SF tim
* 16.12.2019. 12:28:33
napredna pretraga  
Dobro došli, Gost. Molimo vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti: Fan forum SF fanova. Smile

Portal   Forum   Pomoć Pretraga Igre Prijavljivanje Registracija  
Glasanje
Pitanje: Ocenite film
Izvanredno - 0 (0%)
Dobro - 0 (0%)
Osrednje - 0 (0%)
Lose - 0 (0%)
Negledljivo - 2 (100%)
Ukupno glasova: 2

Stranice: [1]   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: High Plains Invaders  (Pročitano 4316 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
robi75
Sir Oliver

admiral flote

Ugled: +22/-1
Starost: 44
Pol: Muškarac
Van mreže

« poslato: 06.02.2012. 16:51:29 »

High Plains Invaders (TV 2009)

Upozorenje!!! Paznja!!! Attention!!! NE GLEDATI!!!

Tako bi u sustini izgledao moj komentar vezan za ovaj, nazovi film. Duzan sam da vas sprecim u gledanju istog , da ne dozivite traumu kojiu sam ja doziveo za vreme i posle gledanja ovog "smeca". Neka vam ovo posluzi kao neki vodic (ne kroz Galaksiju) za nesto sto bi trebalo zaobici u sirokom luku i obavezno ne pogledati. Ako prikaz bude losiji; nemojte mi zameriti, inspiracija je na nuli. Smrzla.

U pitanju je tv film americke produkcije  radjen za Syfy kanal. Na nekim sajtovima ga nazivaju i Alien Attack. Zanr je  miks Western, Science Fiction & Fantasy. Radnja slicna Cowboys & Aliens, samo sto je u slucaju High Plains Invaders  mnogo i jos sto puta mnogo manji budzet a rezultat, isti, podjednako los samo sto Kauboje gledamo iz perspektive blockbustera( u pokusaju) a Invanderse sa pozicije b produkcije, pa i nize.

Film govori o invaziji bubolikih bica na planetu Zemlu u potrazi za uranijumom koji doticnim negativcima sluzi kao hrana. Pocetak invazije je malo mesto na divljem zapadu. Zato sto je u blizini rudnik gde je glavna ruda uranijum. Nasi junaci, njih pet sest ostaju zarobljeni u gradicu. Posto su vecina hrabri i patriote rese da se suprodstave neprijatelu i spase covecanstva od " svemirskog zla". U prilog im ide to sto "bube" postaju osamucene kada se hrane jer je ipak uranijum pomalo stetan???  Na kraju dobro pobedjuje. Svi sretni. U filmu. Osim mene ( kao svesnog bica koje je u stanju da razmislja) i verovatno svakog ko je uopste gledao film.
Sve je krs i uzas, gluma, scenario, specijalni efekti, scenografija. Sve. E imam jedan izuzetak a to je da su aleni, bube, odlicno uradjeni. Jedino pozitivno sto bih mogao da izdvojim.

Directed By: Kristoffer Tabori. Cast:James Marsters, Cindy Sampson, Sebastian Knapp

www.imdb.com/title/tt1388432/

Prikaz je kraci nego obicno ali stvarno vise na znam sta bih rekao a da bude pozitivno ili dobro. A ako bih i dalje kudio film stalno bi se ponavljao. Onda sam na istom . Ocena na imdb-u, za mene previsoka, 4.8. Od mene negledljivo.
« Poslednja izmena: 28.08.2015. 01:21:35 od dan555 » Sačuvana

Sine veli, ko igra za raju i zanemaruje taktiku, zavrsice karijeru u nizerazrednom "Vratniku".
dan555
Kosmozamlata

predsednik

Ugled: +80/-9
Starost: 61
Slike: moj album
Van mreže

« Odgovor #1 poslato: 06.02.2012. 20:03:09 »

Izgleda da se SyFy prečesto obruka svojim filmovima. Skoro da je postao sinonim za bljak produkciju.
Sačuvana

Čoveče, pazi da ne ideš mali ispod zvezda! pozdrav
robi75
Sir Oliver

admiral flote

Van mreže

« Odgovor #2 poslato: 07.02.2012. 12:26:52 »

Sigurno je tako. Redovno sam obilazio njihov sajt, mislim da sam to vec spomenuo negde, jedva sam nasao par pristojnih filmova.
Sačuvana

Sine veli, ko igra za raju i zanemaruje taktiku, zavrsice karijeru u nizerazrednom "Vratniku".
venom187
Leon S. Kennedy

admiral flote

Ugled: +14/-2
Starost: 26
Van mreže

« Odgovor #3 poslato: 07.02.2012. 21:13:05 »

The Asylum su najbolji, jednostavno, nekad od filma očekuješ mnogo, a on razočara.
Oni naprave film tako da niko ne očekuje da bude dobar (naprave neku kao kopiju), tako da već od početka ne očekuješ mnogo i ne možeš se razočarati.  Laughing
Sačuvana

Don't run. You'll only die tired.
robi75
Sir Oliver

admiral flote

Van mreže

« Odgovor #4 poslato: 07.02.2012. 22:35:19 »

I to je tacno.
Sačuvana

NaraYan
Archmage

predsednik

Ugled: +21/-1
Starost: 37
Van mreže

« Odgovor #5 poslato: 08.02.2012. 00:30:20 »

heh Asylum... najgori su, ali ubedljivo.
Sačuvana

Samo Shrajk Srbiju Spashava
robi75
Sir Oliver

admiral flote

Van mreže

« Odgovor #6 poslato: 08.02.2012. 22:20:43 »

Naci ces i nesto gore iz njihove produkcije, Samo se potrudi. Kada bolje razmislim, bolje nemoj. Neka ostane utisak da su samo"losi".
Sačuvana

venom187
Leon S. Kennedy

admiral flote

Ugled: +14/-2
Starost: 26
Van mreže

« Odgovor #7 poslato: 11.02.2012. 02:43:26 »

Nebi da skrećemo sa glavne teme, što je u ovom slučaju High Plains Invaders, ali kad smo kod The Asyluma, jedan naslov bode u oči, Titanic 2, pa kad su već napravili takvu glupost, mogli su dodati i nastavak u imenu, Titanik 2: Povratak sante leda. Evil or Very Mad

« Poslednja izmena: 11.02.2012. 02:50:41 od venom187 » Sačuvana

Don't run. You'll only die tired.
plotz
Registrovani

predsednik

Ugled: +16/-0
Starost: 50
Van mreže

« Odgovor #8 poslato: 28.02.2012. 14:42:19 »

Visoka Ž produkcija  Mr. Green
Sačuvana

ako kaniš pobijediti nesmiješ izgubiti!!
Stranice: [1]   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

Šema sajta  ◊   SF Vektor  ◊   TV program  ◊   Periodni sistem NF

Pravilnik  ◊   SF kviz  ◊   NF na Krstarici  ◊   SF filmovi  ◊   Bibliografije

Kopirajt © 2006-2019. SF tim. Sva prava zadržana.
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines | Mapa foruma | Arhiva | wap2 Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.02 sekundi sa 26 upita.