Шта слушате од музике?

(1/150) > >>

Miki 13991:
Има тема коју музику слушате док читате СФ, па нека има и о Музици уопште ;) Ја слушам заиста много ствари, од попа/рока/метала 60-их, 70-их, 80-их, 90-их, до репа/хип,хопа и класичне музике  :D Заправо, слушам скоро све што ми се свиџа, осим турбо-фолка  :D  Омиљена група ми је Бијело Дугме  :D Е, да користим ову прилику да се захвалим сестри што ме је навукла на 80-те и реп  :D другарици што ме је навукла на Дугмиће и одређеним људима с овог и Крстиног форума који су ме навукли на метал :mrgreen:

MasterYoda:
Hajde da i ja probam da te navučem na nešto. Tišina tamo, nije ništa bezobrazno.
Pronađi negdje Dženis Džoplin (jeste da je malo teže danas to pronaći) i Boba Dilena. Bilo šta od njih, nije važno.

Miki 13991:
Citat

Hajde da i ja probam da te navučem na nešto. Tišina tamo, nije ništa bezobrazno.
Pronađi negdje Dženis Džoplin (jeste da je malo teže danas to pronaći) i Boba Dilena. Bilo šta od njih, nije važno.

:lol: Кад сам видео шта сам написао у вези навлачења мрзело ме да мењам :lol: И сад ме мрзи :lol: Боб Дилана сам имао чини ми се :? ОК, видећу, ништа ми се не слуша од овога што имам -_-

Pikax:
..O tome sta slusam mogu roman da napisem... :)

Miki 13991:
Пишите Мисс Пикс... Биће на маздовољство да прочитамо :D Бар мени :D

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana