SF Vektor broj 4

<< < (3/4) > >>

SuzanKalvin:
Jel' moze da se ubaci moj stari (bez natpisa sf team) avatar ispod teksta "cuvahjmo planetu, zasad drugu nemamo u rezervi" Onda recenica ima jaku poruku.

dan555:
Dodato. :D

Pikax:
Citat: "dan555"

Slika dodata.
Evo malo statistike za prethodne brojeve.
V1 A4 => 118 preuzimanja
V1 A5 => 58
V2 A5 => 48
Mislim da nije tako loše. Očito da je mnogima problem da skinu više od 3 Mb, koliko imaju A5 verzije pdf-a. Pretpostavljam da bi V2 bio više puta skinut da je fajl manji.

Sasvim solidan broj preuzimanja...dakle, osim nas desetak-postoje ljudi koje interesuje ono o cemu pisemo. :D
Svidja mi se raznovrsnost polja ..ima svega...zastupljena je i sf umetnost (price&umetnici&zanrovi) i nauka,..
Citajuci raznorazne priloge po netu, formirala sam jedan generalni utisak suvoparnosti prilikom obradjivanja tema...tragi-komicno obradjivanje jedne sustinske recenice..citat-razglabanje o citatu stil...tj. kako reci malo u sto vise reci.
Mislim da smo, realno, daleko iznad klisea... i da je to sasvim dobra polazna tacka za dalje.
p.s. ako imas vremena nivelisi sliku Bluberry-ja sa textom(mozes i da je smanjis), povuci nanize Bozansku veneciju-nivelisi i nju sa textom, kao i Arzaka - izgledace vizuelno mnogo lepse. Izgleda da iskosena slova deluju lose&prave zbrku - ubuduce idem bez njih
:cao:

Pikax:
Dan je pobego' u ilegalu...:D
( salim se...
i treba :wink: )

dan555:
Pix, već nekoliko dana se trudim da koliko toliko  "savladam" SMF forum i neki portal za njega, da bi prešli sa ovog phpBB-a. Zato ne bih da više menjam izgled Vektora.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana