SF tim
* 26.10.2014. 08:54:57
napredna pretraga  
Dobro došli, Gost. Molimo vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti: Fan forum SF fanova. Smile

Portal   Forum   Pomoć Pretraga Igre Prijavljivanje Registracija  
Stranice: [1] 2 3 ... 7   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Predstavite se  (Pročitano 36907 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
dan555
Kosmozamlata

predsednik

Ugled: +75/-9
Starost: 56
Slike: moj album
Pol: Muškarac
Van mreže

« poslato: 13.12.2006. 09:43:11 »

Upoznajmo se bolje.
Pogledajte ko smo mi i predstavite nam se ukratko.  Very Happy

Molim da se ovde piše samo predstavljanje, a pozdravljanje novih članova u krčmi "Kod belog jelena".

dodatak, kako se uobičajilo da se ovde pozdravlja, stare pozdrave brišem, obično, kada se javi novi korisnik.
« Poslednja izmena: 13.12.2010. 16:38:13 od dan555 » Sačuvana

Čoveče, pazi da ne ideš mali ispod zvezda! pozdrav
dan555
Kosmozamlata

predsednik

Ugled: +75/-9
Starost: 56
Van mreže

« Odgovor #1 poslato: 13.12.2006. 09:57:02 »

Sal

Zovem se Sasa, rodjen sam 1969 godine u Sarajevu, zivio 12 godina u Njemackoj gde sam se osnovno skolovao i zavoleo Sf.
Povratkom u faterland sfrj to druzenje sa Sf om sam nastavio kroz Sirijus, Stripoteku i jos par domacih stripova/casopisa.Svet kompjutera, Moj Mikro i Racunari su mi bili obavezno stivo.
Sada zivim u NS-u, cije sam sve biblioteke "ofufao" za Sf-om.Nije bas neki izbor, ali daj sta das.Prestao sam odlaziti u iste, kada sam nabavio komp.
Na krstaricu sam slucajno zalutao, i videvsi tamo Sf topic, odmah sam ga napravio "homepageom"

Tada je i nastao nas Sf team, ili krug ljudi koji se svakodnevno druze u okviru Sf-tema, a bogme i van njih, sto samo ucvrscuje nase drugarstvo.
_________________________________________________ ____________
Miki 13991

мало о мени

Зовем се Милан, родио сам се 1991 у Београду, где и живим, СФ сам заволео још од малих ногу, када сам ономад у "Микијевом Забавнику", прочито епизоду "Тајна острва Икс", о "земљи коју је време заборавило" (познато, зар не Wink Smile ),затим сам лагано почео да читам мало "тежу" литературу, па сам мало луто, али сам коначно утврдио да су књиге објављене до 1995 најбоље Wink)) омиљен писци су ми Исак Асимов и Толкин. Поред СФ-а, обожавам све што је у вези компјутера, сада сам уписо и електротехничку, такође велики сам љубитељ(и читалац Smile ) Света компјутера, илти СК-а Smile)) На Крсти сам одавно, али све док није дошао Ендер, на СФ форуму је било досадно Smile)) Откако је он дошао, и ми направили СФ тим, СФ форум на крсти је моје омиљено место трошења имплуса Smile)))
Oximoron

Evo malo necega o meni.
Zovem se Luka,rodjen 1984. godine,u Beogradu,gde i sada stanujem.
Prvi kontakt sa sf-om mi je,koliko se secam,bila pohabana zuta kaseta na kojoj je pisalo "Ragovi zvazda" , tj Ratovi Zvezda.Nakon toga,zainteresovao sam se i za "Zaduzbinu" od Isaka Asimova,i upravo to delo me je uvelo u sf svet.REF ciklus mi je i danas najdrazi.Od sf-a preferiram knjizevnost,ponekad dobar film,nikako strip.
Pored toga,bavim se i drugim stvarima.Ljubitelj sam borilackih vestina,ekstremnih sportova,i studiram ekonomiju.
Toliko o meni
lin

aj sad, sto bi se reklo, red je.. Wink
zovem se lidija, imam 24 godine, zanimanje za sf nisam uzimala za ozbiljno(nemojte mi zameriti na ovome), uglavnom se bazira na filmovima, stripovima(tu i tamo, kad mi dodje do ruke). knjizevnost, slabo, mozda zato sto mi je bila slabo dostupna... Confused (ali bice vremena i za to Smile )
inace, moja prva ljubav i zanimanje je muzika, tako da ako hocete nesto da me pitate na tu temu, izvolte.. Wink
dan555

Evo i mene.
Većina članova SF tima zna da se zovem DrAgaN.S obzirom da postoje opravdane pretpostavke da sam ovde najstariji, mudro ću prećutati svoje godine.
Rođeni Beograđanin, prvih 6 meseci života proveo u Smederevu (roditelji odrađivali stipendiju Železare), zatim do druge godine odmah iza voždovačke crkve i od tada Novi Beograd, prvo paviljoni pa blokovi.
Bio zaluđen za biologiju, ali fakultet nisam završio.Svejedno, i dalje veoma me interesuju nauka i tehnika.
Radio kao magacioner u konsignaciji i prodavac „noša za odrasle“  Very Happy  (hehe, keramičke pločice i sanitarije) u istoj firmi.Od prošle godine „žrtva“ tranzicije i privatizacije, bez posla.Zato imam vremena za naše forume i druženje.
SF zavoleo sam još kao dete, čitajući priče u Zabavniku, a potpuno inficiran početkom gimnazije, kada mi je drugarica pozajmila Lemovog Nepobedivog.Posle sam redom kupovao i čitao sve Kentaure koje sam mogao naći u knjižarama, a kada je taj izvor presušio, pročitao sam sve što je bilo u lokalnoj i gradskoj biblioteci (sve sam uredno vratio ali kasnije sam pokupovao većinu u antikvarnicama ili na ulici).Da ne bi bilo zabune, istovremeno čitao sam u velikim količinama „ozbiljnu“ književnost, a Dostojevski me je potpuno opčinio, do te mere da sam godinama kasnije, od prve plate kupio svoj komplet sabranog D. iako smo u kući već imali neke njegove knjige.
Volim pravi, tvrdi SF, matice i šrafove, a nikako ne zaobilazim ni kvalitetno odrađene spejs opere.EF i Fantazi nije mi po volji ali mogu da odgledam te filmove ako su dobri.Horor ne volim ni u kom obliku, uz par izuzetaka: Osmi putnik, Podzemni svet.
I ja sam bio „zalepljen“ za Klarka, RCZ Asimova, dobrog doktora Lema, a sada cenim Benforda, Bera i naravno još neke druge.
Na Krstu došao sam u potrazi za sagovornicima o pravljenju tema za mobilne i tu par meseci „obitavao“.Povremeno bih pogledao šta se radi na Naučnoj fantastici, ali odbijalo me grubo vređanje u raspravama koje uz to nisu imale mnogo veze sa SF-om.Takođe, nije bilo novih tema već su sve imale veliki broj strana što nisam hteo da čitam.Kada je otvorena tema o ljubiteljima SW uključio sam se, bio pristojno dočekan pa sam ostao, ali retko učestvovao.
A onda je došao Ender sa idejom o kvizu, koji je odlično vodio i ostalo je već istorija.
Bufla

Zovem se Milos rodjen sam 14.9.1987.
Prvi put sam stupio u kontakt sa SF kad sam video svoje roditelje Laughing
Da probamo ponovo, prvi put sam stupio u kontakt sa SF sa 6 godina kad je moj cale imao maketu Imperial Destroyer-a koj je moj deda uspeo efektivno da unisti za manje od nedelju dena. Od tada sam postao SW fan i uskoro ST fan.
Prvu SF knjig koju sam prcitao je hmm…. jos nisam Smile, uglavnom citam epsku fantastiku, prvu knjigu koj sam procitao je naravno bio Tolkinov LOTR. Trenutno ne citam nista jer nemam vremena.
father

Ja biti Ćale. Very Happy
Ivan je ime.
'77 sam godiste.
Tri klinca imam:Petar 9,Alexandar 7,Pavle 4 godinice.
Radim u privatnoj stampariji,oblast digitalne stampe.
Rodjeni Beogradjanin.
Volim sve sto vole mladi. Laughing
SF mi bas i nije centralni hobi ali postujem tematiku.
Ljubitelj sam Tolkienovih dela i P.J.-evih filmova i to me je uz solidno poznavanje epske fantastike dovelo u SF team.
Naravno ni klasicni SF mi nije stran,volim filmove i stripove...knjige slabo.
Svi me znate sa foruma Krstarice gde sam Modulator vec duze vreme.
Takodje,pratio sam vas jos od pre nastanka SF Teama,citao sa uzivanjem vase postove i bio bih zadovoljan i sa statusom simpatizera tima,tako da mi je velika cast sto sam primljen kao punopravan clan.
Nadam se da cu se kad-tad pokazati kao vredan za tim.
Garwor

Ivan, 76-to godiste, poreklom iz Loznice. Radim kao programer. Zivotna zelja, da imam '69 Ford Mustang boss302.
Prvi kontakt sa SF-om, 'Zvezda kec' verovatno, a mozda i neki deciji crtaci pre toga, ne secam se, onda naravno price i stripovi iz Zabavnika. SF zaista volim, posebno pravu naucnu fantastiku, ove space opere i sl manje vise. Stripove jok. Star Wars ne podnosim, gled'o kad bio mali, probao jednom kasnije i odustao. Volim LOTR i Heroes of Might and Magic.
A vise od SF-a volim brzu voznju! Ako vidite na autoputu nekoga da sa 200 na sat obilazi kroz zaustavnu traku ili u cik-cak, da se ganja sa bmw-ima sa 4-cifrenim tablama, taj sam!
MasterYoda

Ime mi je Gordan. Rođen sam pradavne 1954. godine.

Prve SF priče pročitao u Zabavniku i rodila se ljubav.
Skupio priličnu biblioteku SF-a i ostao bez nje '92. Taj gubitak ostavio je trajne posljedice tako da danas nemam ni jednu štampanu SF knjigu. Sve što imam je stotinjak knjiga u e formatu.
Živim u Modriči (RS-BiH), i radim kao administrator mreže (preko 100 računara) u firmi koja je osnovana iste godine kada sam rođen.

Kao i Dan, volim pravi, čisti (ortodox) SF (ali bih i osmog putnika stavio u ovu kategoriju, iako ima neke elemente horora). Prstenčiće, Potera i slično ne bih čitao ni u snu iako nemam ništa protiv onih koji to vole. Meni je dosta da odgledam film (ako je dobro urađen, a Prsteni jesu).

Od muzike volim Leonarda Koena, Boba Dilena i, naravno, Dženis Džoplin.
+++ig+++

Evo imene nista specijalno. Milos, 77-o Smile Herceg Novi, dosadjujem se i pisem RPG knjige. Sve sto je sa tim povezano me zanima, pa i SF od kojeg najvise volim Star Trek i Battletech. Volio bih da jednom napravim neki svoj SF RPG i neki dobar Setting tj neki moj SF u kojem bi mi bilo zanimljivo. Very Happy
Watcherrr

Dejan-79-kotor
Od malih nogu (cak se i ne sjecam od kada) sam volio cudne, misteriozne,naprirodne... ili sto bi sada rekli SF, HORROR, paranormalne stvari. Kad su u pitanju video klubovi moj otac je znao da meni uvek prvo donosi svaki novi SF ili HORROR film pa onda neki drugi zanr. Sada je isto tako i svaki film koji mi se svidi obavezno kupujem Original DVD a uskoro cu poceti da kupujem na blu rej diskovima u HD. Posto mnogo volim da gledam filmove sebi sam obezbjedio 1 solidnu Plazmu TV od 42inca koja je spojena na komp, tako da sam za komp uzeo zvucnu karticu (creative X-Fi platinum) vrhunskog kvaliteta i zvuka na 7.1 ozvucenju. Gledati i slusati 1SF film na tome je perverzija i nijeda drugi zanr mi nemoze pruziti to zadovoljstvo i uzitak kao SF, isto tako i igre na PS i PC.
Inace sam pomorac, volim tehniku tako da uvjek kad sam na brod gledam da kupujem filmove ili nesto od tehnike sto mi treba.
toliko od mene za sada
Dickinson

Pozdrav svima.
Danas sam trazio nesto na google-u i naisao sam na jedan SF topic sa krstarice i odatle link za SFteam.Uglavnom sam ucestvovao na stranim SF forumima i nisam imao pojma da postoji i nas SFforum.Srecan sam sto je nasa SF zajednica ziva pa eto da se i ja prikljucim. Da se predstavim:Zovem se Nikola rodjen sam 1980.godine u Backoj Palanci gde i zivim.Zavrsio sam visu poslovnu skolu i trenutno sam nezaposlen.SF sam zavoleo kao klinac kada sam prvi put gledao 'Alien' i 'Planet of the apes'.Veliki sam fan Star Trek-a,Stargate-a i BSG-a.Gledao sam sve sto mi je palo pod ruke od trasha iz 50ih pa do najnovijih ostvarenja.Literatura mi nije bila dostupna pa sam nazalost procitao samo najosnovnije,nadam se da cu to popraviti.Od ostalih stvari da napomenem da sam veliki ljubitelj Iron Maidena.
-Honey-

Pozdrav ljudi,
Mozete me zvati kojim god imenom zelite, imena su slucajnost... 89. sam godiste, zivim u gradu u centralnoj Srbiji...Osim skolom, bavim se citanjem i pisanjem, koje mi predstavlja i primarno zivotno interesovanje. Sem engleskog, koji, bar tako kazu, govorim perfektno, odmakla sam i u ucenju nemackog jezika, koji mi se posebno dopada. Istovremeno, za deset godina vidim sebe kao ekonomistu( Exclamation ) i tako, kombinujuci ove dve ljubavi, pokusavam da zivim zivot kakav zelim... Za sada, sto se poslovnog plana tiche, smatram sebe izuzetno srecnom osobom Smile .
U slobodno vreme posecujem trance zurke, slusam istu vrstu muzike, volim da se druzim sa svojim najboljim prijateljima i s njima posecujem razne dee jayeve, npr. Dejana Milicevica, kojeg obozavam, ili vecheri zive gitare.  Ljubitelj sam sportova, narocito planinarenja(koje ima poseban znacaj u mom zivotu), formule 1, pratim utakmice chelsea-a i ne propustam ski-skokove(a niposto kada skache Sven Hannawald).
Hocu da se druzim sa ljudima koji prate SF, vole stripove i SF literaturu, a narocito postovaocima Ridlija Skota(cara, prim.aut.). Omiljeni film mi je Alien2, iako volim sva 4 dela, "Pad crnog jastreba", "Van Helsing" ,"SW fan"haha, prikazan na vecheri filma naucne fantastike ove godine, UNISOL, "Sfera", "Resident evil" i jos mnogo toga drugog....
Omiljeni pisci su neprevazidjeni Milos Crnjanski, Gete, Rembo, Andric(narocito zbog Ex ponta), Ducic, Tom Sharpe, Eko i Benedikt. Omiljena knjiga "Ime ruze", "Wilt Alternative" i Colanoviceva "Prekrajanje zivog".
Nadam se da cemo se lepo slagati i druziti. Vasa,
-Honey-.
The Legolas

Zdravo svima, ja sam Dejan.
Iz Beograda sam.

Radim u jednoj povelikoj firmi kao Sys.Network.Administrator
Imam 21 godinu i studiram.

Volim filmove koji vuku na SF, stoga sam se i pridruzio vama.
Pregledao sam sta sve napisali na ovome forumu i mogu da kazem da je za svaku pohvalu, samo tako nastavite.

Pozdrav od Legolas-a.
nensy4ever

haj swima...ja sam Nevena dolazim iz Smedereva....rodjena sam 20.04.1991. (miki generatzijo  Laughing )
ovde sam "ypala" bash slychajno...videla sam post na Krsti y kome je Sal napisao neshto vishe o ovom sajty...i htela sam da vidim o chemy se ovde radi...
chitajytji postove sa ove teme ykapirala sam da ja nemam blage veze sa sf-om...tako da tjy valjda yz pomotj ovog 4yma tj vas biti bolje ypoznata sa svim tim...valjda mi netjete zameriti...
i tako...eto za pochetak toliko...
 Razz
Isidora

Isidora,rodjena 16.04.1991. (sada sam citala o vama...puf,osecam se tako maaaaala),zivim u Somboru. Dosla sam ovde...ne znam,zvali me Miki i Bufi cini mi se...ima me i na 4umu krste,tamo sam Pajper.
Trebala sam da upoznam nensy (par postova iznad),ali nazalost nismo uspele...i tako. I,da o SF-u nemam pojma! Very Happy Ako nekog jos nesto zanima,neka pita! Very Happy
^Nikola^

Ja sam Nikola, rodjen sam 18. 03. 1991. (jos jedan klinac in da club Very Happy), volim sve vrste naucne fantastike, nemam pojma kako se deli ali obozavam Star Trek, Voyager pogotovo Smile i ostale Star Trek-ove. Obozavam horore, omiljeni horor filmovi su mi Scream, Ring, 28 hours later, Dog soldiers i dosta ostalih... tek sam se skoro zainteresovao za SF tako da nisam mnogo procitao knjiga ni odgledao filmova, a volim Stivena Kinga, Majkla Krajtona, Benedikta...od horor knjoga mi se svidjaju IT (Stephen King), Leto Noci (Den Simons), ok mi je recimo Vatrena Oluja mada ne z nam u sta spada...

Od muzike slusam razno, ali uglavnom stranu muziku. Omiljene grupe su mi The Prodigy, Orthodox Celts, Cypress Hill... od ostale muzike volim hard core, techno, a narodnjake ne podnosim, jedino Sasu Matica mogu da cujem s vremena na vreme...

Jos malo o meni, idem u 1. razred gimnazije-drustveni smer, u osnovnoj sam bio vrlo dobar, ne zanima me sport, samo treniram sah i idem po nekim turnirima... to bi bilo to Smile

Pozdrav svima! Very Happy
Sačuvana

Čoveče, pazi da ne ideš mali ispod zvezda! pozdrav
kaa
Registrovani

kapetan

Ugled: +14/-0
Van mreže

« Odgovor #2 poslato: 10.03.2007. 08:45:20 »

Ok (ovo mi lici pomalo na predstavljanje u Anonimnim Alkoholicarima- samo shto smo zavisni od druge vrste poroka i nemamo nameru da se lecimp Laughing )... Marko mi je ime - 76`te proshlog veka sam rodjen (setjam se Tita Laughing )...Poreklom iz Zemuna - ali sa trenutnim prebivalistem u Zarkovu - Uspesno zapoceo gradjevinu ali takodje i uspesno je napustio posle par zanimljivih godina.Vojsku odsluzio 99-te u Nisu...Trenutno se bavim restauracijom i reparacijom gradjevinskih objekata(mnooooooooogo fin naziv za fizikalisanje u ortackoj firmi koje podrazumeva svakodnevno razbijanje cigala macolom,zavlacenje po tavanima gde ljudska noga nije krocila zadnjih pola veka ... i tako...);Srecno razveden...
- SF-u me je privukla ista stvar kao i mastera,kratke price u zabavniku...pa je dosao "Rat zvezda",pa "Blejdraner"...pa sam otkrio "Sirius", poceo ozbiljnije da citam i jednog dana se probudio i shvatio da sam nepopravljivi ovisnik o SF-u... i to je to.
Sačuvana

Jasmina
Registrovani

pripravnik

Ugled: +0/-0
Van mreže

« Odgovor #3 poslato: 21.03.2007. 11:24:06 »

Pošto su se svi predstavili red je da i ja to učinim. Zovem se Jasmina, rodjena sam u Beogradu burne 1968., nešto pre varljivog leta kada je drug Tito rekao da su studenti u pravu. Od svoje pete godine živim u novobeogradskim blokovima. Radim kao programer u firmi pred stečajem.
Moj prvi kontakt sa SF-om bila je knjiga iz školske lektire Zvezda Kec koja je odmah privukla moju pažnju, mada tada još uvek nisam bila sigurna zašto. U medjuvremenu, pomno sam pratila SF serije; sećam se Blejkove sedmorke i svemirske krstarice Galaktike; tu negde naletela sam na SF priče u Politikinom zabavniku i Večernjim novostima, onda je došla Odiseja 2001, a zatim i SF knjige. Broj knjiga koje sam pročitala je više nego skroman, to su uglavnom bili klasici SF-a kao što su Klark, Asimov, Herbert, Frederik Pol i Lem. Volim sve podžanrove (osim horora), mada ipak dajem prednost naučno zasnovanoj literaturi. Što se filmova tiče, gledam sve živo; najveći utisak na mene su ostavili Stalker, Solaris (ruska verzija), Blade Runner i gore navedena Odiseja 2001.
U skorije vreme, posećivla sam razne SF forume ali se nigde nisam zadržavala dok nisam naletela na kviz na Krsti i SF tim...
Sačuvana
markoca
Registrovani

pripravnik

Van mreže

« Odgovor #4 poslato: 07.04.2007. 12:40:23 »

Ajd i ja cu.

pozdrav

- Ja sam Marko, rodjen sam 1991. godine u Somboru gde i zivim. U kontak sa SF-om sam prvi put dosao gledajuci Star Wars filmove pa sam se zainteresovao za taj zanr.
- Neki me mozda znaju sa foruma Krstarice gde sam moderator na podforumu Video Igre...
- Pored igranja Guild Warsa, sviram bas gitaru i uskoro upadam u neki bend.
- Sto se tice SF knjiga...procitao sam "Paralelni Svet"....i jako mi se svidela....
- Natprirodne anomalije su mi predmet razgovora Smile
Sačuvana

VAGINA JE LJUBAVNI ORGAN, A NE FABRIKA CUDOVISTA!
Love,Peace&Unity
pripravnik

Van mreže

« Odgovor #5 poslato: 21.05.2007. 02:52:23 »

Ćao.  pozdrav
Love, Peace & Unity to you all!
 pozdrav
'91. sam godište, nenormalno mnogo čitam knjiga, idem u muzičku školu na dva odseka i aktivan na 5 foruma.
Ne pitajte kako onda postižem da neprestano imam viška slobodnog vremena... To će ostati nerazrešena misterija, čak i za mene.
 pozdrav
Sačuvana

SSSSSS Question
Hellraiser
Registrovani

pripravnik

Van mreže

« Odgovor #6 poslato: 02.06.2007. 16:04:45 »

Zdravo ja sam Ivan. Rođen 1983 u Valjevu trenutno studiram i živim u BG-u. Sf i naročito horor mi je okupacija već duže vremena tako da pišem kratke horo priče. e aj pa tako
Sačuvana

what's your pleasure sir
NaraYan
Archmage

predsednik

Ugled: +21/-1
Starost: 32
Van mreže

« Odgovor #7 poslato: 08.06.2007. 15:48:18 »

Jednog lepog letnjeg dana, 29.07.1982. godine, jedna zena se propisno namuchila da rodi dete za koje ce se kasnije ispostaviti da je, u stvari, rodjeno da odbrani chast sf-a u jednoj malenoj sredini. Laughing
To dete je brzo nauchilo da chita i dokopalo se nekog francuskog chike koji se odaziva
  • na ime Zil.
Vec tada je bilo jasno da se osim bajki i svemiraca + ponekih vilenjaka, neshto drugo teshko dalo chitati.
Pochetak osnovne shkole je obelezilo chitanje ostalih, neprochitanih, Vernovih dela, ali se i obratila paznja na druge autore.
Medjutim, vec tada sam znao shta ne volim. Danas se nije to mnogo promenilo.
Negde u petom rezredu ako se ne varam, prochitao sam dobro poznato delo - Zvezda Kec.
Tada sam bio siguran da zelim da postanem astronaut. To me je drzalo dok nisam pocheo da kontam realnost, pogotovo ovu nashu realnost. No, nastavio sam sa chitanjem i do dana danashnjeg nisam prekinuo duze od 6-8 meseci Laughing
Pored knjiga sam, naravno, uvek voleo da gledam filmove sa sf tematikom.
Zona sumraka nije propushtena osim u ekstremnim sluchajevima. Secam se nekih low-budget filmova sa nekim robotima, mozgovima i kojekakvim chudima, nekih ruskih svemirskih avantura sa alienima koji se svirkanjem sporazumevaju, neizostavni Trkach, Terminator i uopshte Svarci u svim sf varijantama, Star Trek, Star Wars, sve te neke osnovne stvari i plus desetine nekih chudnih filmova koji su iskrsavali niotkuda...
Shtao se tiche crtanih filmova, tj animiranih Smile obozavam mange. Ali ne ove "pokemonske".
Ko ne voliTransformerse??? Nekada su bili i neki SW crtani filmovi sa 3POm i R2D2om u glavnim ulogama. Ali, jedan crtani film je na mene ostavio izuzetno snazan utisak. Mislim da je japanski, i mislim da se zove Galactic force. Gledao sam ga pre nekih 15ak+ godina pa je malo izbledela memorija. Smile
Josh jedan bitan segment su definitivno video igre. Sve vrste svemirskih temetika. Da ne duzim i da kazem najbitnije: Elite, naravno. Smile Pored toga, sve vrste Galage, raznih space nindzi [te su mi bile omiljene, sadrzale su dve najomiljenije stvari Laughing] i kuku lele josh igara kad se nije znalo ni za Segu master system.
Da skratim, to je bila [sve osim] kratka prichica o mojoj proshlosti.

B.I.G. Respect  Very Happy

Ah, da.. Zaboravio sam da pomenem Politikin zabavnik...
Ko da se seti svega toga shto bijashe...Smile

LM

Posle zavrshene osnovne shkole, upisao sam srednju. Laughing
Posle zavrshene srednje ekonomske, upisao sam fakultet.
Sada sam apsolvent [svezi] na psihologiji u Nishu.

SF chula su se iskristalizovala. Smile
Ali, nije sav zivot u sf u. To ga upotpunjava, chini ga lepshim. Postoji dosta stvari koje me interesuju...
Zahvaljujuci mnogim nauchnofantastichnim delima, stekao sam, nekako, kvalitetniji uvid u svet.

A poshto sam se neshto raspisao, mogao bih i da se blogiram... Laughing
Sačuvana

Samo Shrajk Srbiju Spashava
lin
Pretty Woman

član posade

Ugled: +1/-0
Pol: Žena
Van mreže

« Odgovor #8 poslato: 08.06.2007. 18:22:27 »

al ne reche kako se zoves... Laughing
Sačuvana

ma ko izmisli ove potpise...
NaraYan
Archmage

predsednik

Ugled: +21/-1
Van mreže

« Odgovor #9 poslato: 11.06.2007. 11:06:13 »

Mozesh me zvati kako god hocesh
Jer ja nisam ime
Smile
Sačuvana

Samo Shrajk Srbiju Spashava
SuzanKalvin
Robopsiholog

predsednik

Ugled: +11/-0
Starost: 37
Pol: Žena
Van mreže

« Odgovor #10 poslato: 25.08.2007. 01:51:15 »

Ime mi je Zlata, imam 30 god. u horoskopu sam jarac, presrecno udata i mama trogodisnjeg Nebojse Vuka. Odrasla sam u jednom selu kod Valjeva i trenutno zivim u Beogradu.
Prva knjiga koju sam procitala je "Mali Princ" i ljubav prema fantaziji je rodjena. Politikin zabavnik je bila redovna novina u nasoj kuci sto je ostala navika i do danas (Zamislite scenu u porodilistu; Svi citaju "Lisu", "lepotu i zdravlje" a ja zabola nos u Zabavnik) Naravno omiljena rubrika "Naucna fantastika". Dok sam radila u centru u periodu izmedju '98-'03. obavezno sam svracala kod jednog tipa koji je imao tezgu sa polovnim knjigama na zelenjaku. Imao je jednu ogromnu sanducinu punu naucne fantastike koju sam prekopala i potpuno iscitala a dosta toga i kupila. Tip me je znao da dolazim svaki dan pa mi je davao da procitam knjige, a ja blesa procitam knjigu pa dodjem i donesem mu novac jer ne mogu da se rastanem od nje. Knjige su bile stare i pozutele, neke su imale ispisane fus note necijim komentarima i crtezima, ma bile su pravo uzivanje. A onda dodje tranzicija i oterase tipa i nikad ga nisam vise videla kao i njegove knjige.
Posto je moja sestra uciteljica, dok sam mogla stalno sam isla sa njom kad je vodila decu na rekrativne nastave. Primetim kod jednog malog vunderkinga knjigu "cudotvorni moz" od Filipa Pulmana i krenem da je citam u autobusu pri povratku za Bg. Naravno odmah sam otisla u "Lagunu" i kupila sve nastavke. Danas ovi iz "Lagune" zadovoljno trljaju ruke jer iz njihove knjizare ne mogu da izadjem bez bar tri komada.
O filmovima, serijama, naucnim emisijama, imam slicne price ali onjima drugi put.
Sačuvana

soutram
Registrovani

pripravnik

Van mreže

« Odgovor #11 poslato: 18.09.2007. 09:53:51 »

Logično da se krene od upoznavanja, a?
Pa evo ovako... zovem se Ivan, možda me znate sa drugih foruma. Na literalnim sam znao da se potpisujem kao Oroluin, na onim opštim gde idem često na politiku sam Duh Sekire.
Volim sve što vole mladi... o ostalom možete videti kod mene na sajtu
http://www.vecnavatra.com/

Inače posvećen je sajt u velikoj meri trilogiji koju pišem...
Toliko za sada Cool
Sačuvana
MasterYoda
Jedi Council Member

predsednik

Ugled: +31/-5
Starost: 60
Van mreže

« Odgovor #12 poslato: 18.09.2007. 13:16:47 »

Jesi li ti Ivam s Krstarice?
Sačuvana

nul effort n'est perdue
soutram
Registrovani

pripravnik

Van mreže

« Odgovor #13 poslato: 18.09.2007. 14:56:47 »

Da, bio sam i na Krstarici, e sad ako me nisi sa nekim pomesao...
Sačuvana
nesha
Registrovani
pripravnik

Van mreže

« Odgovor #14 poslato: 13.10.2007. 18:45:05 »

Pozdrav, pa da kazem nesto o meni. Zovem se Nenad, jedan sam od admina sf-serbia foruma, gde sam zahvaljujuci danu saznao za ovaj forum. Sto se tice sf-a, prvenstveno pratim serije i filmove:Stargate,ST, Galacticu, Primeval, Eureku, Lost, Heroes... (verovatno sam zaboravio neku), dok mi je literatura tako da kazem slaba tacka. Citamo se...
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 ... 7   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

Šema sajta  ◊   SF Vektor  ◊   TV program  ◊   Periodni sistem NF

Pravilnik  ◊   SF kviz  ◊   NF na Krstarici  ◊   SF filmovi  ◊   Bibliografije

Kopirajt © 2006-2014. SF tim. Sva prava zadržana.
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines | Mapa foruma | Arhiva | wap2 Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.08 sekundi sa 22 upita.