SF tim
* 23.09.2019. 13:16:04
napredna pretraga  
Dobro došli, Gost. Molimo vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti: Fan forum SF fanova. Smile

Portal   Forum   Pomoć Pretraga Igre Prijavljivanje Registracija  
Stranice: 1 2 [3]   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Večera za dvoje  (Pročitano 18198 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
PanzerPedjys
Registrovani

član posade

Ugled: +5/-2
Starost: 48
Pol: Muškarac
Van mreže

« Odgovor #30 poslato: 17.05.2010. 20:19:04 »

Problema ja nemam sa modernim veštičarenjem,kao nema ih sada?! Imam problem sa dužinom pripovetke i osećajem da mi je nešto na brzinu prepričano.Oću tu modernu vešticu da čitam u nastavcima i da joj se dozvoli da kaže ko je i šta je,da mi da 'hint' svog karaktera.Svakako,VanEx je u pravu,sad je džaba krečiti ali cenim da će nam HiTech veštica uskoro zapržiti čorbu!
Sačuvana

Tuco Benedicto Pacifico Juan Maria Ramirez - "When you have to shoot, shoot, don't talk"
Sal
Banovan korisnik
predsednik

Ugled: +28/-10
Starost: 49
Slike: moj album
Van mreže

« Odgovor #31 poslato: 17.05.2010. 20:37:24 »

Pogrešno tumačenje mog posta. Kada bi se iz priče izbacila samo tri elementa, čitalac bi mogao smestiti radnju iste u bilo koje vreme. Prošlo, sadašnje, buduće... po svom ukusu.
Priča ne bi ama baš ništa izgubila, samo bi dobila.

Inače, nemam ni ja ništa protiv veštica, modernih. One su mi bitni karakteri u nekoliko priča.
Sačuvana

...We'd better get back, 'cause it'll be dark soon, and they mostly come at night... mostly...
PanzerPedjys
Registrovani

član posade

Ugled: +5/-2
Starost: 48
Van mreže

« Odgovor #32 poslato: 17.05.2010. 21:26:29 »

Odbijam da sam pokušao tumačiti postove, jednostavno mi se sviđa slika moderne veštice i nevidim potrebu za multipraktik vanvremenskom po nahođenju istom.Ako je autor rekao da je takva kakva je,onda tačka.Sad ste me bacili u frku sa vešticama pa ću morati ih iskoristiti...cvrc moji roboti i resto lagarija... :@
Sačuvana

Tuco Benedicto Pacifico Juan Maria Ramirez - "When you have to shoot, shoot, don't talk"
vanax
Registrovani
admiral flote

Ugled: +28/-3
Starost: 77
Van mreže

« Odgovor #33 poslato: 17.05.2010. 21:35:35 »

Izgleda da ne može bez hintova. Ovo je priča o dugoočekivanom susretu. Za takve susrete se ljudi pripremaju. Na različite načine. Jedno je zajedničko: takve susrete posmatramo kao priliku da se sve između dve osobe promeni. Šta da vam radim, ovo nije roman. Ovo je priča, trzaj u vremenu. Pre te priče moramo da naslutimo priču, iz priče očekivanja, a priča će sigurno teći dalje, ali nenapisana, onoliko koliko vas povuče za sobom.
Sačuvana

Između rođenja i smrti, najčešće zaboravljamo život
Bilja

stažista

Ugled: +3/-0
Pol: Žena
Van mreže

« Odgovor #34 poslato: 06.02.2011. 13:06:25 »

Mala vestica u akciji.  Za ovu pricu mogla bi se napraviti sjajna ilustracija u akrilu ili vodenim bojama.
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3]   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

Šema sajta  ◊   SF Vektor  ◊   TV program  ◊   Periodni sistem NF

Pravilnik  ◊   SF kviz  ◊   NF na Krstarici  ◊   SF filmovi  ◊   Bibliografije

Kopirajt © 2006-2019. SF tim. Sva prava zadržana.
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines | Mapa foruma | Arhiva | wap2 Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.015 sekundi sa 24 upita.