SF Vektor broj 5

(1/5) > >>

dan555:
Peti broj SF Vektora možete preuzeti u PDF formatu (3,13Mb) na "download" sekciji portala.
http://www.sftim.com/forum2/index.php?ind=downloads&op=entry_view&iden=6

Sadržaj     
Uvodna reč

Zanimljiva nauka:
Astrobiologija             
Kratke zanimljivosti iz nauke

Likovna umetnost:
Igor Kordej
Hans Rudi Giger

Klut-Nikols-ova SF enciklopedija u nastavcima

Književnost:
Bangla (Bengali) SF
Nil Gejmen

Priče:             
Lek za sve - Severna Park
Kako pričati sa devojkama - Nil Gejmen
Zemlja vječne noći - Majk Kombs
Sultanin san - Begun Rukija
Bekstvo - Dinko Osmančević

Kao i uvek, vaši komentari su dobrodošli. :)

Glen:
Prelistao sam ceo broj 5, nešto i pročitao, izgleda stvarno dobro, vidi se veliki rad i volja svih onih koji su radili na njemu. Šeta je što i stari brojevi nisu webovski dostupni. Verovatno je probelme cena prostora na serveru ali to će se možda popraviti s vremenom. Za neku budućnost, ne predaleku, bilo bi dobro da se mogu ostavljati komentari iza svakog članka.

dan555:
Hvala što si se javio.
Drago mi je da ti se Vektor dopada.  :-D

Čitaoci vrlo retko komentarišu e-zin, na žalost. Možeš pogledati i teme o prošlim brojevima i videćeš koliko je malo poruka u njima.
Nema svrhe da se ti komentari dodatno razbijaju na zasebne članke.

Osim toga, portal ne podržava takvu opciju. Morao bih da opteretim same strane Vektora poljem za upis komentara.

btw, video sam na vašem forumu da ste razgovarli o pravljenju fanzina. I vi možete početi ovako, prvo e-zin, pa kada se razradite, pređite na štampu.

edit, da dodam, imam sačuvane sve brojeve u HTML-u. Ako se odlučimo da ih držimo na serveru, to je izvodljivo. Za sada prostor nam je skučen, imamo galeriju na portalu, za koju planiram mnogo slika, a to jede prostor.

pozz

luci:
ja ne komnarisem jer je svaki komentar suvisan stvarno vam svaka cast... e-zin je odlican

kaa:
Ok... sad sam ga prvi put pregledao celog, opet dobro odradjen Danov deo posla... U principu zasmetala mi je samo jedna stvar na samom pocetku... To se dogodilo i u prethodnom izdanju, ali sam precutao... Yodin "dodatak" uvodnoj reci???... Sa sve potpisom. (Pikaxinog nigde, iako je ona autor.)
Čemu to služi, izvinjavaš se što si učestvovao sa nama "amaterima" u pravljenju, ili bi da ipak na posredan način staviš do znanja ko je "glavni i odgovorni"???

To je em` suvišno, em` uvredljivo za onoga koji je pisao uvodnu reč... Zanima me da li ćeš sa time i da nastaviš... Ovo je pitanje i za tebe Dane...

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana