Prodajem kola

(1/7) > >>

garwor:
Povoljno prodajem kola, '98 Citroen Xsara 1.8 VTS, cijena sitnica: http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/9118838/citroen-xsara-18-vts

SuperFrog:
To vrijeme nabaviti novo auto? :)

Ja sam prosle godine morao zamjeniti auto, posto mi tadasnje auto je davalo sve znakove da izumire. :) Istina, imao sam malko vise milja na njemu... :) (preko 270k km - vecinu sam ja napravio, posto sam bio drugi vlasnik i uzeo auto ni 2 godine posto ga je prvi vlasnik kupio :D)

Kakav je plan? :)

garwor:
Pa da budem iskren, samo sam hteo da se otarasim matorog auta, da ne ulazem u auto koji samo gubi vrednost. Npr, sad ce sneg jos malo a ja imao izlizane letnje gume. I tako jos par stvari u koje treba uloziti a ne bih sad jer imam dosta troskova oko kupovine namestaja za stan, pa i nov komp treba kupiti, sadasnji mi 10 god star.
Auto sam prodao u rekordnom roku, 3 sata nakon postavljanja oglasa. I to dolazili ljudi nocu da pogledaju kola. Mada je cena bila povoljna.
Mislim da cu tri-cetiri meseca biti pesak pa cu onda kupiti kola, dok pristedim neki dinar.

dan555:
Надам се, опет Ситроен. :mrgreen:

garwor:
Pa moguce, jer sad znam gde su servisi i prodavnice delova :) To je ipak jedan od bitnijih faktora na na nasem trzistu, da ima dosta servisa i delova.
Ipak razmisljam i o Fordu Focusu.
Razumno je uzeti neki manji gradski auto, npr Corsa, Fiesta, Clio... ali bakcuci se oko sredjivanja stana zakljucio sam da je veliki gepek vrlo korisna stvar. I auto da bude dovoljno dugacak da mogu da se ubace vrata sa stokom u njega, komplet pervaza za vrata, gipsana ploca...

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana