SF tim
* 03.12.2021. 13:47:08
napredna pretraga  
Dobro došli, Gost. Molimo vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti: Fan forum SF fanova. Smile

Portal   Forum   Pomoć Pretraga Igre Prijavljivanje Registracija  
Stranice: 1 ... 65 66 [67]   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Film cafe II  (Pročitano 391278 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
SuperFrog
Lucozade

predsednik

Ugled: +27/-1
Starost: 49
Van mreže

« Odgovor #990 poslato: 05.08.2021. 12:03:36 »

Scena na kraju Crne udovice (kad Jelena posjecuje groblje)  ne bi imala smisla odmah poslije Civil War-a. Ovo je koliko vidim upoznavanje sa buducom Crnom Udovicom. Ja sam je gledao 2 puta u kinu, i obadva puta nikako da se otmem utisku da je ovo preradjena Hanna. Istina, Hanna je vise uzela od stripa... Smile

Pricajuci o filmovima, sin i ja smo uzeli VIP clanarinu u lokalnom bioskopu. Za mjesecnu clanarinu, imas mogucnost da gledas 3 filma svake sedmice na svim formatima (2D, 3D, IMAX). Uktatko, isto kako kupujem online karte, sad samo rezervisem mjesta za 3 filma svake sedmice. Takodje, dodas na to kutiju za kokice koju jednom platis za par mjeseci i samo donosis da ti je napune. Smile

Tako da smo gledali vecinu novih filmova i do sada najvise nas je bilo u jednoj sali oko 20-tak (ogromni IMAX bioskop). Obicno 4-6 osoba po filmu.
« Poslednja izmena: 05.08.2021. 12:41:10 od SuperFrog » Sačuvana

We came here in peace, we expect to go in one... piece. - Col. O'Neill
dan555
Kosmozamlata

predsednik

Ugled: +80/-9
Starost: 63
Slike: moj album
Pol: Muškarac
Van mreže

« Odgovor #991 poslato: 05.08.2021. 16:00:54 »

Da li je poseta tako slaba zbog pandemije ili bioskopi i u SAD propadaju?
Sačuvana

Čoveče, pazi da ne ideš mali ispod zvezda! pozdrav
SuperFrog
Lucozade

predsednik

Ugled: +27/-1
Starost: 49
Van mreže

« Odgovor #992 poslato: 05.08.2021. 18:02:13 »

Pandemija. Obicno prvih par sedmice moras rezervisati sjediste. Zato sad za nesto vise od 100 dolara mozes rezervisati cjelu salu. Iako svako ko hoce vakcinu moze da bira koju ce dobiti, imamo oko pola stanovnistva nevakcinisano. Zbog njih ce ovo potrajati jos nekoliko godina...

Upravo pogledah, do sad najvise rezervisanih mjesta ima Suicide Squad 2...
« Poslednja izmena: 05.08.2021. 20:01:49 od SuperFrog » Sačuvana

We came here in peace, we expect to go in one... piece. - Col. O'Neill
robi75
Sir Oliver

admiral flote

Ugled: +22/-1
Starost: 46
Van mreže

« Odgovor #993 poslato: 17.10.2021. 11:31:43 »

Hoce li neko, konacno, ubiti, Michael Myersa??? grrr grrr grrr rip 1 smeh
Sačuvana

Sine veli, ko igra za raju i zanemaruje taktiku, zavrsice karijeru u nizerazrednom "Vratniku".
robi75
Sir Oliver

admiral flote

Van mreže

« Odgovor #994 poslato: 12.11.2021. 18:46:35 »

Gledam ove nase, domace serije....Meso, Kosti, Mocvara, Besa, Senke nad Balkanom, da ne nabrajam i vrhunac je sada Kljun i Crna svadba...toliko petljana, prosto " na silu, misterije", i biva mi jasno zasto je Kusta to sto jeste, ili zasto, najbolje, da snimamo komedije. Pilot odlican, pocetak i uvod odlicni i onda....Nije spojler, ali Crna svadba, pazi monah, sve pokusava da stupi u kontakt sa doticnom, ali na koji nacin, mislim presrece je po parkinzima, lupa na prozor automobila, seta kao besan po Bg, nikako da kaze sta hoce. Stalno nedorecen, Au, misterija.... Alo, dobar dan, dobar dan, vi ste ta i ta, ja sam taj i taj, imate li pet minuta vremena, hteo bih da razgovaram sa vama, molim vas, ako mozete da me saslusate. Toliko teatralno, deciije, neozbiljno. Jedan od primera koji meni, licno smeta. Sve ima i svojih kvaliteta, za pohvalu, ali ako bih pravio neku komparaciju, na primer, sa Skandinavcima, naravno, zapadomn, a smatram nasu kinematografiju zaista vrhunskom, mislim da nam ovaj zanr nikako ne ide u prilog. Cast izuzetcima, ali sve ostaje na pokusaju, u domenu prosecnog.
« Poslednja izmena: 13.11.2021. 06:49:19 od robi75 » Sačuvana

Sine veli, ko igra za raju i zanemaruje taktiku, zavrsice karijeru u nizerazrednom "Vratniku".
dan555
Kosmozamlata

predsednik

Ugled: +80/-9
Starost: 63
Slike: moj album
Van mreže

« Odgovor #995 poslato: 12.11.2021. 19:27:52 »

Crna svadba, dosadna. Baš kao što kažeš, na silu razvlače radnju.
Vreme zla, nisam čitao knjige pa ne znam koliko se drže Dobrice ali nekako je u centru pažnje ljubavni život glavne ženske a ne partija, rat i ostale bitne stvari.
I još nešto, u ove dve serije toliko skidaju glumice da je degutantno.
Beležnica profesora Miškovića, još jedna "natprirodna" serija, malo interesantnija ali i ona suviše razvučena.
Sačuvana

Čoveče, pazi da ne ideš mali ispod zvezda! pozdrav
robi75
Sir Oliver

admiral flote

Van mreže

« Odgovor #996 poslato: 13.11.2021. 01:57:35 »

Serije Branilac i Beležnica profesora Miškovića, su sledece, na spisku za gledanje. Vreme zla, nisam gledao, ali sam saglasan sa tobom u pogledu obnazenosti, pogotovo Crna svadba, apsolutno, bez potrebe, u vecini slucajeva. Zivim i radim u inostranstvu, volim da pogledam dobru, domacu seriju. Na zalost, knjigu sam "zapostavio", ali radim na tome, da mi opet, pisana rec, bude prioritet.
« Poslednja izmena: 13.11.2021. 06:51:16 od robi75 » Sačuvana

Eldundarin
Registrovani

kopilot

Ugled: +9/-0
Van mreže

« Odgovor #997 poslato: 13.11.2021. 12:03:39 »

Бележница је ок. Јесте помало предвидљиви кринџ али је добар кринџ
Sačuvana

Wisdom over Violence
Stranice: 1 ... 65 66 [67]   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

Šema sajta  ◊   SF Vektor  ◊   TV program  ◊   Periodni sistem NF

Pravilnik  ◊   SF kviz  ◊   NF na Krstarici  ◊   SF filmovi  ◊   Bibliografije

Kopirajt © 2006-2021. SF tim. Sva prava zadržana.
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines | Mapa foruma | Arhiva | wap2 Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.016 sekundi sa 23 upita.