SF tim
* 16.05.2022. 09:41:18
napredna pretraga  
Dobro došli, Gost. Molimo vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti: Fan forum SF fanova. Smile

Portal   Forum   Pomoć Pretraga Igre Prijavljivanje Registracija  
Stranice: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 68   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Film cafe II  (Pročitano 431749 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
dan555
Kosmozamlata

predsednik

Ugled: +80/-9
Starost: 63
Slike: moj album
Pol: Muškarac
Van mreže

« Odgovor #705 poslato: 01.05.2015. 19:51:41 »

Шта да радим кад не знам одговор на твоје питање. grrr
Sačuvana

Čoveče, pazi da ne ideš mali ispod zvezda! pozdrav
SuperFrog
Lucozade

predsednik

Ugled: +28/-1
Starost: 49
Van mreže

« Odgovor #706 poslato: 01.05.2015. 20:13:41 »

LOL, ja se ne sjecam vise ni pitanja... nismo li imali soluciju i za nerijesena pitanja? Very Happy
Sačuvana

We came here in peace, we expect to go in one... piece. - Col. O'Neill
dan555
Kosmozamlata

predsednik

Van mreže

« Odgovor #707 poslato: 01.05.2015. 20:49:04 »

Има, сам одговориш и поставиш друго питање под истим бројем као замену.

Ех, видео сам ПП и сада знам зашто не знам Laughing нисам читао X 100 романе.
Sačuvana

SuperFrog
Lucozade

predsednik

Van mreže

« Odgovor #708 poslato: 01.05.2015. 20:55:24 »

Ima dobrih romana, jos uvijek citljivo... a i skenirano.

Jedino sto nije obradjeno kao sto ste vi ovdje uradili. Sad
Sačuvana

plotz
Registrovani

predsednik

Ugled: +16/-0
Starost: 52
Van mreže

« Odgovor #709 poslato: 01.05.2015. 21:45:39 »

Pa da i ime mu zvuči francuski  Oops sry ,al je makar živnula priča,tako da ima i +
Sačuvana

ako kaniš pobijediti nesmiješ izgubiti!!
SuperFrog
Lucozade

predsednik

Van mreže

« Odgovor #710 poslato: 04.05.2015. 21:55:23 »

Odgledah nove Avengers-e... woooww...   Shocked

Scalrett WItch....  Embarassed  Shocked  Mr. Green
Sačuvana

MasterYoda
Jedi Council Member

predsednik

Ugled: +32/-5
Starost: 67
Van mreže

« Odgovor #711 poslato: 01.07.2015. 19:30:55 »

'Protrčao' kroz Beograd i, u nedostatku nečega boljeg na repertoaru, pogledao 'Svet iz doba Jure' 3D
Ništa posebno, a to sam i očekivao.
Sačuvana

Čovek se ne bori s rupom iskopanom na pogrešnom mestu, nego s budalama koje su je iskopale. Rupu jednostavno zatrpava.
robi75
Sir Oliver

admiral flote

Ugled: +22/-1
Starost: 47
Van mreže

« Odgovor #712 poslato: 07.07.2015. 19:09:49 »

Sve se "kanim" napisati nesto o Mad Max Fury Road, mada ne znam zasto Mad Max, jer umesto njega mogao je biti i neko drugi, Pera, Djoka, iz prostog razloga jer film "nosi" Sarliz Teron, a ranije spomenuti, mi vise dodje, onako, da bude tu, jer eto, recimo, filmu treba i neki muski lik, heroj, ali mi se neda, verovatno bas iz tog razloga, jer sam ocekivao vise Mad Max-a, onog starog, autenticnog Laughing. A Jupiter Ascending? Ne znam odakle mi uopste volje da pogledam film do kraja....
Sačuvana

Sine veli, ko igra za raju i zanemaruje taktiku, zavrsice karijeru u nizerazrednom "Vratniku".
garwor
Speed King

predsednik

Ugled: +17/-2
Starost: 45
Van mreže

« Odgovor #713 poslato: 07.07.2015. 20:22:22 »

gledao sam i ja 3d Max-a...akcija non-stop, tako da necete zaspati. Najvise mi lici na kombinaciju Mad Max-a 2 i nekog od nastavaka Dine,naime Besmrtni Dzo me podseca na Leta Atreida, bogocara. Max bi bio nesto kao Dankan Ajdaho (ako se dobro secam imena), ne tako uticajan lik u prici izmedju jakih igraca, ali sa fizickim sposobnostima. Sluzi zenama Smile , a Furioza je kao ona Letoova cerka sto mu sprema zamku.
Ima i blesavih scena tako da sam se i smejao glasno u bioskopu par puta, npr na pocetku pre nego krece konvoj skandiraju 'V8, V8,...', pa onda kad se naporedo trkaju Furioza i neki od napadaca sa maxovim autom pa Max i napadac leze na haubama, srcu ziv benzin iz flase i pljuckaju ga u usis kompresora, ovo je legendarno Smile
Ili kad Maxa pogodi strelica u ruku a on je otrese kao da je rec o komarcu Smile
Necu im oprostiti sto je u filmu unisten Maxov auto, to je inace modifikovani australijski ford falcon xb coupe. Bar 50% vernih fanova tog filma su to postali zbog tog auta.
Ma film je promocija muscle car kulture, sto se sve vise radi poslednjih godina.
Sačuvana

Bolje biti tezak covek nego laka zena.

Sve su zivotinje jednake, samo su neke jednakije.
SuperFrog
Lucozade

predsednik

Van mreže

« Odgovor #714 poslato: 07.07.2015. 21:56:24 »

A Jupiter Ascending? Ne znam odakle mi uopste volje da pogledam film do kraja....

Za razliku od tebe, meni je ovaj bio veoma zanimljiv i detaljan film. Naravno, moglo je uveliko bolje, no prica je vise detaljna i film jeste bio malo duzi, ali ne predug. Kraj mi se nije bas svidio... moglo je i to bolje. Very Happy
Sačuvana

Glorija
Superbaba

predsednik

Ugled: +63/-2
Pol: Žena
Van mreže

« Odgovor #715 poslato: 08.07.2015. 12:27:00 »

Zanimljivo ... Kejdž kao Supermen ?

http://inverzija.net/?p=15468
Sačuvana

Bog čuva budale !
Sonne

kadet

Ugled: +1/-0
Starost: 44
Van mreže

« Odgovor #716 poslato: 27.07.2015. 00:53:46 »

Mad Max... film koji sam sa nestrpljenjem cekao. Dobar je to film ali sobzirom da je trebao biti (ili to jeste) svojevrstan remake na predhodnog Maxa... nije ostavio poseban utisak na mene. Najbolji mi je gitarista koji sa svim zvucnicima prasi heavy metal po pustinji... sve u svemu nije los film.  Film koji sam skoro odgledao i koji mi se svideo Ex Machina... nije SF ali ga u svakom slucaju vredi pogledati... pozdrav
Sačuvana
plotz
Registrovani

predsednik

Ugled: +16/-0
Starost: 52
Van mreže

« Odgovor #717 poslato: 01.08.2015. 15:49:35 »

Pogledah  Mad Maxa.
Izgleda ima nekih problema u postapokaliptičnom raju. kesa
Priča podseća na Road warrior,cela priča je na točkovima,prevozna sredstva su odlična. Ima  čak i nekoliko sjajnih replika,jedna je Maxova(ZNAŠ,NADA JE GREŠKA)-u bitnom momentu narafno .
Slažem se za gitaristu na kamionu,slatko me nasmejao.
Daklem MAD MAX je ostao MAD MAX(ne računam onu glupost sa Tinom Tarner i nadam se da niko od statista nije izginuo,kao nekad ).Akcija od 120 min,nažalost hbg ima nekako taj  happy end ,no dobro oprošteno im. Vidim da i Garw ima sličnu percepciju,DIna, tumori,aparati za disanje, pesak....
« Poslednja izmena: 02.08.2015. 08:24:06 od plotz » Sačuvana

ako kaniš pobijediti nesmiješ izgubiti!!
MasterYoda
Jedi Council Member

predsednik

Ugled: +32/-5
Starost: 67
Van mreže

« Odgovor #718 poslato: 05.08.2015. 20:06:58 »

Neko vrijeme nisam pratio šta se događa u svijetu filma, posebno što se tiče dobavljivosti filmova preko neta. Vidim da su se tu desile neke promjene, i da su nekada dobri i pouzdani izvori nestali, a pojavili se novi. I tako ...
Pošto sam nabavio anagliph naočare (one crveno-plave) riješim da skinem par 3D filmova. Tu je YIFY, tu je brz net, pa skinem desetak ne provjeravajući formate, i sada imam problem - filmovi nisu anagliph već su paralelno snimljeni lijevi i desni kanal i za reprodukciju treba neki od 3D plejera. Ima ih prilično ali nikako da 'nabodem' neki dobar - nešto što će normalno da radi na novim prozorima (a ne da traži neke prastare verzije open GL ili nešto slično) a trebalo bi da radi i s titlovima. I, naravno, da se može skinuti bez onih dosadnih (i opasnih) survey-a
Sačuvana

Čovek se ne bori s rupom iskopanom na pogrešnom mestu, nego s budalama koje su je iskopale. Rupu jednostavno zatrpava.
dan555
Kosmozamlata

predsednik

Van mreže

« Odgovor #719 poslato: 05.08.2015. 22:17:55 »

Немо’ да ми верујеш пошто немам 3Д опрему па не говорим из личног искуства али мислим да су ту технологију са наочарима у боји давно напустили.
Сада се 3Д постиже тако што се снима на већој фреквенцији, лева узме својих 60 херца и десна својих 60. Због тога мораш имати монитор или ТВ са најмање 120 херца освежавања слике. Обично 3Д екрани имају 200 херца.
То што видиш две паралелне слике највероватније значи да твој екран није 3Д.Тако и мој ТВ приказује 3Д канал на кабловској.

Уз то требају ти активне или пасивне 3Д наочаре (зависи од произвођача монитора/ТВа). Мислим да су у већини активне. Десна и лева слика се разлучују поларизацијом што обезбеђују активне наочаре.

Мораћеш мало више да се информишеш о 3Д технологији.
Sačuvana

Stranice: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 68   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

Šema sajta  ◊   SF Vektor  ◊   TV program  ◊   Periodni sistem NF

Pravilnik  ◊   SF kviz  ◊   NF na Krstarici  ◊   SF filmovi  ◊   Bibliografije

Kopirajt © 2006-2022. SF tim. Sva prava zadržana.
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines | Mapa foruma | Arhiva | wap2 Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.962 sekundi sa 24 upita.