SF tim
* 16.05.2022. 09:53:01
napredna pretraga  
Dobro došli, Gost. Molimo vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti: Fan forum SF fanova. Smile

Portal   Forum   Pomoć Pretraga Igre Prijavljivanje Registracija  
Stranice: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 68   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Film cafe II  (Pročitano 431754 puta)
0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Glorija
Superbaba

predsednik

Ugled: +63/-2
Pol: Žena
Van mreže

« Odgovor #450 poslato: 06.12.2012. 18:21:53 »

nejasno waaa lose

http://www.youtube.com/watch?v=XSoIs4wfaeM

Pokvariše i ovo ...  bye2 rip 1
Sačuvana

Bog čuva budale !
robi75
Sir Oliver

admiral flote

Ugled: +22/-1
Starost: 47
Pol: Muškarac
Van mreže

« Odgovor #451 poslato: 12.12.2012. 21:27:14 »

Malo je reci da sam, ne toliko razocaran koliko besan, posle gledanja Resident Evil: Retribution. Na stranu to, sto je film uzasan. Meni, kao ljubitelju RE i kao igrice i kao filma, smeta sto se jedna, ekstremno dobra prica, kao sto je umbrella i uopste " Alice's story" toliko eksploatise, sto bi rekao Radovan, do imbecilnost, da bi se ( govorim o filmu jer su igrice i dalje vrh) snimilo nesto sto se vise i ne moze nazvati komercijalno, nesto za sta ne postoji odgovarajuci " epitet" osim recimo, bezobrazno. Bezobrazno zato sto se na osnovu jedne strasno dobre price, i na ustrb odlicne video igrice i dalje zaludjuju fanovi RE, obmanjuju, jer se samo zahvaljujuci imenu, publici servira, ma sranje je suvise blaga rec i ne bih da budem i dalje vulgaran mada i ovo malopre receno prelazi granice pristojnog. OK, igrica je za mene neprevazidjena i svaki novi deo je bolji od prethodnog, pa cak i dva filma, ne znam tacno koji delovi su u pitanju, su dobri i to je to, tacka. Sad, mene navlaciti ili jos zesce fanove RE, poturajuci nesto ovako za gledanje, samo zato sto je to RE i na osnovu stare slave, opet se ponavljam ponajvise zbog odlicne igrice a posle relativno uspesne ( ili neuspesne) ekranizacije, za mene je toliko nemoralno, nedolicno, bezobrazno, podmuklo. Cilj opravdava sredstva, uvek bilo. Verovatno ce film i zaraditi. I snimace se i dalje, siguran sam, jer zavrsetak ovog dela je ustvari pocetak neceg sto tek treba da se filmski opise. Samo je pitanje, sa koliko zara i nestrpljenja, govorim u svoje ime, cekam naredni film??? Verovatno ce ovo moje, nazovi jadanje, pasti u vodu i bice puj pike nevazi, cim se pojavi sledeci film o Alice. Embarassed
Sačuvana

Sine veli, ko igra za raju i zanemaruje taktiku, zavrsice karijeru u nizerazrednom "Vratniku".
dan555
Kosmozamlata

predsednik

Ugled: +80/-9
Starost: 63
Slike: moj album
Van mreže

« Odgovor #452 poslato: 12.12.2012. 22:12:26 »

Зарадио је и то охо-хо, барем 3 пута више од уложеног.
Sačuvana

Čoveče, pazi da ne ideš mali ispod zvezda! pozdrav
anonimni autor

pripravnik

Ugled: +0/-0
Van mreže

« Odgovor #453 poslato: 14.12.2012. 21:50:09 »

Species (1995)

upravo ide na tv1000. sjajna prica. jaka glumacka ekipa
Sačuvana

trust no one
NaraYan
Archmage

predsednik

Ugled: +21/-1
Starost: 39
Van mreže

« Odgovor #454 poslato: 15.12.2012. 14:25:21 »

Malo je reci da sam, ne toliko razocaran koliko besan, posle gledanja Resident Evil: Retribution. Na stranu to, sto je film uzasan. Meni, kao ljubitelju RE i kao igrice i kao filma, smeta sto se jedna, ekstremno dobra prica, kao sto je umbrella i uopste " Alice's story" toliko eksploatise, sto bi rekao Radovan, do imbecilnost, da bi se ( govorim o filmu jer su igrice i dalje vrh) snimilo nesto sto se vise i ne moze nazvati komercijalno, nesto za sta ne postoji odgovarajuci " epitet" osim recimo, bezobrazno. Bezobrazno zato sto se na osnovu jedne strasno dobre price, i na ustrb odlicne video igrice i dalje zaludjuju fanovi RE, obmanjuju, jer se samo zahvaljujuci imenu, publici servira, ma sranje je suvise blaga rec i ne bih da budem i dalje vulgaran mada i ovo malopre receno prelazi granice pristojnog. OK, igrica je za mene neprevazidjena i svaki novi deo je bolji od prethodnog, pa cak i dva filma, ne znam tacno koji delovi su u pitanju, su dobri i to je to, tacka. Sad, mene navlaciti ili jos zesce fanove RE, poturajuci nesto ovako za gledanje, samo zato sto je to RE i na osnovu stare slave, opet se ponavljam ponajvise zbog odlicne igrice a posle relativno uspesne ( ili neuspesne) ekranizacije, za mene je toliko nemoralno, nedolicno, bezobrazno, podmuklo. Cilj opravdava sredstva, uvek bilo. Verovatno ce film i zaraditi. I snimace se i dalje, siguran sam, jer zavrsetak ovog dela je ustvari pocetak neceg sto tek treba da se filmski opise. Samo je pitanje, sa koliko zara i nestrpljenja, govorim u svoje ime, cekam naredni film??? Verovatno ce ovo moje, nazovi jadanje, pasti u vodu i bice puj pike nevazi, cim se pojavi sledeci film o Alice. Embarassed

Pa meni je komercijalno odavno ružna reč...
Sačuvana

Samo Shrajk Srbiju Spashava
SuperFrog
Lucozade

predsednik

Ugled: +28/-1
Starost: 49
Van mreže

« Odgovor #455 poslato: 17.12.2012. 14:17:37 »

Pogledao sam prosireni pregled filma juce u kinu i moram priznati da su me ugodno iznenadili, po svemu sudeci, bit ce jedan od boljih filmova iz Star Trek grupe.

Iskreno, nisam niti jedan Star Trek gledao u kinu, sve i jedan sam cekao na TV-u i pogledao, pogotovo posljednji sto je izasao, no ovaj bi mogao biti izuzetak. Ono sto su pokazali itekako je bilo dobro za ljubitelje SF-a.

I da se pohvalim, pogledah Hobbit-a. Skoro pa 3 sata predivnog uzitka. IMAX karte su skoro pa sve rasprodane do kad se mogu prodati, nisam siguran za redovne i 3d predstave. Film je uradjen kvalitetno, slicno kao i LOTR. Sa nestrpljenjem ocekujem posljednji nastavak.
Sačuvana

We came here in peace, we expect to go in one... piece. - Col. O'Neill
venom187
Leon S. Kennedy

admiral flote

Ugled: +14/-2
Starost: 28
Van mreže

« Odgovor #456 poslato: 20.12.2012. 14:41:22 »

Druže, u potpunosti se slažem. Igrice još uvek "rasturaju". Lik Leona je napokon ubačen, ali ništa posebno, ćisto eto da se pojavi.

Evo, ako nisi gledao, odgledaj, ipak je mnogo bolje od Retributiona...
http://www.imdb.com/title/tt1753496/
Sačuvana

Don't run. You'll only die tired.
Glorija
Superbaba

predsednik

Van mreže

« Odgovor #457 poslato: 20.12.2012. 18:18:02 »

Twisted Evil Gollum varijanta Froda...

Rolling Eyes http://trojka.rs/vesti/terminator-stize-u-srbiju
Sačuvana

Bog čuva budale !
robi75
Sir Oliver

admiral flote

Van mreže

« Odgovor #458 poslato: 20.12.2012. 20:48:13 »

Pozdrav Venome. Hocu, svakako.
Sačuvana

Sine veli, ko igra za raju i zanemaruje taktiku, zavrsice karijeru u nizerazrednom "Vratniku".
venom187
Leon S. Kennedy

admiral flote

Van mreže

« Odgovor #459 poslato: 20.12.2012. 21:11:39 »

Twisted Evil Gollum varijanta Froda...

Ala forsiraju plave oči...  Laughing
Sačuvana

Glorija
Superbaba

predsednik

Van mreže

« Odgovor #460 poslato: 07.01.2013. 17:16:33 »

pozdrav Šta gledati ... Sigurno ne TV  Rolling Eyes grrr Evil or Very Mad

Recimo "1" ... nastao prema delu Stanislava Lema “Jedna minuta” ....

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=5VorGmTXe84

Sačuvana

Bog čuva budale !
venom187
Leon S. Kennedy

admiral flote

Van mreže

« Odgovor #461 poslato: 09.01.2013. 23:33:15 »

"Prevodioci" koji rade titlove za torent filmove nekad stvarno znaju biti duhoviti....

Sinoć odgledah animirani film, ParaNorman, pa naletih na jednu zanimljivu scenu....

Sačuvana

SuperFrog
Lucozade

predsednik

Ugled: +28/-1
Starost: 49
Van mreže

« Odgovor #462 poslato: 10.01.2013. 14:14:17 »

Ne znam jeste li vidjeli preview za WorldWar Z, sa pred Bred Pitom.

Izgleda da ce biti zanimljiv film, pomalo podsjeca na mix 'Ja sam Legenda' i RE serijala.
Sačuvana

We came here in peace, we expect to go in one... piece. - Col. O'Neill
robi75
Sir Oliver

admiral flote

Van mreže

« Odgovor #463 poslato: 13.01.2013. 20:52:19 »

Cekam da mi se slegnu utisci posle gledanja novog Dredd-a, pa da "reknem" koju pametnu.
Sačuvana

Glorija
Superbaba

predsednik

Van mreže

« Odgovor #464 poslato: 17.01.2013. 19:45:01 »

Hmmm ... ?  Najave ...

http://inverzija.net/?p=4749

Snowpiercer  http://inverzija.net/?p=4730

Kratki film http://vimeo.com/57349531

Sačuvana

Bog čuva budale !
Stranice: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 68   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

Šema sajta  ◊   SF Vektor  ◊   TV program  ◊   Periodni sistem NF

Pravilnik  ◊   SF kviz  ◊   NF na Krstarici  ◊   SF filmovi  ◊   Bibliografije

Kopirajt © 2006-2022. SF tim. Sva prava zadržana.
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines | Mapa foruma | Arhiva | wap2 Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.11 sekundi sa 24 upita.