SF tim
* 07.07.2022. 13:39:47
napredna pretraga  
Dobro došli, Gost. Molimo vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti: Fan forum SF fanova. Smile

Portal   Forum   Pomoć Pretraga Igre Prijavljivanje Registracija  
Stranice: 1 ... 66 67 [68] 69   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Film cafe II  (Pročitano 449333 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Eldundarin
Registrovani

kopilot

Ugled: +10/-0
Pol: Muškarac
Van mreže

« Odgovor #1005 poslato: 26.12.2021. 13:22:09 »

Novi Matriks tako popljuvali da ću ga preskočiti ....

Обавезно прескочи. Измасакрирали су франшизу. Схватам ја шта су хтели да ураде ал то је тако глупо урађено да није нормално.
Sačuvana

Wisdom over Violence
SuperFrog
Lucozade

predsednik

Ugled: +28/-1
Starost: 49
Van mreže

« Odgovor #1006 poslato: 04.01.2022. 14:54:30 »

Novi spajdermen je odlican, jedan od boljih filmova prosle godine. Gledao sam ga 2 puta u kinu, obadva puta sala je bila vise popunjena nego obicno. (prvi put da smo morali promjeniti mjesta, bio u prvom redu, koji je u stvari lezaj)

Matrix je takodje dobar. Moj dojam je da oni koji ili nisu razumjeli prva 3 filma (pogotovo kraj) ili pak nisu oh ni gledali ne mogu da povezu radnju u novom Matrix-u. Radnja novog filma je oko 60 godina poslije prvog, par likova iz prvog su jos uvijek tu i pri karju filma sve je prilicno dobro objasnjeno. Ne znam sta su oni ocekivali. Sinov komentar na kraju filma - podsjeca ga na igru sa zombijem. Very Happy
Sačuvana

We came here in peace, we expect to go in one... piece. - Col. O'Neill
robi75
Sir Oliver

admiral flote

Ugled: +22/-1
Starost: 47
Van mreže

« Odgovor #1007 poslato: 04.01.2022. 17:02:45 »

Novi Matriks tako popljuvali da ću ga preskočiti ....

Обавезно прескочи. Измасакрирали су франшизу. Схватам ја шта су хтели да ураде ал то је тако глупо урађено да није нормално.

Nagrdise ga svi redom. Maksimalno nagrdise. Ja cu ipak pogledati Laughing. Optimista....
Sačuvana

Sine veli, ko igra za raju i zanemaruje taktiku, zavrsice karijeru u nizerazrednom "Vratniku".
dan555
Kosmozamlata

predsednik

Ugled: +81/-9
Starost: 63
Slike: moj album
Van mreže

« Odgovor #1008 poslato: 08.01.2022. 05:19:49 »

Prvo u filmu a sada i u seriji "Soko i vojnik zime" Sokovija je zemljica u kojoj koriste našu ćirilicu i govore iskvarenim srpskim, barem je tako na nazivima firmi i radnji. Na primer: mesarnica umesto mesara i sl.
U seriji se jasno vidi čisto srpski ćirilični natpis na spomeniku žrtvama borbe u filmu "Осветници: Ултроново доба".

Sačuvana

Čoveče, pazi da ne ideš mali ispod zvezda! pozdrav
SuperFrog
Lucozade

predsednik

Ugled: +28/-1
Starost: 49
Van mreže

« Odgovor #1009 poslato: 20.01.2022. 16:13:16 »

To je slicno kako je The Expanse uradila sa Belter-voim jazikom koji je malo izvrnjen i poednostavljen engleski.
Sačuvana

We came here in peace, we expect to go in one... piece. - Col. O'Neill
Eldundarin
Registrovani

kopilot

Ugled: +10/-0
Van mreže

« Odgovor #1010 poslato: 21.01.2022. 13:01:55 »

Prvo u filmu a sada i u seriji "Soko i vojnik zime" Sokovija je zemljica u kojoj koriste našu ćirilicu i govore iskvarenim srpskim, barem je tako na nazivima firmi i radnji. Na primer: mesarnica umesto mesara i sl.

Дјеломице си у праву компа, оно што пише у филмовима и серијама није на српском него на кроатском дапаче дагушче. Мрзи ме сада да трашим све слике чисто да покажем да користе хрватске називе за поједине ствари а неке друге су биле чист google translate. Оно што је занимљиво на једном графиту који је у избаченој сцени из AoU поред тога што преко мурала Капетану Америци пише "фашиста" пише и 1389
Sačuvana

Wisdom over Violence
robi75
Sir Oliver

admiral flote

Van mreže

« Odgovor #1011 poslato: 10.03.2022. 19:26:04 »

Kada je sf u pitanju svakom filmu, bez obzira na kritiku ili ocene na IMDB-u, paradajzima, dam sansu. Nekada se i slatko nasmejem, bude mi zabavno. Naravno odoustanem vrlo brzo od gledanja istog, ali film The Ptototype ne zasluzuje ni sekundu izdvojenog vremena.

https://www.imdb.com/title/tt1754700/
« Poslednja izmena: 10.03.2022. 19:51:26 od robi75 » Sačuvana

Sine veli, ko igra za raju i zanemaruje taktiku, zavrsice karijeru u nizerazrednom "Vratniku".
robi75
Sir Oliver

admiral flote

Van mreže

« Odgovor #1012 poslato: 30.03.2022. 21:12:07 »

Ne daj se majstore!!! vezbam

"Brus Vilis se zbog bolesti povlači iz glume.
Američki glumac Brus Vilis se povlači iz glume zbog stanja koje izaziva poteškoće sa jezikom ili govorom, rekla je njegova ćerka za američke medije."
Sačuvana

dan555
Kosmozamlata

predsednik

Van mreže

« Odgovor #1013 poslato: 31.03.2022. 07:20:27 »

Udarila ga alchajmerova bolest. Ako je došlo do toga da ne može da govori to je već poodmaklo stanje. Barem je tako bilo sa mojom majkom. waaa
Sačuvana

robi75
Sir Oliver

admiral flote

Van mreže

« Odgovor #1014 poslato: 31.03.2022. 12:54:31 »

Zao mi je tvoje majke. Verujem, jezivo iskustvo. A sto se tice Brusa, meni najdrazi glumac, zahvaljujuci ranim radovima, ima cini mi se veci problem. Citiracu:" Nakon saznanja da se glumac bori sa demencijom i ima problema sa pamćenjem dijaloga sada je otkriveno još nešto gore. Njemu je dijagnostikovana bolest afazija. Afazija je stečeni poremećaj govora, koji nastaje kao posledica moždanog oštecenja, a simptomi se ispoljavaju u vidu nemogućnosti govora."
Sačuvana

dan555
Kosmozamlata

predsednik

Van mreže

« Odgovor #1015 poslato: 31.03.2022. 14:25:56 »

Pročitao sam tu vest. Afazija je ništa drugo do nemogućnost govora. Kod alchajmera jednostavno odumru neuroni u mozgu zaduženi za govor (kao i mnogi drugi). Afazija je samo jedna od posledica alchajmera, nije bolest sama za sebe već simptom.

A ja se pitao šta to Vilisu trebaju svi ti đubre filmovi... grrr
Sačuvana

Pikax
Immortal

predsednik

Ugled: +18/-13
Pol: Žena
Van mreže

« Odgovor #1016 poslato: 24.04.2022. 20:40:26 »

Afazija je simptom,ne bolest.U svakom slučaju žao mi je .Sad
Sačuvana
Glorija
Superbaba

predsednik

Ugled: +63/-2
Pol: Žena
Van mreže

« Odgovor #1017 poslato: 28.04.2022. 08:04:07 »

Crying or Very sad

https://www.youtube.com/watch?v=gxuP4g0NvYs

Bruce Willis - Save The Last Dance For Me

Sačuvana

Bog čuva budale !
robi75
Sir Oliver

admiral flote

Van mreže

« Odgovor #1018 poslato: 28.04.2022. 23:26:20 »

Crying or Very sad

https://www.youtube.com/watch?v=gxuP4g0NvYs

Bruce Willis - Save The Last Dance For Me

:bravoo:
Sačuvana

robi75
Sir Oliver

admiral flote

Van mreže

« Odgovor #1019 poslato: 17.05.2022. 14:55:18 »

Odrastao sam uz filmove o Supermenu i Betmenu, tada u to vreme ne znajuci da uopste postoji Marvel ili DC, ili da postoji toliko superheroja. Da, bio je i Fantom. Sada takve filmove o super junacima zaobilazim u sirokom luku, ali Supermen i Betmen su izuzetak. Uz Supermena sam i zavoleo SF a Christopher Reeve bio moj omiljeni glumac. No sta sam hteo reci, pogledao najnovijeg Betmena. Nije los, ali takve filmove ne komntarisem jer ne bih imao nista ozbiljno napisati ali sam hteo napomenuti, po mom skromnom misljenju katostrafalan kasting i totalno pogresan izbor glumaca, izuzev Colin Farella u ulozi Pingvina. Sve ostalo promasaji, ne mogu Pattinsona da vididm u ulozi Betmena, mozda covek i nije lose odglumio ali jbg, Zoë Kravitz as Selina Kyle, John Turturro as Carmine Falcone, Andy Serkis as Alfred. Prosto ne ne poklapaju glumci i uloge.

Sačuvana

Stranice: 1 ... 66 67 [68] 69   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

Šema sajta  ◊   SF Vektor  ◊   TV program  ◊   Periodni sistem NF

Pravilnik  ◊   SF kviz  ◊   NF na Krstarici  ◊   SF filmovi  ◊   Bibliografije

Kopirajt © 2006-2022. SF tim. Sva prava zadržana.
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines | Mapa foruma | Arhiva | wap2 Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.033 sekundi sa 24 upita.