SF tim
* 08.04.2020. 07:20:38
napredna pretraga  
Dobro došli, Gost. Molimo vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti: Fan forum SF fanova. Smile

Portal   Forum   Pomoć Pretraga Igre Prijavljivanje Registracija  
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Charmed:Rise of the Undead  (Pročitano 38452 puta)
0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
sreja

član posade

Ugled: +3/-3
Starost: 30
Van mreže

« Odgovor #45 poslato: 13.06.2011. 18:42:36 »

Ај људи ја да отворим нову тему а ову преименујте и ставите негде па да ко људи читате епизоде оних 13 које сам трчећи написао на форуму Чари да бих стигли на задњих 7 епизода
Sačuvana

Cloaked in the skin of their own
Waits in incubation to spread disease
dan555
Kosmozamlata

predsednik

Ugled: +80/-9
Starost: 61
Slike: moj album
Pol: Muškarac
Van mreže

« Odgovor #46 poslato: 13.06.2011. 19:16:21 »

Prvo nauči gramatiku i pravopis srpskog jezika pa onda zovi ljude da čitaju ono što pišeš. Ovako kako si sada napisao, ošišanom latinicom sa pregršti gramatičkih i pravopisnih grešaka niko to neće čitati.
Nemoj da otvaraš novu temu, dosta je i ova.
Sačuvana

Čoveče, pazi da ne ideš mali ispod zvezda! pozdrav
sreja

član posade

Van mreže

« Odgovor #47 poslato: 13.06.2011. 19:36:34 »

Човече Божији јер ти схваташ да ја споро куцкам и да ми је потребно барем 4 сата да би ово искуцкао тј да би са папира ставио на комп па још да водим рачуна о правопису и да убадам она слова са кукама.
На оном форуму нико се није жалио  чај више  ова моја фанфикција постала је прави хит и имам 5 моја велика фана и добио сам огромне похвале за дело .
Ја се слажем да је треба средити али то није на мени јер никада нисам знао српски  како треба у  средњој школиимао сам 3 или 4 и нисам ја неки стручњак већ ми он треба да ме исправи Very Happy
НИЈЕ ВАЖНО КАКО ЈЕ НАПИСАНО ВАЖНО ЈЕ ШТА ЈЕ НАПИСАНО!!!
КАКО СЕ МОЖЕ ИСПРАВИТИ АЛИ ШТА НЕ МОЖЕ!!!
ТО ЈЕ МОЈА СЛОБОДНА ВОЉА А АКО НЕЋЕТЕ МОЛИМ ЛЕПО ИЗБРИШИТЕ ЦЕЛУ ТЕМУ И КРАЈ!!!
« Poslednja izmena: 13.06.2011. 19:42:08 od sreja » Sačuvana

dan555
Kosmozamlata

predsednik

Van mreže

« Odgovor #48 poslato: 13.06.2011. 19:51:29 »

Srejo, kada pišeš samo sa sebe nije bitno kako pišeš. Ali, kada to što si napisao postaviš na net i pozoveš druge da čitaju, onda moraš da pišeš onako kako treba - po pravopisu i gramatici.
Kuckao brzo ili sporo svejedno je, mora biti pravilno ako sa tim izlaziš u javnost.

Vidi, ako je napisano nepismeno, ne može se čitati tako da je svejedno šta je napisano. To je kao da moraš do jednog cveta ruže da se probiješ kroz polje koprive - niko to neće uraditi ako je iole pismen.

To što si dobio pohvale na nekom drugom forumu samo znači da su nam kriterijumi različiti. Kao što vidiš, ovde sam samo ja imao strpljenje i volju da bacim pogled na tvoj rad. Zbog toga nema svrhe da otvaraš drugu temu, dovoljna je ova.
Sačuvana

Glorija
Superbaba

predsednik

Ugled: +61/-2
Pol: Žena
Van mreže

« Odgovor #49 poslato: 13.06.2011. 19:54:34 »

Joj što me sramota što sam ... Ko me zna - znaće šta sam htela da kažem  grrr

Nemo' se žestiš, Glorija. Немо се жестиш', Глорија.

Hvala ti na savetu ! Neću više, časna pionirska ! Uostalom, margaritas ... (bisere nemam a on sigurno ne zna latinski ...  Rolling Eyes )

pozdrav Idem da čitam Vatreni kamen ( pdf sa manje grešaka od .....  Twisted Evil i ima smisla i rezona  Wink )
Sačuvana

Bog čuva budale !
sreja

član posade

Van mreže

« Odgovor #50 poslato: 13.06.2011. 19:56:15 »

Па није у јавност само овде и на оном другом форуму (блог је тајан)Mr. Green
Очигледно јесу критеријуми другачији него ајде сад и друга епизода па ћу да видим..
http://charmed-riseundead.webs.com/apps/blog/show/7378812-epizoda-2-resurrection-of-the-dead-king
Sačuvana

dan555
Kosmozamlata

predsednik

Van mreže

« Odgovor #51 poslato: 13.06.2011. 20:53:26 »

Kako nije u javnosti? Shocked Ovaj sajt mesečno poseti i do 16.000 ljudi!

Može li link do teme u tom drugom forumu?
Sačuvana

venom187
Leon S. Kennedy

admiral flote

Ugled: +14/-2
Starost: 26
Van mreže

« Odgovor #52 poslato: 13.06.2011. 22:05:47 »

Ošišana latinica.  smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh
Sačuvana

Don't run. You'll only die tired.
elite
Still Shaper

predsednik

Ugled: +32/-3
Starost: 64
Van mreže

« Odgovor #53 poslato: 13.06.2011. 22:37:40 »

Promaklo mi je čemu je namenjeno pisanije!? Ako je za blog, i nije tako strašno, njega čitaju samo prijatelji, ako je za ozbiljnije blogiranje teško da će privući masu, koja privlači reklamu a samim tim i lovu   Twisted Evil  Ako je za kasnije objavljivanje, nijedan lektor neće da se prihvati dela; previše posla za male pare ili ako odradi,ošišaće te. Postoje i drugari, oba pola  Laughing ali uvek misliš da li će te olajavati zbog pismenosti. Još nešto, nemoj slučajno da se pojaviš na ZS tamo su profi, knjigu nikada nećeš objaviti  Twisted Evil   Twisted Evil 
Sačuvana
dan555
Kosmozamlata

predsednik

Van mreže

« Odgovor #54 poslato: 13.06.2011. 23:24:44 »

Meni je ovo zaista neobično. Sal je ovde pisao bez dijakritika i sa mnogo grešaka i imao svoje fanove, pa me Srejina pozicija podseća na to. Čudno mi je što mu mi (ja) sada dođemo kao ZS. Sad
Mada, postoji velika razlika, Sal jeste dugo odbijao da nauči da piše pravilno, baš kao sada Sreja, ali kasnije je promenio mišljenje i počeo da sluša Vanaksa i unapređuje svoje pisanje.
Sačuvana

Glorija
Superbaba

predsednik

Van mreže

« Odgovor #55 poslato: 14.06.2011. 00:43:33 »

Laughing Bogme bi bez toga teško objavio knjigu! Badava mu drugarica sa Foruma izdavač - niko ne čita nepismene tekstove  Laughing
Sačuvana

Bog čuva budale !
dan555
Kosmozamlata

predsednik

Van mreže

« Odgovor #56 poslato: 14.06.2011. 01:18:36 »

He, ti si čitala i hvalila dok su bili samo ovde na forumu. Mr. Green
Sačuvana

venom187
Leon S. Kennedy

admiral flote

Ugled: +14/-2
Starost: 26
Van mreže

« Odgovor #57 poslato: 14.06.2011. 01:24:41 »

Sal, to je onaj banovani. Šteta što nisam ranije saznao za ovaj forum dok nije zaradio ban. Baš mi se sviđaju njegovi prikazi.  Sad
Sačuvana

Don't run. You'll only die tired.
Glorija
Superbaba

predsednik

Van mreže

« Odgovor #58 poslato: 14.06.2011. 08:52:13 »

Hvalila sam ga ovde (i kudila njegovu "pismenost" takođe ) jer Sal piše baš po mom ukusu - duhovito  svaka cast bravo tako je

Negovi prikazi filmova su fenomenalni. ( Često sam čitala dedi da se nasmeje i on. Doduše, većinu tih filmova neću gledati jer ne volim horor. )

On je imao opravdanje - završio je osnovnu školu na u Nemačkoj pa mu je srpski "šepao".

Nedostaje mi ovde  Crying or Very sad ( a i "tamo" jer je retko na forumu  Rolling Eyes Crying or Very sad Iako je forum njegov, i tamo ga kritikujem  Twisted Evil )
Sačuvana

Bog čuva budale !
sreja

član posade

Van mreže

« Odgovor #59 poslato: 14.06.2011. 11:54:40 »

Promaklo mi je čemu je namenjeno pisanije!? Ako je za blog, i nije tako strašno, njega čitaju samo prijatelji, ako je za ozbiljnije blogiranje teško da će privući masu, koja privlači reklamu a samim tim i lovu   Twisted Evil  Ako je za kasnije objavljivanje, nijedan lektor neće da se prihvati dela; previše posla za male pare ili ako odradi,ošišaće te. Postoje i drugari, oba pola  Laughing ali uvek misliš da li će te olajavati zbog pismenosti. Još nešto, nemoj slučajno da se pojaviš na ZS tamo su profi, knjigu nikada nećeš objaviti  Twisted Evil   Twisted Evil  

pozdrav
Објашњене
Писање је било намењено  у почетку искључиво фановима Чарима а фан ко фан одмах поче да си чита а кад види причу ваааааааааааууууууу и због тога је онако написано штуро што би неки рекли.Ово сам написао због себе ради забаве а ви  сте једини  имали ту част да са вама поделим ово како неки кажу "ремек дело" мада ја никада нисам гледао да је то неки квалитет стога сам био пријатно изненађен успехом.Наравно књига је већ друга ствар мада ја имам пријатеље  које ће да ме исправе све за џабе .  
И још нешто....
Друго зашто се на овом форуму не цене туђа мишљења него одмах бап шта се ви неки професионалци  не разумем неки професори из српског па да тако добро баш сви знају правопис и баш сви неће да читају ошишану латиницу ма пази  шука Милева ....и то још на  СФ форуму ејјјјјј!!!! Exclamation  grrr Ја не разумем оне куке и мотике стога не знам да их пишем (писану латиницу сам тотално заборавео).
 pozdrav

И узгред шта је ЗС???
« Poslednja izmena: 14.06.2011. 12:17:16 od sreja » Sačuvana

Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

Šema sajta  ◊   SF Vektor  ◊   TV program  ◊   Periodni sistem NF

Pravilnik  ◊   SF kviz  ◊   NF na Krstarici  ◊   SF filmovi  ◊   Bibliografije

Kopirajt © 2006-2019. SF tim. Sva prava zadržana.
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines | Mapa foruma | Arhiva | wap2 Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.031 sekundi sa 23 upita.