Lekari i "lekari"

(1/8) > >>

Pikax:
Moj rodjeni ujak je umro u 37. godini u bolnici...pre desetak godina...doziveo je infarkt i lekar koji ga je primio ga nije odmah ni pregledao..uz konstataciju "ako mu se zuri, neka ide( u smislu neka umre)"
Toliko o ljudima...i toliko o zivotinjama.
:(:(:(:(:(

Admin edit: ova tema je nastala prebacivanjem poruka iz druge teme u kojoj nam nije bila namera da razgovaramo o ovako teškim stvarima. Na žalost, i one su deo našeg života pa sam zato otvorio ovu temu i prebacio poruke ovde.

dan555:
Budala, s oproštenjem, takvima treba oduzeti diplomu med. fak. i oterati ih u p.m.  :evil:

Sal:
Svi mi verovatno imamo losa iskustva sa ljudskom zlobom. Tvoj primer je jedan od najgorih. Pa zar od lekara? Sta ocekivati onda od nehumanistickih profesija....

MasterYoda:
Šta reći na to? Strašno, to je slaba riječ. Nekoga ne smiješ nazvati ni životinjom, da ne uvrijediš životinje!

dan555:
Brat moje komšinice je bio lekar u BiH pre rata, kada je rat počeo, dobio je snažan infarkt, a kolega lekar, musliman, mu je namerno dao pogrešnu terapiju, od koje mu je još gore bilo. Spasila ga koleginica koja je došla u sledeću smenu. Pisale su i novine o ovome.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana