SF tim
* 19.07.2019. 12:10:32
napredna pretraga  
Dobro došli, Gost. Molimo vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti: Fan forum SF fanova. Smile

Portal   Forum   Pomoć Pretraga Igre Prijavljivanje Registracija  
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 7   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Predstavite se  (Pročitano 79439 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
yugo 45
>>dolazi tihi>>
admiral flote

Ugled: +8/-0
Pol: Muškarac
Van mreže

« Odgovor #15 poslato: 09.12.2007. 00:15:45 »

pozdrav svima, pozdrav
 ime mi je Borko iz blokova  sam,75 godiste 
VOLEEEM SF
,  tj zarazio sam se galaktikom(kroz maglu je se secam) pa tng ........ ali to je sve stalo za vreme ludih devedesetih dok nisam kupio komp i sasvim slucajno dosao u posed legendarnog polarisovog cd

otad sam i poceo da kupujem knjige, takodje veliki sam fan ruske skolske lektire (tolstoj solohov........)

inace  posto je garwor rekao svoju zelju ajd i ja

Zelja mi je da postanem diktator dugovecni i dozivotni svog poznatog i nepoznatog sveta pozdrav

Sačuvana

(\_/) copy the bunny
(0.o) into you're sign
'(__)' help him achieve world domination
vragana
Z L O tvor

oficir

Ugled: +1/-0
Starost: 41
Pol: Žena
Van mreže

« Odgovor #16 poslato: 25.12.2007. 13:50:48 »

vragana (Dragana)
graficar (trenutno radim kao modelar, teksturer, animator, u jednoj Bg produkciji)
Sf citam...pa, pocelo je s Clarkeom & Saganom, kad sam bila vrlo vrlo "mala"...
(ujak je "kriv" - bio pretplacen na Sirijus, drzao skoro samo SF u kuci... i tako)
jesam, "ovisnik" sam i nemam namjeru da se "lijecim"...eto.
Sačuvana
zoran82
Registrovani

pripravnik

Ugled: +0/-0
Starost: Nije dostupno
Van mreže

« Odgovor #17 poslato: 03.01.2008. 20:58:22 »

...ja sam Zoran(znak,jarac) iz mesta Sivac,volim naucne i naucno fantasticne dokumentarce serije filmove,toliko za sada...
Sačuvana

zoo
Joca
Registrovani
pripravnik

Starost: 31
Van mreže

« Odgovor #18 poslato: 14.01.2008. 23:59:29 »

Zdravo! Ja sam Jovan Rakochevic od majke Marije i oca Branislava. Imam 19. godina, shto nece biti istina za koji dan ali ne mari, ako treba editovacu poruku. Smile Zivim u Beogradu. Student sam Filozofskog fakulteta i sutra imam kolokvijum.
Sa fantastikom a pre svega nauchnom fantastikom sam se upoznao davno, ali sam bio previshe mali da bih razumeo zanrove tada. Imao sam svega 7 godina i tek sam nauchio da chitam.... samo se vi smejte ali ja sam imao veoma srecno detinjstvo.... Smile i prochitao sam knjigu pod imenom "Noc u samotnom oktobru". Ta knjiga je ostavila veliki utisak na mene i verovatno pokrenula moju ljubav prema Fantastici. U poslednje vreme sam malo "pauzirao" sa chitanjem (fantastike), zbog velike koncetracije obaveza, ali planiram da uskoro krenem ponovo da uzivam u charima "izmishljenog".

Omiljeni pisac mi je, mozda ce zvuchati malo otrcano ali istina je, je Artur Klark sa njegovom fantastichnom Odisejom u Svemiru. Smile
Sačuvana

Common Sense - So Rare Its a God Damn Super Power
Glorija
Superbaba

predsednik

Ugled: +60/-2
Van mreže

« Odgovor #19 poslato: 18.01.2008. 13:26:46 »

pozdrav Ja sam Slavica i jedina baba ovde. Rodjena sam daaavno (ali godinu posle nekoga  Laughing) i ranu mladost provela na selu sto me i zarazilo fantastikom.(Kad neko nauci da cita sa 4 godine i cita bas sve,a redovno mu daju Politikin Zabavnik...).Genetski zeznuta, potrudila sam se da se dokrajcim jogom i Frojdom koristenim istovremeno (ne preporucujem  Exclamation, jedva isplivah ).Studirala:medicinu (jer sam morala), pedagogiju (jer sam zelela da shvatim sopstveno dete) i organizaciju rada (jer mi je bilo dosadno).Veciti apsolvent po profesiji. Ne volim ni pomen rada od 7 do 3.Mada sam bila i profesionalni vojnik  grrr
Skriboman i patoloski citalac svega (citam cak i plakate sa mrtvima),prosto ne biram.Zato imam 3 clanske karte za biblioteku, veliku licnu biblioteku i znam koje komsije imaju knjige u kuci.SF je na prvom mestu.Obozavam T.Praceta i S.Kinga.Hobi mi je pravljenje hipoteza.Najvise volim da se smejem.Pravim viceve od svega.
Sačuvana

Bog čuva budale !
elite
Still Shaper

predsednik

Ugled: +32/-3
Starost: 63
Van mreže

« Odgovor #20 poslato: 13.02.2008. 16:00:20 »

Ja sam Ljilja, baba još nisam , a kada ću , nemam pojma. Ionako smatram da je to stanje duha a ne fiziologije.Zaražena SF-om iz Zabavnika oko koga su se moji matoci a sada i ja stalno otimali.Struka mi je elektrotehnika pa valjda otud i razumevanje za SF.Životna želja- PUSTITE ME NA MIRU DA ČITAM!
Sačuvana
Dylan Dog
pripravnik

Van mreže

« Odgovor #21 poslato: 26.02.2008. 15:59:56 »

Dobar dan - Igor ovde. Upravo ukucah u google "naučna fantastika", što me je odvelo do Krstarice, pa do vas. Imam 30 godina, i prve uspomene vežem za onu Emisiju Zorana Živkovića o naučno-fantastičim filmovima, i priče koje je uređivao - pogađate - g-din Ž. u Zabavniku. Posle mnogo godina sam od roditelja dobio na poklon enciklopediju naučne-fantastike, a još malo posle i "Savremenike budućnosti". Relativno skoro imao sam i čast da upoznam dotičnog gospodina, koji je najzaslužniji za moju ljubav prema SF.
Ne volim puno epsku fantastiku, ali ni tvrdi SF. Kunem se u Autostoperski vodič... i Pračetov opus, ali kad pričamo o pravom SF-u, omiljene knjige su mi "Teško je biti bog" i "Rajski vodoskoci"
Volim i strip - posebno ovaj iz mog avatara
I tako -  želeo sam da prvi post napišem ovde, ovako za početak.
Čitamo se Smile
Sačuvana
peca777
SF friend

admiral flote

Ugled: +11/-0
Starost: 42
Van mreže

« Odgovor #22 poslato: 29.02.2008. 21:15:52 »

pozdrav zovem se Predrag odazivam se na Peca imam 31 godinu sf volim jos od petog razreda kada sam procitao Galaktiku Laughing
od tada sam zaludjen i sve sto ima veze sa sf obozavam bez razlike
sta mogu jace je od mene Rolling Eyes
Sačuvana
svetlost lutalica
Bene Gesserit

predsednik

Ugled: +60/-2
Van mreže

« Odgovor #23 poslato: 21.03.2008. 23:19:06 »

pozdrav

Ivana, 31g, mama, mr drustvenih nauka, smaram studente na jednom faxu, sve se to desava u Beogradu. Tj. zaglavljena sam u Zarkovu poslednjih xy godina. Sad sam na porodiljskom,  mrzi me jako da pisem doktorat, pa gubim vreme po internetu i tako zalutah i ovde. Mene kod SF-a generalno vise zanima drustveni nego tehnoloski aspekt, sto je pretpostavljam profesionalna deformacija. Volim i epsku fantastiku i fantasy...i svasta drugo da citam. Seticu se ja jos neceg zanimljivog o sebi  pa cu se dopuniti. Smile
Sačuvana
slon
Registrovani

oficir

Ugled: +3/-0
Starost: 43
Van mreže

« Odgovor #24 poslato: 13.04.2008. 16:29:46 »

Sinisa, 76 godiste.Iz Zenice BiH. Tatica jedne slatke djevojcice. Very Happy
Volim SF knjige, SF filmove malo manje (uglavnom su smece), fantasy tu i tamo. Toliko za sada.
Sačuvana

«slon, created by nature.»
fane
Driver of the universe

admiral flote

Ugled: +23/-2
Van mreže

« Odgovor #25 poslato: 22.05.2008. 16:27:17 »

Zdravo Svima!
Kako red nalaze par reci od mene.
Zovem se Nenad
Imam 35 godina  Confused
Zivim U Vranju-na dalekom dalekom jugu
Volim SF i sve u vezi SF ali najvise paznje poklanjam filmu . Pocelo je daleke 1981 kada sam se susreo sa Alien-om i taj susret pamtim i danas.(Znam da je film izasao `79)
Pratim SF teme jos od krste.
Za sada toliko od mene.

P.S.
Unapred se izvinjavam zbog gramatickih greski i padeza-na kraju ipak sam ja iz Vranje! Laughing
Sačuvana
Yuspawn
Registrovani
stažista

Ugled: +1/-0
Van mreže

« Odgovor #26 poslato: 30.05.2008. 20:17:11 »

pozdrav svima. Ja sam Nemanja, jedan od clanova sf srbije. Volim fantastiku i srodne zanrove u svim oblicima. Omiljena sf serija Farscape ( mislite sta hocete...  Razz ), omiljeni pisac Majkl Krajton... toliko za sada , ako nekoga zanima jos nesto neka pita... mrzi me da pisem...  pozdrav
« Poslednja izmena: 30.05.2008. 20:54:23 od Yuspawn » Sačuvana
slavkon
Registrovani
pripravnik

Van mreže

« Odgovor #27 poslato: 09.09.2008. 14:54:18 »

Ja sam Slavko iz Prištine grrr Od avgusta 99' sam u Kosovskoj Mitrovici. Rođen sam 50'. Od malih nogu volim sf i uspeo sam da spasim dosta knjiga. Skoro sam otkrio ovaj sajt i oduševio se.  Laughing Otac dvoje dece. Sada sam napaljen za epsku fantastiku. Veliki pozdrav sfovcima.
Sačuvana
analogdigit
Registrovani

pripravnik

Starost: 37
Van mreže

« Odgovor #28 poslato: 12.09.2008. 14:50:49 »

Zovem se Jaroslav, rodjen sam i zivim u Zemunu (Munzeee Smile 1982. Od kako znam za sebe bavim se racunarima (ZX Specturm Cool) i volim fiziku i matematiku. Trenutno radim kao Network Admin u jednoj velikoj firmi.
Kao i vecina ljudi ovde, zanimanje za SF razvio sam uz "Politikin Zabavnik" jos od malih nogui, posle sam naleteo na Isaka Asimova i tu mi je bio kraj  Mr. Green! Procitao sam sva njegova dela i smatram ga za najboljim SF piscem (to je moje subjektivno misljenje).
Volim epsku fantastiku, svim ljubiteljima ovog zanra preporucujem "The Sword of Shannara", naravno ukoliko je vec nisu "pojeli"   Very Happy
Takodje knjiga koja mi je dosta promenila pogled na svet je : "Autostoperski Vodic kroz Galaksiju".
Takodje obozavam RPG, i lozim se na mlade lepe ELFkinje  igra   Laughing Laughing Laughing Laughing

Toliko od mene .....
Kucamo se kasnije Smile
« Poslednja izmena: 13.09.2008. 02:23:48 od analogdigit » Sačuvana

Poslednji covek sedeo je sam u sobi.
Neko je pokucao na vrata !
sivka
Eta Carina
admiral

Ugled: +8/-0
Van mreže

« Odgovor #29 poslato: 06.11.2008. 23:41:28 »

Zovem se Spomenka.
Starija sam od Slavice i baka sam.
Prva knjiga koju sam pročitala bila je "Patuljak iz zaboravljene zemlje", Ahmeta Hromadžića. Imala sam šest godina.
Posle toga sam se hranila fantastikom iz Politikinog zabavnika, a kad sam dorasla do biblioteka bejah najsrećnija na svetu.
Prvu priču sam napisala kad mi je bilo dvanaest godina.
Forum sam pronašla slučajno, tražila sam šta ima na netu novo a da je vezano za ono čime se ja bavim. A bavim se fantastikom.
Rođena sam u Taurunumu, aha Jaroslave, šta misliš o tome kako nam je Zemun menjao imena, od davnina kad sam se ja rodila i rasla pa do današnjih, kako ti reče: Munze!!!
Kao što rekoh, bavim se fantastikom, odnosno objavljujem knjige koje su potpuno fantastične. Pišem fantastične priče (e, ovo kako ko shvati i prihvati).
Pozdrav svima!
« Poslednja izmena: 02.09.2009. 16:25:53 od sivka » Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 7   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

Šema sajta  ◊   SF Vektor  ◊   TV program  ◊   Periodni sistem NF

Pravilnik  ◊   SF kviz  ◊   NF na Krstarici  ◊   SF filmovi  ◊   Bibliografije

Kopirajt © 2006-2019. SF tim. Sva prava zadržana.
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines | Mapa foruma | Arhiva | wap2 Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.022 sekundi sa 23 upita.