnom mestu, nego s budalama koje su je iskopale. Rupu jednostavno zatrpava.
elite
Still Shaper

predsednik

Ugled: +32/-3
Starost: 64
Pol: Žena
Van mreže

« Odgovor #16 poslato: 16.04.2008. 10:55:08 »

Miris žene. Čini mi se da ni u jednom filmu Paćino nije toliko verno prikazao lik kao ovde. Usput ja baš i ne volim Pačina, tema mi je dobra.
Sačuvana
svetlost lutalica
Bene Gesserit

predsednik

Ugled: +60/-2
Van mreže

« Odgovor #17 poslato: 16.04.2008. 12:28:14 »

Kad smo vec ko Pacina, "Autor, autor". Jedna od mojih omiljenih komedija.
Sačuvana
Pikax
Immortal

predsednik

Ugled: +16/-13
Van mreže

« Odgovor #18 poslato: 17.04.2008. 19:10:23 »

"Krvavi dijamant" - jako dobar film o krijumčarenju dijamanata, indirektnim finansijerima krvavih ratova u Africi(jug), sa jakom političkom pozadinom. Avanturistički, sjajan scenario i dobra gluma.
Sačuvana

Sal
Banovan korisnik
predsednik

Ugled: +28/-10
Starost: 50
Slike: moj album
Van mreže

« Odgovor #19 poslato: 18.04.2008. 19:21:42 »

Kad smo vec ko Pacina, "Autor, autor". Jedna od mojih omiljenih komedija.

Scareface je jedini film gde se on pokazao bas naj.
Takvi filmovi mu "leze"....

Inace, spomenuti film je jedan od mojih najomiljenijih.

Krvavi dijamant me uopste nije dojmio, cak stavise bio mi je na momente dosadan.

Nisam mnogo probirljiv, volim cak i nekui dobru dramu pogledati (Erin Brokovic sam gledao 3 puta) a najomiljenije komedije su mi sa Adam Sandlerom i onim jadnickom Ben Stillerom. Mislim, sta reci vise o njegovoj ulozi u sjajnom komediji "Upoznaj njene roditelje" sa Robert De Nirom ...
SmileSmile
Sačuvana

...We'd better get back, 'cause it'll be dark soon, and they mostly come at night... mostly...
Glorija
Superbaba

predsednik

Ugled: +62/-2
Van mreže

« Odgovor #20 poslato: 18.04.2008. 19:37:55 »

Crying or Very sad Sramota me da priznam ...

Volim Hej Lili i Moje pesme moji snovi i Neki to vole vruće... grrr grrr grrr
Sačuvana

Bog čuva budale !
Sal
Banovan korisnik
predsednik

Van mreže

« Odgovor #21 poslato: 18.04.2008. 21:47:05 »

Jel se seca iko onih starih hitova "Topovi sa Navarona" ili "Kasandrin most" ???

Ja to gledao kao mali, ostavili su bas utisak na mene da ih se sevcam do dana danasnjeg....rado bi ih ponovo pogledao.. Smile
Sačuvana

...We'd better get back, 'cause it'll be dark soon, and they mostly come at night... mostly...
svetlost lutalica
Bene Gesserit

predsednik

Ugled: +60/-2
Van mreže

« Odgovor #22 poslato: 18.04.2008. 21:59:57 »

Brrrrr! Kasandrin most je jako upecatljiv film. Narocito kad ga gledas kao klinac i kad ga repriziraju x puta.
Sačuvana
Pikax
Immortal

predsednik

Ugled: +16/-13
Van mreže

« Odgovor #23 poslato: 19.04.2008. 01:30:30 »

Citat
Krvavi dijamant me uopste nije dojmio, cak stavise bio mi je na momente dosadan.
 Mislim, sta reci vise o njegovoj ulozi u sjajnom komediji "Upoznaj njene roditelje" sa Robert De Nirom ...
SmileSmile
Uh,.. Confused Shocked Confused
De Niro je najbolji u "Budjenju" ( Awakenings), drama, upečatljiva uloga, oduševio me je kako je odglumio katatonično stanje, nus efekte koje izaziva lek..
Ne znam, u komedijama se baš najbolje ne snalazi..
Sačuvana

MasterYoda
Jedi Council Member

predsednik

Ugled: +32/-5
Starost: 65
Van mreže

« Odgovor #24 poslato: 19.04.2008. 12:58:13 »

Kad je Sal pomenuo 'Kasandrin most' sjetio sam se jednog drugog mosta. Filmski klasik 'Most na reci Kvaj'. Moja preporuka.
Sačuvana

Čovek se ne bori s rupom iskopanom na pogrešnom mestu, nego s budalama koje su je iskopale. Rupu jednostavno zatrpava.
Glorija
Superbaba

predsednik

Van mreže

« Odgovor #25 poslato: 19.04.2008. 14:19:33 »

pozdrav Je li iko zaboravio temu iz filma Most na reci Kvaj ? Ili je baš svako zazviždi čim se pomene film ?

Kasandrin most - klasika !!! Posle isti glumac spasavao brod, sećam se da je demontirao bombu i stalno ponavljao: Falon je najbolji ! Tj. on  Very Happy

Ne stidim se da pomenem 7 veličanstvenih i Dobar,loš,zao.A i Prljavi Hari ...(Baba voli Klinta  Very Happy mada on prezire debele Crying or Very sad Mostovi okruga Medison ???)
 Rašomon smo svi preskočili !!!... grrr
Sačuvana

Bog čuva budale !
Sal
Banovan korisnik
predsednik

Van mreže

« Odgovor #26 poslato: 19.04.2008. 15:14:30 »

Dobro si napomenula Glorija...serijal Serdja Leoneja, sa sve odlicnom muzickom podlogom i Istvudom u glavnoj ulozi su me sprecile da ne zamrzim vesterne iz dna duse.

Elem, americki vesterni, oni stari, su puni nekog bezveznog morala, da mi se naprosto gade.

Kao, glavni baja - revolveras je lep ko slika, hoda uspravno, najbrzi na utokama i kad pije viski popije samo jednu casicu. A vamo se stidi poljubiti voljenu. Bljak.

Nasuprot njemu, negativci su ruzni, pijani i raskalaseni...odrpani i bez prednjih zuba. Jedan meksikanac tu obavezno mora biti. kradu stoku i pljackaju banke.

U drugom talasu vesterna, onaj '70 tih, ti isti ameri velicaju negativce...tad su pravljeni filmovi o sandens kidu i ostaloj "ekipi".
Sad su banditi lepi, zgodni, puni kesha i vole salone i salonske dame.
To u tim filmovima prikazuju kao nesto lepo, tako da gledaoc navija za negativce.

Spageti vesterni su bas vesterni. Nema laznog sjaja i morala. Glavni baja (Istvud) radi sve za svoju licnu korist, i svi su podjednako ruzni, prljavi i pijani.
Moralnih cistunaca nema, svi imaju oraha u dzepu. Bravo Serdjo.

@Miss Pix, Krvavi Dijamant nije los film, naprotiv...ali nije ono sto sam ja od avanturistickog filma ocekivao...i vec godinama mi se sve manje dopada taj zanr.
A Robert De Niro je sjajno odglumio strogog tasta u "Upoznaj njene roditelje". Jest da nije lik za komedije, al ova uloga mu je bas legla...i mogu reci da je spomenuta komedija jedna od najboljih koje sam gledao jos od "Policajac sa Beverli Hilsa"..

SmileSmile
Sačuvana

SuzanKalvin
Robopsiholog

predsednik

Ugled: +11/-0
Starost: 43
Van mreže

« Odgovor #27 poslato: 19.04.2008. 15:31:24 »

"Lord of the war" Nikolas Kejdz u glavnoj ulozi. Pocetak filma ujedno i najavna spica; Put koji jedan metak predje od trenutka kada se proizvede do trentka kada isti zavrsi u glavi nekog deteta u Bog zna kakvim africkim drzavama zahvacene ratom. Grozno, ali je film dobar, sve zavisi kako ko gleda.
Sačuvana

Glorija
Superbaba

predsednik

Van mreže

« Odgovor #28 poslato: 19.04.2008. 19:33:20 »

Sal, jesi li gledao nastavak -Upoznaj Foknerove- gde idu da upoznaju njegove roditelje ? Čoveče, koji auto i koji unuk  Laughing Izgleda da se De Niru dopalo, a ni Dastinu Hofmanu nije smetalo da glumi s njim u nastavku.

Američki vestern  Evil or Very Mad - zli imaju crne šešire  Very Happy Sviđa mi se parodija: pozitivac crnac sav u belom, negativac jaše vola,... plus simfonijski orkestar u sred pustinje  Laughing Pa Klajn i Smit kao tajni agenti predsednika Granta....

Vidi se ko voli komedije  Laughing Laughing Laughing Volim Džeki Čena - Li je mrtav a nije bio ni smešan...Čen na kraju pokaže koliko je muke potrebno da bi to na filmu izgledalo savršeno.

Talijanski vestern: Đema, indijanac sa nogom u gipsu i trag mlaznog aviona  Very Happy Very Happy Very Happy
A svi smo zaboravili Vinetua, sram nas bilo ! Priznajte: gledali ste  Twisted Evil
Sačuvana

Bog čuva budale !
dan555
Kosmozamlata

predsednik

Ugled: +80/-9
Starost: 61
Van mreže

« Odgovor #29 poslato: 19.04.2008. 19:36:42 »

Vinetu? Da ne misliš na onog malog indijanca Internetua? Laughing
Sačuvana

Čoveče, pazi da ne ideš mali ispod zvezda! pozdrav
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 41   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

Šema sajta  ◊   SF Vektor  ◊   TV program  ◊   Periodni sistem NF

Pravilnik  ◊   SF kviz  ◊   NF na Krstarici  ◊   SF filmovi  ◊   Bibliografije

Kopirajt © 2006-2019. SF tim. Sva prava zadržana.
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines | Mapa foruma | Arhiva | wap2 Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.021 sekundi sa 23 upita.