Da li zaista strip izumire ? :D

<< < (16/16)

dan555:
Što znači da ja tu teško da bih imao šta da kupim. :evil:

SuperFrog:
Pa ni za mene nema mnogo, vecina sto ja trazim ili vec imam (nasi stari stripovi, casopisi i pisani romani) ili pak imam ovdje besplatno (biblioteka).

Nedavno su zbog korone povecali broj stripova mjesecno koji mozemo posuditi, te su dodali skoro pa 4 hiljade razlicitih magazina, svi u PDF izdanju i sa nekoliko godina unazad mogucnosti citanja.

Djeci je ipak dozivljaj oticu u prodavnicu stripova i mali se zainteresovao i cita ih. Cak smo i jedan novi pretplatili i iduci cetvrtak idemo da ga pokupimo.

Ja cu vjerovatno svake sedmice kupiti po jedan od ovih asterixa i onda Conan ili Tarzan, koje sam ctiao kao klinac. (iako vecinu imam na nasem u PDF-u)

dan555:
Nego, da li u Asteriksu ostavljaju sentence tronogog na latinskom ili ih prevode?

ps, trebalo je da mi kažete da sam omašio temu u kojoj sam pisao prethodne poruke. :wall:
Sada sam ih prebacio na pravo mesto.

SuperFrog:
Ne znam kako sam promasio ovo pitanje, ev; poslije godinu i po da odgovorim - ne sve je na Engleskom.

Djeca i dalje kupuju stripove, imaju svoje kolekcije, pretezno manga stirpova.

Uz ovo takoje su poceli gledati dosta anime serija i filmova. Pretplatio sam nas na godinu na Funimation - Netflix za Anime fimove/serije.

https://www.funimation.com/

Navigacija

[0] Indeks poruka

[*] Prethodna strana