SF tim
* 23.09.2019. 00:59:11
napredna pretraga  
Dobro došli, Gost. Molimo vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti: Fan forum SF fanova. Smile

Portal   Forum   Pomoć Pretraga Igre Prijavljivanje Registracija  
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Predstavite se  (Pročitano 81870 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
flapalo
pripravnik

Ugled: +0/-0
Van mreže

« Odgovor #75 poslato: 13.08.2012. 14:08:16 »

Zdravo,

Zovem se Oliver rođen sam 1975. godine u Novom Travniku, Bosna i Hercegovina gdje još uvijek živim. Volim SF od 14 godine kada mi je pod ruku došao prvi SIRIUS, od tada sam ih pročitao sve još u originalnom obliku, a sada posjedujem i originale i skenirane varijante (za nedaj bože) Smile, također sam fan Franka Herberta i njegove Dine (također sve posjedujem), Isaka Asimova i Zadužbine, te možda ne baš SF ali jako je blizu, Carlos Castaneda i njegova djela o Don Juanu!
Eto, volim sve filmove na temu SF i jedva čekam da prerovim šta sve ima na ovome sajtu.

ciao
Sačuvana
StrahinjaP
Registrovani

kadet

Starost: 25
Pol: Muškarac
Van mreže

« Odgovor #76 poslato: 15.08.2012. 00:21:14 »

Pozdrav ljudi,
Zovem se Strahinja, iz Kruševca sam:)
Ljubitelj epske fantastike, ali i sličnih žanrova, horora, krimića etc...
Nadam se lepom druženju, ali i tome da ću pokupiti nekih saveta, predloga i slično jer pokušavam da se malo bavim i pisanjem.
Pozdrav još jednom Smile
Sačuvana

The quieter you become more you able hear.
Bojan71
pripravnik

Starost: 48
Van mreže

« Odgovor #77 poslato: 22.12.2012. 21:30:35 »

Ja sam Bojan iz Istočne Srbije, 71 sam godište. Pišem poeziju i prozu, slikam i bavim se vajarskim radovima... Želim da učestvujem na ovom forumu sa konstruktivnom raspravom.

Evo romana koji sam napisao i otštampao, u PDF formatu za sve vas...

http://www.val-znanje.com/index.php/download/kategorije/70-metafizika/2658-bojan-dordevic-ne-cekajte-na-mene

Pozdrav za ekipu.....
Sačuvana

Znanje spašava, ignoricanje vodi u katastrofu!
GingerLujka

pripravnik

Pol: Žena
Van mreže

« Odgovor #78 poslato: 22.01.2013. 12:53:48 »

pozdrav svima! sasvim sam slucajno nabasala na ovaj vas forum i zaista mi je drago da je splet okolnosti doveo do toga  Wink

zovem se Nina, pored SFa volim i astronomiju, kao i jos svasta nesto. Koristim isti nick skoro svugde pa ako ovde imam nekih poznanika, oglasite se  Laughing

odoh sad da jos malo istrazujem forum, pa se vidimo na nekoj od tema  Mr. Green
Sačuvana

If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the Universe.
stari67
pripravnik

Van mreže

« Odgovor #79 poslato: 30.01.2013. 23:43:24 »

Zdravo narode ! Odavno pregledam sve i svasta po ovom sajtu i pravo da vam kazem nikad mi nije bilo dosadno. Vec sam neka vasa imena vidjao po drugim forumima i verujte da mi je drago sto postoje ekipe (kod vas i kod drugih ) koje rade taj tezak posao u promovisanju (knjiga,casopisa,stripova,crtanih i pisanih romana...) literature u svakom njenom obliku i zanru. To je tezak posao u ovom vremenu kad klinci znaju samo za film i TV. O da -JA SAM Spale iz Beograda i imam bas takve klince (komada 2). Radim na teh.odrzavanju.   Ovo bi bilo to za pocetak. POZDRAV SVIMA pozdrav Laughing
Sačuvana
Mefisto

pripravnik

Van mreže

« Odgovor #80 poslato: 16.07.2013. 11:13:29 »

Zdravo Svima Ja sam Zeljko,profesionalni sam slikar airbrush majstor dizajner,muralista ,ulicni slikar ......itd   vec lepih 17 godina  .....trenutno se prebacujem na digitalno slikanje i dizajn Totalno sam Bolestan sto se Tice SF i svega vezanog za to,Omiljeni transformers mi je whelljack  i mnogo mrzim mangu   uzgred  svidja mi se forum pozdrav ... pozdrav
Sačuvana
MilovanNikic
pripravnik

Van mreže

« Odgovor #81 poslato: 22.01.2014. 12:59:23 »

Pozdrav!

Ja se zovem Milovan Nikic.Rodjen sam u Djakovici 1982 godine.Trenutno zivim u mestu Vojka,opstina Stara Pazova.

Veliki pozdrav za sve!
Sačuvana
littlefish

pripravnik

Ugled: +1/-0
Starost: 29
Van mreže

« Odgovor #82 poslato: 19.04.2014. 15:20:00 »

Pozdrav! Moje ime je Maja.Rodjena sam u Sarajevu 1990. godine,a trenutno zivim u Banjaluci.
Zaljubila sam se u sf jos kad sam prvi put sa tatom gledala Star Trek i zeljela da kad porastem budem Natasha Yar.
Posto mi to ocito nije poslo za rukom upisala sam Masinski fakultet na kojem sam jos uvijek student. Pored filmova i knjiga jos jako volim da citam stripove (dylan dog mi je omiljeni). Ovo je prvi put da sam se prikljucila nekom forumu pa nemam bas neki kredibilitet da ocjenjujem forume , ali svejedno moram da kazem da mi je ovaj forum SUPER i da sam presretna sto sam slucajno naletila na njega
Sačuvana
Eternaut

pripravnik

Starost: 32
Van mreže

« Odgovor #83 poslato: 22.05.2014. 15:08:11 »

Pozdrav svima!   Smile

Ja sam Matija (muško  Smile ) i rođen sam u Zagrebu '87. Živim nedaleko Zagreba, malo južnije. Po zanimanju sam elektrotehničar, a trenutno sam pri kraju studija filozofije. I jedino što znam je da ništa ne znam, kako je davno rekao Sokrat. Very Happy Kao i dosta ljudi, ovdje sam naletio slučajno. Tražio sam neke podatke u vezi jedne sf biblioteke.

Sf je, uz horor, izvršio na mene velik utjecaj. Krenulo je s filmovima i ponekim romanom. Tamo negdje sa 5,6 godina, na tv-u se prikazivao s.f. ciklus i filmovi koji su me najviše fascinirali bili su Odiseja u svemiru i Planet Majmuna ('68.).

Uz to, negdje u obiteljskoj biblioteci nalazilo se nekoliko enciklopedija između ostalog i Svijet oko nas. Tamo sam se oduševljavao dijelovima o astronomiji. Poprilično sam se razočarao kad sam doznao da smo jedva sletjeli na Mjesec a ostala tijela i planeti tek čekaju na nas. To razočaranje je utažio, naravno, s.f.  Very Happy
Sačuvana
Vodena

pripravnik

Van mreže

« Odgovor #84 poslato: 19.09.2014. 21:39:34 »

Volim vodu.  Cool

Studentkinja sam na BU, nadam se samo još jednu godinicu.  Laughing

Volim da čitam sf više nego da gledam; pravi sam knjiški moljac, obožavam biblioteke, antikvarnice i pijace.

Umreću s knjigom u ruci.
Sačuvana

"Take care of the present, because it's all you've got!" <!--The runners (00:11:08)-->

Koji je vaš zodijački znak? ---> Žena.
Sonne

kadet

Ugled: +1/-0
Starost: 42
Van mreže

« Odgovor #85 poslato: 25.07.2015. 03:35:42 »

Veliki pozdrav svima na forumu. Moje ime je Nenad rodjen sam u Zrenjaninu sad zivim i radim u USA dugogodisnji zavisnik od SF filmova, serija, knjiga bez ikakve sanse da se skinem sa te zavisti... prvi koraci Zvezdane staze naravno, Batllestar galactica, Automan(ako se moze reci da je SF) i sve ostalo po redu... Dugogodisnji sam posetilac vaseg foruma i... pa mozda je bilo vreme da se registrujem... Laughing
Sačuvana
Nemanja1234
pripravnik

Van mreže

« Odgovor #86 poslato: 25.07.2017. 14:59:47 »

Ja sam Nemanja. Pozdrav svima  pozdrav
Sačuvana
debolestis

pripravnik

Van mreže

« Odgovor #87 poslato: 15.08.2017. 17:20:56 »

Pozdrav svima, zovem se Željko živim u Omišu, rođen sam 1977. u Splitu i oduvijek čitam SF. Ponekad pročitam i nešto "normalno" ali nije mi to to. Počeo sam čitati SF u osnovnoj školi uglavnom Vernea, kasnije sam nastavio sa Siriusima i Kentaurima.

Stvarno sam se iznenadio kad sam vidio što je sve skenirano na ovom forumu. Svaka čast dogovornim ljudima, napravili su velik posao!
Sačuvana
Leto
član posade

Ugled: +7/-0
Van mreže

« Odgovor #88 poslato: 29.03.2018. 22:03:50 »

Pozdrav svima,

Odavno sam u SF priči, preko 50 godina. Krenuo sam sa Flaš Grodonom u Politiknom zabavniku, posle sa Supermenom u Oto zabavniku.. itd... do onoga što se nudi danas. Već sam se predstavljao na domaćem SF forumu, ovim nickom, Bilo je pre desetak možda i više godina. Taj forum je bio dabar, izgledao drugačije, bio je u dark temi. Koliko se sećam, došlo je do nekog velikog pada hard diska i sve je propalo i forum je nestao na duže. Kasnije sam ga tražio, ali se nije pojavio. Da li neko zna koji je to forum bio, ili je to možda ovaj?

Koliko vidim nije baš neka aktivnost na forumu. Šteta. Verovatno je to posledica dva suprotna pravca u SF-u. S jedne strane nestajanje kvalitetnih SF autora a time i osipanja ljudi koji vole pisanu SF reč. S druge strane hiperprodukcija SF-a najnižeg nivoa, ali joj to ne semta da obaraja rekorde po bioskopima privlačeći široku publiku voljne jeftine vizuelne stimulacije. I u takvim uslovima kome treba SF portal ili forum, čija je odlika pisana reč? Retkim.
Sačuvana

Све што овде пишем је део моје слике света, моје веровање а не доказива истина.
Eldundarin
Registrovani

kopilot

Ugled: +8/-0
Van mreže

« Odgovor #89 poslato: 21.06.2018. 00:22:22 »

Pazi majkamustara kad ce ispasti da sam najmladji ovdi. Nisam imao pojma da postojite i verovatno sam kasno stigao al kono velim makar da se javim pa kad neka vanzemaljska rasa bude cesljala podatke da vide i da sam se upisao osim sto sam dosao da download-ujem ko blesav ono sto mi treba u kolekciji. (ne ljutite se makar sam iskren Very Happy )

E pravih becar paprikas pa se sludeh u kujni a reko red bi bio da bacim neko slovo kad vec arcim vasu arhivu.
Elem poticem iz Minas-Tirita i volim sve sto ne vole mladi a mrzim sve sto mrze stari. Nisam siguran u koju me to kategoriju mece al te imam 3^3 godina. U zivotu se bavim prevodjenjem (za javnost) a inace obavljam delatnosti poput Del Boja (labli-dzabli). Volem knjige, stripove, muziku (IRON F-ING MAIDEN), filmove, serije (aktivno ih pratim negde oko 50tak onih koje su ongoing a ove zavrsene vise i ne brojim). Marvel over DC, Rotfus over Martin, Tolkien over Rowling, Star Wars over Star Trek. Nil Gejmen je bogotac i alfa i omega svega. Svaka njegova rec je zlata vredna u bilo kom obliku. Volim irsku, zelja mi je da imam pab a idealno mesto bi bilo na nekoj radio stanici da imam svoj tok sou. Inace obozavam da pricam i neverovatno mlatim rukama dok isto radim tako da su mi vise puta rekli da licim na durasel zeku. Ne pijem, ne pusim, ne drogiram se al volim da sedim na ladnom betonu. Omatorio sam za sutke tako da koncerte posmatram samo iz prikrajka. Rostilj mi je omiljena hrana a posle toga lazanje. Omiljeni strip Kalvin i Hobs, omiljena filmska trilogija bez razmisljanja Back to the Future, batalio video igre mada volim da igram ove retro naslove (Shovel Knight recimo) i cekam remasterovanog Crash-a na PC-ju. Visok metar i zgazeni zuzu, tezak previse, al vele da iako sam asshole od coveka da umem da budem melem za dusu. U slobodno vreme kad ne citam piskaram nesto sto je i meni mrsko da citam al nece reci da ostanu u glavi traze da izadju napolje (a i podstanari ih izbacuju).

Uh raspricah se. Da sam makar ovoliko komunikativan na razgovorima za posao. Ako vas zanima jos stogod slobodno pitajte. Ako se nekome desi da vidi nesto cupavo sa kurirskom ribok torbom i najcesce u nekoj kosulji i odrpanim starkama (koje nisu prate od 14.3.2007. kada sam prvi put bio na mejdenima) nek slobodno pridje ne ujedam.

E da i Doctor Who BEST TV SHOW EVER!

админ едит: спојио три поруке
« Poslednja izmena: 20.11.2018. 00:20:31 od dan555 » Sačuvana

Wisdom over Violence
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

Šema sajta  ◊   SF Vektor  ◊   TV program  ◊   Periodni sistem NF

Pravilnik  ◊   SF kviz  ◊   NF na Krstarici  ◊   SF filmovi  ◊   Bibliografije

Kopirajt © 2006-2019. SF tim. Sva prava zadržana.
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines | Mapa foruma | Arhiva | wap2 Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.033 sekundi sa 23 upita.