SF tim
* 01.12.2020. 16:34:36
napredna pretraga  
Dobro došli, Gost. Molimo vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti: Fan forum SF fanova. Smile

Portal   Forum   Pomoć Pretraga Igre Prijavljivanje Registracija  
Stranice: 1 [2] 3 4   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: SF friend  (Pročitano 40014 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Sal
Banovan korisnik
predsednik

Ugled: +28/-10
Starost: 51
Slike: moj album
Pol: Muškarac
Van mreže

« Odgovor #15 poslato: 14.03.2008. 02:09:20 »

I platiti...reci odmah...svakom memberu po 100 evra, a frendu po 22... SmileSmile

Ako nemas kesha, nista od uclanjenja...hvala na saradnji, vidimo se dogodine.. SmileSmile

SALIM SE< MORAM TAKAV SAM.

Mr Dan je verovatno propustio da kaze da moras malo ucestvovati...ali ne striktno na vreme.

Kad god imas vremena, pa volje....obidji nas, postuj nesto LOOOdo, ili edukativno... SmileSmile kako god....i ja cu ti biti "stela" za upad u frend klan... SmileSmileSmileSmile
Sačuvana

...We'd better get back, 'cause it'll be dark soon, and they mostly come at night... mostly...
Pikax
Immortal

predsednik

Ugled: +16/-13
Pol: Žena
Van mreže

« Odgovor #16 poslato: 14.03.2008. 15:14:45 »

Uh,... posle ovakve prepiske, pazi da ne dodje  Rolling Eyes
Sačuvana

Sal
Banovan korisnik
predsednik

Van mreže

« Odgovor #17 poslato: 14.03.2008. 22:48:02 »

heheheheh....a sto ne bi?..
Ne mozemo svi biti uvek ozbiljni...to ostavljam za RL....
Sačuvana

...We'd better get back, 'cause it'll be dark soon, and they mostly come at night... mostly...
SuzanKalvin
Robopsiholog

predsednik

Ugled: +11/-0
Starost: 43
Van mreže

« Odgovor #18 poslato: 15.03.2008. 11:59:00 »

Izgleda da se mala stvarno naljutila. Mi se ovde dobro poznajemo i mozemo da predvidimo reakcije drugih. Neko nov mozda se ne snalazi i ne razume nas stil "zezanja" (na stranu nase interne carke  Wink )
Sačuvana

MasterYoda
Jedi Council Member

predsednik

Ugled: +32/-5
Starost: 66
Van mreže

« Odgovor #19 poslato: 15.03.2008. 13:27:42 »

Čemu uzbuna oko ovoga?

Da pogledamo: 11 postova na ovom forumu. 6 u ovoj temi i 5 u kafani, nešto vezano za tehno ili trance. Da je bar napisala nešto o sebi, šta je zanima ili ne zanima, šta čita, gleda, sluša.
Sačuvana

Čovek se ne bori s rupom iskopanom na pogrešnom mestu, nego s budalama koje su je iskopale. Rupu jednostavno zatrpava.
Pikax
Immortal

predsednik

Van mreže

« Odgovor #20 poslato: 15.03.2008. 16:28:08 »

Ne svidja mi se pristup, pročitala sam prethodnu stranu.
p.s. što se mene tiče, primljena je u taj sf friend...
« Poslednja izmena: 15.03.2008. 16:32:00 od Pikax » Sačuvana

SuzanKalvin
Robopsiholog

predsednik

Ugled: +11/-0
Starost: 43
Van mreže

« Odgovor #21 poslato: 15.03.2008. 16:28:35 »

Master i njegova post statistika... Laughing
Sačuvana

Sal
Banovan korisnik
predsednik

Van mreže

« Odgovor #22 poslato: 15.03.2008. 17:58:08 »

Ajd' sta sada...svi znamo da svaki stalni clan foruma postane frend, i po "rangu" a i po odnosu nas ostalih ka istome....

Neki postanu odmah i clanovi tim-a, i nikome nikad nije zasmetala neka saljiva opaska ili post ....
Sačuvana

Cybercca
Registrovani

pripravnik

Ugled: +0/-0
Van mreže

« Odgovor #23 poslato: 15.03.2008. 18:10:59 »

Čemu uzbuna oko ovoga?

Da pogledamo: 11 postova na ovom forumu. 6 u ovoj temi i 5 u kafani, nešto vezano za tehno ili trance. Da je bar napisala nešto o sebi, šta je zanima ili ne zanima, šta čita, gleda, sluša.

Pogledaj krstaricu-najvecu aktivnost belezim na podforumu "Fakulteti". To vam govori da sam "malo" zauzeta pripremanjem prijemnog ispita za dva fakulteta istovremeno. Na stranu ucenje za ocenu, pripremanje maturskog, takmicenje iz dva predmeta. Vas to ne zanima, znam, ali moram da objasnim zasto nemam vremena da vise postujem na forumu.
Sf cafe sluzi za neobavezno caskanje i ovde dolazim vise iz sentimentalnih razloga, zato sto sam vas zgotivila, jer mogu da idem na bilo koji forum. Nemam vremena da listam ceo forum, na ovaj kanal dolazim da bih bila u kontaktu sa SF devojcicama/decacima:) Znate da sam pre bila aktivnija, a razlozi zbog kojih duze vreme nisam dolazila nalaze se-nekoliko redova iznad.
I glupo mi je sto me pojedinci nazivaju "mala", imam 19 godina. Mozda je to malo, ne znam. Neutral
Zatim:
zamisljala sam SF friend etiketu kao podsticaj i znak pripadnosti grupi. Cinjenica da posecujem SF vecheri i slicne manifestacije znak je da sam SF fan. Znaci, ako ne idem u crkvu svake nedelje, vec svake druge, nisam veliki vernik? A ja mislila da se ne moze sve izmeriti statistikom. Tako, ako ne mogu da postignem da ucestvujem u nesto zahtevnijim temama, jer 99 posto svog vremena ucim (da bih resila neka presudna pitanja u mom zivotu koja za razliku od vas nece zeleti da sacekaju), to ne znaci da me SF ne zanima i da mi nije stalo. To govori moje clanstvo na starim forumima i ljudi koji me pamte u dobrom svetlu. Koliko vidim, ima ih.
Ne, nisam ljuta, vise sam zatecena. Ovo je drustvo ljubitelja SF-a, sa svojim pravilima, koja ispunjavam. Ok. Sta je onda problem? Gosn. Yoda je-koji mi je, gle, PRVI nekada davno pruzio ruku, kada sam stupila na vas forum na krstarici-objasnio zasto, a to sto su mi razlozi malo glupavi (cak i meni, koja ce sutra ziveti od statistike) i -izvinjavam se- detinjasti, to je stvar mojeg "nepoznavanja materije". Interesantno je sto isti clan NE ZNA nista o meni, sta me interesuje, gde zivim... jer smo On, Bufla, Sal, Draza i ostali vec diskutovali o SF ranije.
A sto se mene tice, u pravu si, nisam PONOVILA dosta toga o sebi i nemam nameru. Pikax, hvala za sve sto si rekla, pristup se ne svidja ni meni. Takodje, hvala sto mi dodeljujes "tu SF friend bla bla thing", ali nema potrebe. Zaista. Jer ja ne trazim cyber odlikovanje, vec osecaj pripadanja SF drustvu. Nisam ovde zbog licnosti, koje i ne poznajem, vec zbog interesovanja. A neko je sve to previse ozbiljno shvatio i poceo da bude nepristupacan, odsecan i veoma detinjast. Gledajuci neke od postova, osetila sam se mnogo zrelijom. Hvala na tome.
Sve je ovo primljeno isuvise ozbiljno, a pocelo je samo luckastom idejom, koja na mene ne ostavlja znacajnijeg traga. Iznenadilo me je nesto drugo, a sta stvarno mislim o svemu, moja je stvar. Mi se ipak ne poznajemo dovoljno.
Pozdrav, Sal;) U pravu si, ali na zalost ne razmisljaju svi kao ti.
A ja cu biti i dalje SF fan, jer koliki sam ja postovalac odredjenog zanra ne meri se Yodinim ili ne znam cijim priznanjem, vec nekim drugim stvarima, na koje ste vi zaboravili. A i ima toliko bitnijih stvari u zivotu.
Povlacim svoju "kandidaturu". Toliko.
« Poslednja izmena: 15.03.2008. 18:39:09 od Cybercca » Sačuvana

Borac protiv ljudske gluposti.
Sal
Banovan korisnik
predsednik

Van mreže

« Odgovor #24 poslato: 15.03.2008. 18:22:27 »

Ej, Cybercca...daj mani se toga, odmah frka i to...salu na stranu, zezanje pre sebe.

I mene zovu ponekad mali, u RL...ziva istina...babci pretezno a imam 38 godina. Sramota. SmileSmile

Mislim da malo shale nije na odmet, cak i medju sf ljubiteljima, a narocito na ovom forumu.

Naravno da sada prolazis ozbiljan period zivota i to se dakako postuje.

Nadam se da se ne ljutis za spominjanje onih evra, pa bas zato sto te "znam od pre" sam to i zucnuo.. SmileSmileSmile

Kad god navratis ovde (nadam se da hoces), potrazi me u kafani SmileSmile pa da "mala" i "mali" drmnu koju zezalicu pre ulazak u "ozbiljne" sf diskusije...Smile
Sačuvana

Cybercca
Registrovani

pripravnik

Van mreže

« Odgovor #25 poslato: 15.03.2008. 18:28:03 »

Ej, Cybercca...daj mani se toga, odmah frka i to...salu na stranu, zezanje pre sebe.

I mene zovu ponekad mali, u RL...ziva istina...babci pretezno a imam 38 godina. Sramota. SmileSmile

Mislim da malo shale nije na odmet, cak i medju sf ljubiteljima, a narocito na ovom forumu.

Naravno da sada prolazis ozbiljan period zivota i to se dakako postuje.

Nadam se da se ne ljutis za spominjanje onih evra, pa bas zato sto te "znam od pre" sam to i zucnuo.. SmileSmileSmile

Kad god navratis ovde (nadam se da hoces), potrazi me u kafani SmileSmile pa da "mala" i "mali" drmnu koju zezalicu pre ulazak u "ozbiljne" sf diskusije...Smile

Koja frka? Je l' bolje bilo da prevrcem ocima kao pojedinci
U pravu si-sto bih se ja objasnjavala? Od sada prevrcem ocima na svaku konstataciju.
"Hoce li padati kisa sutra?"
"Ako nadodju oblaci sve je moguce  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes  "

Laughing

Ne bih vise ulazila u ozbiljne SF diskusije.

Taman posla, mali, mi smo nasi  Wink Samo postoje stvari koje ni covek kao sto sam ja ne moze da tolerise. Valjda zato sto sam se uvek trudila da me ljudi pamte po osmehu, ne po "die, motherfuckers" stavu.
Uvek sam in za jelenche  pozdrav
« Poslednja izmena: 15.03.2008. 18:29:48 od Cybercca » Sačuvana

MasterYoda
Jedi Council Member

predsednik

Ugled: +32/-5
Starost: 66
Van mreže

« Odgovor #26 poslato: 15.03.2008. 20:02:35 »

Čemu tako ogorčeni stav. Zar ti stvarno sve tako primaš srcu? Pa bila je to obična mala šala. Nemoguće da nisi shvatila. Pa, ja sam te i pozvao ovamo kad si se prije par dana ponovo, nakon duge pauze, pojavila na Krstarici. Ili misliš da ja tako naglo mijenjam mišljenje, da te jedan dan zovem a odmah sutradan tjeram. Pozvati te, to kao član tima imam pravo, a tjerati te, to niko nema pravo.
Hajde, osmijehni se. Naravno da se slažem s tvojom kandidaturom.
Sačuvana

Čovek se ne bori s rupom iskopanom na pogrešnom mestu, nego s budalama koje su je iskopale. Rupu jednostavno zatrpava.
Cybercca
Registrovani

pripravnik

Van mreže

« Odgovor #27 poslato: 15.03.2008. 21:00:54 »

Mh-hm. OK. Kakav humor jbt, nevidjeno nesto
Pricacemo o tome posle prijemnog
Pozdrav
« Poslednja izmena: 15.03.2008. 21:03:15 od Cybercca » Sačuvana

dan555
Kosmozamlata

predsednik

Ugled: +80/-9
Starost: 62
Van mreže

« Odgovor #28 poslato: 15.03.2008. 22:05:44 »

Ja moram da priznam da nisam odmah mogao da se setim koji ti je nik ovde bio. Morao sam da potražim na starom forumu. Trebalo je da se uloguješ kao Medena (-Honey-), pa bi sve bilo jasnije. (Šta da radim sa nikom viška? Hoćeš li da obrišem ovaj novi a da koristiš Hani?)

Nemoj da se ljutiš, malo smo se uozbiljili na našem forumu. Ti nas pamtiš kao zezatorsko društvo koje obožava da spamuje i piše mnogo poruka, a sada smo više okrenuti pisanju za Vektor i malo ozbiljnijih stvari kao što su prikazi filmova, serija, knjiga...

Grupa SF friends nam se nije baš posrećila, skoro niko iz te grupe ne piše na fourmu. Lin i Luci po nekada bace pogled šta se dešava ali odavno nisu napisali ni jednu poruku, Kruele nema u opšte a Labo je javno izašao iz grupe.

Zato smo malo "teški" na prijemu novih članova SF friends, želimo prvo da vidimo da li će biti redovni na forumu.
Ti kažeš da nemaš vremena. Moraš prvo da rešiš važne stvari u životi i to je pametno.
Čemu onda članstvo? Već si se družila sa nama i znamo se, čim budeš imala više vremena eto te u SF friends. Vidiš da niko nije protiv, naprotiv (i dapače i da gušče Laughing).

Samo ti završi srednju i upiši fax-ove koje želiš (zašto dva?), to je najpreče. Srećno u tome. pozdrav
Sačuvana

Čoveče, pazi da ne ideš mali ispod zvezda! pozdrav
Pikax
Immortal

predsednik

Van mreže

« Odgovor #29 poslato: 16.03.2008. 01:17:59 »

Nema na čemu, Cybercca. Ne volim drilovanje bez povoda i razloga.
Pozdrav... pozdrav
Sačuvana

Stranice: 1 [2] 3 4   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

Šema sajta  ◊   SF Vektor  ◊   TV program  ◊   Periodni sistem NF

Pravilnik  ◊   SF kviz  ◊   NF na Krstarici  ◊   SF filmovi  ◊   Bibliografije

Kopirajt © 2006-2019. SF tim. Sva prava zadržana.
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines | Mapa foruma | Arhiva | wap2 Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.031 sekundi sa 24 upita.