SF tim
* 18.09.2019. 17:51:02
napredna pretraga  
Dobro došli, Gost. Molimo vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti: Fan forum SF fanova. Smile

Portal   Forum   Pomoć Pretraga Igre Prijavljivanje Registracija  
Stranice: 1 ... 21 22 [23]   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Kultne SF/EF video igre  (Pročitano 112800 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
garwor
Speed King

predsednik

Ugled: +17/-2
Starost: 42
Pol: Muškarac
Van mreže

« Odgovor #330 poslato: 13.12.2014. 02:57:20 »

Svidja mi se so je bas treci deo u pitanju, njega najvise volim, a verovatno i svaki pravi fan heroja. Cetvorku isto volim jer je pravi izazov preci kampanje sa samo herojem bez vojske.

Ne znam sta je taj GOG, vrlo sam zastareo sto se tice video igara, i dalje mi je omiljena igra tetris, uz heroje, PoE sam igrao do nekog nerfa od pre par meseci kad je sve postalo mnogo teze, a WoT sam igrao od beta testiranja do pre nekoliko meseci kad nesto ukakili sa grafikom pa mi je max rezolucija postala 320x200 uz mnogo seckanja. Mada je i moj komp krsina, star je jedno 7 godina a tad je i instaliran poslednji put, cudo je da moze ista da potera.
Sačuvana

Bolje biti tezak covek nego laka zena.

Sve su zivotinje jednake, samo su neke jednakije.
SuperFrog
Lucozade

predsednik

Ugled: +27/-1
Starost: 47
Van mreže

« Odgovor #331 poslato: 15.12.2014. 14:49:06 »

GoG je web stranice gdje mozes pronaci stare igrice, nerijetko ih prodaju u paketima.

GoG.com

Tu takodje mozes pronaci ove preradjene igre, indi igrice, a sad su poceli i filmove da dodaju, premda sumnjam da postoji publika za to...

Svako malo dobije se tu i besplatna igra, popur Witcher (prva dva djela), Fallout (takodje prva dva djela)...
Sačuvana

We came here in peace, we expect to go in one... piece. - Col. O'Neill
SuperFrog
Lucozade

predsednik

Van mreže

« Odgovor #332 poslato: 22.05.2019. 16:50:25 »

Poslije ne tako dobrih elite 2 (close encounter) and elite 3, nesto i nemam nadu da ce elite 4 biti umnogome bolji.  Ako je sve po starom sa novom grafikom, tesko da ce uspjeti, jer danas ljudi hoce MMO, a takvi MMO vec postoje...

Zelio sam da napisem malo vise o ovoj igri, planirajuci da napravim cjelu temo u vezi ove igre, no nisam je uspjeo pronaci, no pronasao sam moj post od prije 5-6 godina vezan za Elite Dangerous (Elite 4).

Igra je napravita prije 4-5 godina, i vjerovatno napravim poseban topik za nju.

Za razliku od dosadasnjih igara - svi igraci (svejedno ako igras solo ili multiplayer verziju igre) djele jedan Universe koji se sastoji od spiralne milky way galaksije i ima oko 400 milijardi zvijezda. Do sad, za proteklih 5 godina, smo pransli frakciju jednog % galaksije. Ja sam igru nabavio 2016-te, no poceo sam je igrati tek pocetkom proslog mjeseca.

Ono sto krasi ovu igru su svi popratni programi koji ti pomazu da se orijentises i ugromnom prostoru, te da znas sta ti je cilj.

Budem o tome pisao vise u sasebnom topiku, no samo da spomenem da igra ima jedan veliki nedostatak - ne mozes sletiti na planetu sa atmosferom.

Sačuvana

SuperFrog
Lucozade

predsednik

Van mreže

« Odgovor #333 poslato: 11.06.2019. 20:48:26 »

Jedan zanimljiv screenshot iz Elite Dangerous. Procitajte naziv stanice... (ispod i iznad ulaza koji je plave boje)

Ulaz u stanicu

Stanica nazvana po istrazivacu sa naseg podneblja...

Evo i par slika svemirskih brodova koje koristim u igri...

Diamondback Explorer

Type-9 Heavy

Python

Eagle
« Poslednja izmena: 11.06.2019. 21:18:17 od SuperFrog » Sačuvana

peca777
SF friend

admiral flote

Ugled: +11/-0
Starost: 42
Pol: Muškarac
Van mreže

« Odgovor #334 poslato: 13.06.2019. 14:47:16 »

probao da igram elite pocetkom dvehiljade i neke i nije islo nije mogao da to lepo izgura voodo2 pa sam digo ruke
bilo mi drago kada sam saznao da jos uvek postoji
a nesto me nije odusevila jer puno vremena se nista ne deseva
Sačuvana
Stranice: 1 ... 21 22 [23]   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

Šema sajta  ◊   SF Vektor  ◊   TV program  ◊   Periodni sistem NF

Pravilnik  ◊   SF kviz  ◊   NF na Krstarici  ◊   SF filmovi  ◊   Bibliografije

Kopirajt © 2006-2019. SF tim. Sva prava zadržana.
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines | Mapa foruma | Arhiva | wap2 Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.02 sekundi sa 23 upita.