Filmovi i serije "u komadu"

(1/6) > >>

dan555:
Да ли вам је познат овај сајт? (има још сличних)
Kod:

http://joox.net/

Ослања се на сајт који омогућава "стриминг" гледање видеа али и скидање филмова и серија у комаду.
Kod:

www.stage6.com

Сестрић ми дао линк за јох, и већ неколико дана не гасим рачунар, скидам што филмове што серије.
Одушевио сам се шта све може да се нађе.
Рецимо, "Планета бура", "20.000 миља под морем" из 1916 (оба су очајно лошег квалитета, али боље ишта него ништа) и још старих филмова.
Од серија сам већ скинуо свих 20 еп. "Свемир 1999"-а, колико их има на сајту. "Фајерфлај" цео, пар еп. "Блејкове седморке", итд. итд...

Проблем са многим филмовима је велика компресија, па је слика врло лоша. Прво што сам скинуо био је "Блејд ранер" и 2 сата филма су спаковали у 580 Мб, па је негледљив, морао сам да га избришем.
Зато сада прво пустим да се напуни бафер 1-2%, погледам како изгледа снимак па одлучим.

Серије су мало боље, епизоде имају по 350-380 Мб, што је у реду, али налети и нека од 220-250, па је лоша.

Филмови могу да се скидају и "Даунлоуд" менаџером што је сјајно.

Серија има толико да ми је 512 Кбпс преспоро да скинем све што је на располагању, а садржај се мења, нешто се брише, па ми је тако измакао филм из 1965 " Путовање на преисторијску планету".

NaraYan:
A kako da koristim to?
Treba li mi neshto specijallno za te kodove, ovaj...???  :?

dan555:
Ovo je na žalost stara priča.
Sajt na kome su bili filmovi i serije u komadu je ugašen pre nekoliko meseci (stage6).

Joox još uvek radi ali ja ga više ne koristim. Valjda treba da se skine odgovarajući plejer (kao dodatak brauzeru), barem je ranije tako bilo.

NaraYan:
Ok. Hvala svakako :)

tengen:
Citat: dan555  03.02.2008. 22:57:08

Од серија сам већ скинуо свих 20 еп. "Свемир 1999"-а, колико их има на сајту. "Фајерфлај" цео, пар еп. "Блејкове седморке", итд. итд...

Da nisi možda skinuo (ako su imali) TV seriju "Izgubljeni u svemiru" (Lost In Space)? Kada sam bio klinac, kao u transu sam, sa drugim klincima iz ulice, odgledao prvih 13 epizoda.  :-D
Nažalost, samo toliko su otkupili i već godinama se pitam šta je bilo dalje...  :(

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana