SF tim
* 19.04.2021. 07:04:27
napredna pretraga  
Dobro došli, Gost. Molimo vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti: Fan forum SF fanova. Smile

Portal   Forum   Pomoć Pretraga Igre Prijavljivanje Registracija  
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: SF Tim u Vikici?  (Pročitano 46088 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
dan555
Kosmozamlata

predsednik

Ugled: +80/-9
Starost: 62
Slike: moj album
Pol: Muškarac
Van mreže

« Odgovor #45 poslato: 03.09.2008. 22:56:18 »

Jesi li ti zaboravio na ovaj naš pokušaj?

Da li si pročitao pravila na Vikici? LINK
A naročito ovaj deo. LINK
Prvo pročitaj te strane, da ne bi gubio vreme na pisanje teksta.

Nema šanse da nam ostave tekst u prvom licu.

SF Serbiji su dva puta brisali sličan tekst uz obrazloženje da je u pitanju samopromocija.

ps, Suzana me preteče. I ja mislim da bi pre trebalo da probamo sa Vektorom.

pps, spojiću ovu temu sa onom od ranije, da nemamo dve teme istog sadržaja.
Sačuvana

Čoveče, pazi da ne ideš mali ispod zvezda! pozdrav
Sal
Banovan korisnik
predsednik

Ugled: +28/-10
Starost: 51
Van mreže

« Odgovor #46 poslato: 03.09.2008. 22:59:35 »

Ma sve mi je to jasno..i gledao sam da ne promovisem, nego predstavim tim, sve pod okriljem sf in serbia. Kako je Photon mogao da se "uglavi", tako mozemo i mi.
Sačuvana

...We'd better get back, 'cause it'll be dark soon, and they mostly come at night... mostly...
dan555
Kosmozamlata

predsednik

Van mreže

« Odgovor #47 poslato: 03.09.2008. 23:11:36 »

PhT se uglavio u priču o Trekijima, jer su organizovali treki-konvenciju u Novom Sadu.

Nego, pade mi na pamet idejica. U tekstu o fanzinu ima link ka E-zinu, koji nije obrađen. Može neko od nas da napiše tu odrednicu a kao primer da stavi link ka odrednici za Vektor. Prvo, naravno, treba napisati tu odrednicu.

Evo linka za praznu stranu o E-zinima i o fanzinima.

Da sačekamo Mastera, on ima iskustva sa postavljanjem odrednica na Vikicu.
Sačuvana

Sal
Banovan korisnik
predsednik

Van mreže

« Odgovor #48 poslato: 03.09.2008. 23:23:29 »

Ma nece mi biti problem napisati na eng, al ajd da cujemo Masterovu..
Sačuvana

...We'd better get back, 'cause it'll be dark soon, and they mostly come at night... mostly...
NaraYan
Archmage

predsednik

Ugled: +21/-1
Starost: 38
Van mreže

« Odgovor #49 poslato: 04.09.2008. 01:05:13 »

Dobra je to ideja oduvek, samo mislim da se mozda nismo dovoljno potrudili, ali sada kada su tendencije neshto ozbiljnije [a to je super] bio bi red [blue, green...] da se odradi i taj segment. Smile
Sačuvana

Samo Shrajk Srbiju Spashava
dan555
Kosmozamlata

predsednik

Van mreže

« Odgovor #50 poslato: 04.09.2008. 06:46:47 »

Teme spojene.
Sačuvana

MasterYoda
Jedi Council Member

predsednik

Ugled: +32/-5
Starost: 66
Van mreže

« Odgovor #51 poslato: 04.09.2008. 06:59:39 »

Nije problem postaviti odrednicu. To je uglavnom čisti tekst. Malo je komplikovanije povezati linkove (koriste se posebni metatagovi) i ubaciti slike (to je već posebna priča).
Pošto sam to već radio, ubaciću i ovo, kad bude spremno. Možemo pokušati onako kako je predložio dan, preko postojeće (prazne) strane o e-zinima.
Sačuvana

Čovek se ne bori s rupom iskopanom na pogrešnom mestu, nego s budalama koje su je iskopale. Rupu jednostavno zatrpava.
MasterYoda
Jedi Council Member

predsednik

Van mreže

« Odgovor #52 poslato: 04.09.2008. 07:21:29 »

Odavno nisam zavirivao u ovaj dio vikice. Postoji strana o SF u Srbiji http://en.wikipedia.org/wiki/Science_fiction_in_Serbia
i u njoj, u dijelu o udruženjima, prazna odrednica na SF Team. Mislim da bismo se sada mogli uglaviti pteko tog linka. Prema tome, Sal, samo naprijed. Uradi taj prilog pa ćemo vidjeti.
Sada ću pokušati ubaciti ovo što si dosad napisao, da vidim hoće li opstati. Nemam mnogo vremena da to fino štimam, ali ću postaviti osnovne metatagove. Kasnije se to sve može dotjerati.
Sačuvana

Čovek se ne bori s rupom iskopanom na pogrešnom mestu, nego s budalama koje su je iskopale. Rupu jednostavno zatrpava.
MasterYoda
Jedi Council Member

predsednik

Van mreže

« Odgovor #53 poslato: 04.09.2008. 08:45:56 »

Postavio sam, i dobio odmah sledeće upozorenje:

This page may meet Wikipedia’s criteria for speedy deletion as an article about a web site, blog, web forum, webcomic, podcast, browser game, or similar web content that does not indicate the importance or significance of the subject. Note that books, albums, software etc., or schools, are not eligible for this criterion. See CSD A7.Article about an a web site, blog, web forum, webcomic, podcast, browser game, or similar web content, which does not assert notability(CSD A7)A7

If this page does not meet the criteria for speedy deletion, or you intend to fix it, please remove this notice, but do not remove this notice from pages that you have created yourself. If you created this page and you disagree with its proposed speedy deletion, please add:

{{hangon}}

directly below this tag, and then explain why you believe this article should not be deleted on its talk page. This will alert administrators to permit you the time to write your explanation. See help writing your first article.

Administrators: check links, history (last), and logs before deletion. Consider checking Google.

Please consider placing the template:
    {{subst:nn-warn|SF Team|header=1}} ~~~~
    on the talk page of the author.
Sačuvana

MasterYoda
Jedi Council Member

predsednik

Van mreže

« Odgovor #54 poslato: 04.09.2008. 09:07:24 »

Napisao sam ovo:

This (uncomplete) page is about society of science fiction fans with name SF Team. SF Team is significant part of SF scene in Serbia. Have own site, board, and fanzin SF Vektor (8 issue till now).

I dobio ovo:

The speedy deletion of this page is contested. The person placing this notice intends to dispute the speedy deletion of this article on this page's talk page, and requests that this page not be deleted in the meantime. Note that this request is not binding, and the page may still be deleted if the page unquestionably meets the speedy deletion criteria, or if the promised explanation is not provided very soon. This template should not be removed from a page still marked with a speedy deletion template.

Pomažite da održimo stranu. Treba napisati detaljno obrazloženje
Sačuvana

MasterYoda
Jedi Council Member

predsednik

Van mreže

« Odgovor #55 poslato: 04.09.2008. 09:17:17 »

Kriterij za brisanje A7, na koji se pozivaju, glasi ovako:

An article about a real person, organization (band, club, company, etc.), or web content that does not indicate why its subject is important or significant. This is distinct from questions of verifiability and reliability of sources, and is a lower standard than notability; to avoid speedy deletion an article does not have to prove that its subject is notable, just give a reasonable indication of why it might be notable. A7 applies only to articles about web content or articles on people and organizations themselves, not articles on their books, albums, software and so on. Other article types are not eligible for deletion by this criterion. If controversial, as with schools, list the article at Articles for deletion instead.
Sačuvana

SuzanKalvin
Robopsiholog

predsednik

Ugled: +11/-0
Starost: 44
Pol: Žena
Van mreže

« Odgovor #56 poslato: 04.09.2008. 13:32:22 »

Ja ovo ništa ne razumem, oće li da brišu ili neće.
Sačuvana

MasterYoda
Jedi Council Member

predsednik

Van mreže

« Odgovor #57 poslato: 04.09.2008. 14:00:34 »

Ovo je automatsko upozorenje koje daje neki od botova. Ako promptno ne reagujem, ubrzo bude automatski obrisan. Reagovao sam dodajući posebni metatag i dajući kratko objašnjenje zašto mislim da tu stranu ne treba brisati. Ovo (kroz izvjesno vrijeme) pogleda neko od ovlaštenih (čovjek) i odlučuje o brisanju. Ta odluka zavisi od našeg objašnjenja pa je potrebno pripremiti i što prije postaviti dobro objašnjenje zašto stranica treba ostati.
Sačuvana

Sal
Banovan korisnik
predsednik

Van mreže

« Odgovor #58 poslato: 04.09.2008. 14:07:27 »

Skontao šta žele,a to nisu žele bombone. Žele (jok bombone) da im obrazložimo zašto da nas ne brišu, jer im se čini da kršimo pravila wikipedije. Kad dođem za komp,bacam se na posao. Treba mi hint kako da formulišem tekst.
Sačuvana

MasterYoda
Jedi Council Member

predsednik

Van mreže

« Odgovor #59 poslato: 04.09.2008. 14:16:30 »

Formuliši ga kao ljubaznu molbu da ne brišu stranu o SF Timu i navedi zašto. Kao, značajan smo faktor za SF Srbije, imamo više ozbiljnih projekata (kviz koji traje već par godina, svoj fanzin, portal, forum), okupljamo ozbiljne zaljubljenike u SF i sve u tom fazonu.
Sačuvana

Stranice: 1 2 3 [4] 5 6   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

Šema sajta  ◊   SF Vektor  ◊   TV program  ◊   Periodni sistem NF

Pravilnik  ◊   SF kviz  ◊   NF na Krstarici  ◊   SF filmovi  ◊   Bibliografije

Kopirajt © 2006-2021. SF tim. Sva prava zadržana.
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines | Mapa foruma | Arhiva | wap2 Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.024 sekundi sa 23 upita.