SF tim
* 18.10.2019. 00:08:40
napredna pretraga  
Dobro došli, Gost. Molimo vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti: Fan forum SF fanova. Smile

Portal   Forum   Pomoć Pretraga Igre Prijavljivanje Registracija  
Stranice: [1]   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Članovi MENSE pišu horor roman  (Pročitano 3404 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Raven
SF team

oficir

Ugled: +0/-0
Starost: 42
Pol: Muškarac
Van mreže

« poslato: 02.08.2007. 10:33:36 »

Tokom prethodne godine, članovi literarne sekcije pri "Mensi Srbije" odlučili su da napišu zajednički horor roman, javlja Art-Anima. Osmoro autora, među kojima su Uroš Petrović i Boban Knežević, tokom januara 2007. godine, započelo je realizaciju ovog zanimljivog projekta. Do sada je napisano 120 strana, a prema izjavi Olivera Hodaka, jednog od inicijatora ovog književnog poduhvata, pisanje romana još uvek nije stigla do polovine, pa je za očekivati da će ovo delo imati preko 250 strana. Radnja romana se još uvek čuva u tajnosti, ali je otkriveno da će sama priča biti prilično erotski obojena, a da će je ispričati osmoro glavnih likova i to svaki iz prvog lica – sagledavajući situaciju iz svog ugla.

Završetak pisanja romana očekuje se do kraja godine, a sajt Art-Anima će u potpunosti ispratiti ovaj, svakako, interesantan i hvale vredan literarni pokušaj.
Sačuvana
NaraYan
Archmage

predsednik

Ugled: +21/-1
Starost: 37
Van mreže

« Odgovor #1 poslato: 20.06.2008. 17:40:20 »

Shta je bilo sa ovim romanom? Zna li neko?
Sačuvana

Samo Shrajk Srbiju Spashava
Izitpajn
Registrovani

član posade

Ugled: +2/-0
Starost: 45
Van mreže

« Odgovor #2 poslato: 20.06.2008. 20:48:47 »

Mislim da je bila patka. Boban Knežević je vrlo oštro demantirao cijelu vijest. Ima i topic na onom forumu...
Sačuvana

dan555
Kosmozamlata

predsednik

Ugled: +80/-9
Starost: 61
Slike: moj album
Van mreže

« Odgovor #3 poslato: 20.06.2008. 21:10:46 »

LOL, nije zabranjeno pominjati onaj forum njegovim imenom.

Čini mi se da sam na Znaku Sagite video da se ipak radi na tom romanu. A opet, možda i grešim... Question
Sačuvana

Čoveče, pazi da ne ideš mali ispod zvezda! pozdrav
NaraYan
Archmage

predsednik

Ugled: +21/-1
Starost: 37
Van mreže

« Odgovor #4 poslato: 20.06.2008. 21:43:39 »

Ah taj ZS... Smile

Nego, ja nemam neko bolje mishljenje o chlanovima mense, upoznao sam preko 15 njih i vodio poduge razgovore, naravno, nisu ljudi nishta posebniji od drugih inteligentnih osoba, samo, test je takav da ne moze mnogo ljudi da ga prodje.
A josh kad dodam onu Muzichku slagalicu sa chlanovima iste koji ne mogu da sastave rech sa vishe od 4 slova, ili da nadju broj 132 sa tri proste operacije, ne znaju ko je rodonachelnik Kubizma, a belo i slano ih asocira na Sunce.... Rolling Eyes Plus ovi koje sam upoznavao... Mislim da je to samo josh jedna ljudska bezvezarija, izvor diskriminacije i statusni simbol neke vrste. Smile
Ne mrzim ih ja niposhto, samo sam preneo svoja struchna iskustva.

Poenta ove priche je da bi taj roman bio podjednako dobar kao i onaj koji bih ja pisao sa drugarima, a josh bolji bi bio onaj koji bi naposao SFteam, nema te Mense koja bi nam parirala. Mr. Green
Sačuvana

Samo Shrajk Srbiju Spashava
Stranice: [1]   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

Šema sajta  ◊   SF Vektor  ◊   TV program  ◊   Periodni sistem NF

Pravilnik  ◊   SF kviz  ◊   NF na Krstarici  ◊   SF filmovi  ◊   Bibliografije

Kopirajt © 2006-2019. SF tim. Sva prava zadržana.
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines | Mapa foruma | Arhiva | wap2 Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.014 sekundi sa 24 upita.