SF tim
* 01.06.2020. 06:30:40
napredna pretraga  
Dobro došli, Gost. Molimo vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti: Fan forum SF fanova. Smile

Portal   Forum   Pomoć Pretraga Igre Prijavljivanje Registracija  
Glasanje
Pitanje: Ocenite film
Izvanredno - 1 (33.3%)
Dobro - 1 (33.3%)
Osrednje - 0 (0%)
Loše - 1 (33.3%)
Negledljivo - 0 (0%)
Ukupno glasova: 3

Stranice: [1]   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Hotel Transylvania - Hotel Transilvanija  (Pročitano 3873 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
venom187
Leon S. Kennedy

admiral flote

Ugled: +14/-2
Starost: 26
Pol: Muškarac
Van mreže

« poslato: 12.01.2013. 20:01:47 »

Hotel Transylvania - Hotel Transilvanija (2012)

Vampiri, vukodlaci, frankenštajni (nisam pogrešio, u ovom filmu reč je o nekoliko takvih, ne o pojedincu), veštice, zombiji, kosturi, mumije.... prva asocijacija na ovo bi bila "čudovišta" (bar meni), a sledeća asocijacija bi, svakako bila zloće, ubijanje i slično. E pa ne u ovom filmu.

U poslednje vreme smo navikli da gledamo malo neobične "crtaće" sa dostaaa "neuobičajenim" temama. Tako je, naravno, i u ovom filmu.
Transilvanija... da, da, pogodili ste, naravno, glavna tema je vampir Drakula i onaj čuveni dvorac tamo. Tona filmova na ovu temu. Film počinje u ne tako davnoj prošlosti kada jedan vampir počinje da gradi ogromni dvorac u već pomenutom predelu Rumunije. Da zastanem na trenutak, ovaj film je specifičan po tome što su obrnute uloge, ljudi su ove zli, ljudi koji su ranije ubijali vukodlake, veštice itd. I tako drakula pravi ogromni dvorac za sebe i svoju malu ćerkicu da bi je zaštitio od zlih ljudi.

Tata i mala mezimica

Taj dvorac postaje glavno okupljalište čudovišta sa svih strana sveta koji se kriju od ljudi. Godine prolaze, čudovišta se tu okupljaju, zabavljaju, provode dane... Ni jedan čovek ne uspeva da dođe do hotela, zbog zamki koje ga okružuju. Sve lepo teče do proslave 118. rođendana Drakuline ćerkice, Mejvis, kada u hotel slučajno ulazi nepozvani gost, čovek ili bi trebalo da kažem neki "klinac". Drakula ga se pokušava rešiti, bez toga da saznaju drugi gosti hotela, da je čovek među njima.

Slučajni gost

Ju mast liv

Naravno, ovo je komedija, pa je i humor tu, tako da neće nedostajati smeha. Ne znam koliko sam vam dočarao kakav je film, ali ja mu svakako dajem ocenu dobro i svaku preporuku za gledanje. Zanimljivo je gledati ta "čudovišta" na drugoj strani. Animacija je dobra, uostalom, kao i sve animacije danas. Detalji su poprilično dobro urađeni, što ćete moći da vidite i na izrazima lica. Ko ima klince, slobodno, film je za čitavu porodicu. Od glumaca koji su posudili glasove likovima, tu su Adam Sendler, Kevin James, Selena Gomez,  Andy Samberg, Steve Buscemi... Kao što rekoh, ocena dobro i preporuka za gledanje.   pozdrav

http://www.imdb.com/title/tt0837562/

http://www.youtube.com/watch?v=q4RK3jY7AVk

« Poslednja izmena: 27.08.2015. 20:33:02 od dan555 » Sačuvana

Don't run. You'll only die tired.
robi75
Sir Oliver

admiral flote

Ugled: +22/-1
Starost: 45
Van mreže

« Odgovor #1 poslato: 13.01.2013. 20:39:32 »

Zanimljiv crtac. Ja sam ga gledao u drustvu moga sina i naravno i njemu se dopaloono sto le video. A sto se tice Adama Sendlera, bolje mu je da pozajmljuje glasove nego da snima "ono sto vec snima". Ubode komediju, ono, jedan od deset.
Sačuvana

Sine veli, ko igra za raju i zanemaruje taktiku, zavrsice karijeru u nizerazrednom "Vratniku".
goldengaidin
Registrovani

kopilot

Ugled: +9/-0
Starost: 35
Van mreže

« Odgovor #2 poslato: 04.02.2013. 00:55:47 »

Crtać za decu mladju od mene Very Happy
Sačuvana
Glorija
Superbaba

predsednik

Ugled: +62/-2
Pol: Žena
Van mreže

« Odgovor #3 poslato: 04.02.2013. 12:19:24 »

... ili za babu ?  Wink Laughing

Odnela unukama - oduševljene !
Sačuvana

Bog čuva budale !
SuperFrog
Lucozade

predsednik

Ugled: +27/-1
Starost: 47
Van mreže

« Odgovor #4 poslato: 03.11.2013. 02:09:30 »

Mo smo ovo gledali za ovaj Halloween, tako da je ugodjaj bio potpun. Djeca su se odusevila, a ni meni nije bio los. Sve u svemu dobra komedija, ne znam zasto me vuk podsjeti na mene....  Mr. Green

My Zing
« Poslednja izmena: 03.11.2013. 23:56:36 od SuperFrog » Sačuvana

We came here in peace, we expect to go in one... piece. - Col. O'Neill
Stranice: [1]   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

Šema sajta  ◊   SF Vektor  ◊   TV program  ◊   Periodni sistem NF

Pravilnik  ◊   SF kviz  ◊   NF na Krstarici  ◊   SF filmovi  ◊   Bibliografije

Kopirajt © 2006-2019. SF tim. Sva prava zadržana.
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines | Mapa foruma | Arhiva | wap2 Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.02 sekundi sa 26 upita.