SF tim
* 15.08.2020. 09:13:54
napredna pretraga  
Dobro došli, Gost. Molimo vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti: Fan forum SF fanova. Smile

Portal   Forum   Pomoć Pretraga Igre Prijavljivanje Registracija  
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 65   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Film cafe II  (Pročitano 284067 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
venom187
Leon S. Kennedy

admiral flote

Ugled: +14/-2
Starost: 27
Pol: Muškarac
Van mreže

« Odgovor #105 poslato: 06.03.2012. 00:14:34 »

Drug, prvi put da ja i ti imamo u neslaganje u mišljenju.  Confused
Dog Solider mi je jedan od boljih horora što sam pogledao.  Mr. Green
Osena na IMDb-u za taj film je, po mom mišljenju, realna. Ko god nije pogledao film, od mene ima preporuku da ga sagleda.
Ja mislim da si ti Robi navikao na američke vukodlake, pa ti se zato nije dopao film.  Mr. Green
« Poslednja izmena: 06.03.2012. 00:37:57 od venom187 » Sačuvana

Don't run. You'll only die tired.
robi75
Sir Oliver

admiral flote

Ugled: +22/-1
Starost: 45
Van mreže

« Odgovor #106 poslato: 06.03.2012. 17:30:42 »

Moguce. Film je cak dobio i neke nagrade kao dvd izdanje. Losa mi je maska, efekti, gluma. Ne mogu da udju u drvenu kucicu a pokidaju kamion ili terenac? Prozore zabarakadirali dascicama? Vrata tanka kao da su od iverice a konacni obracun i da ne spominjem. Na stranu to sto je dvoje vukodlaka sve vreme unutra strpljivo cekajici da ostvare svoj plan koji je mogao biti MNOGO, MNOGO prostiji. Ne mogu da nabrajam nelogicnosti ( a ima ih podosta) i da to stavljam kao primaran razlog negledljivosti ovog filma, posto ih ima u  skoro svim  novijim filmovima. Maske kao da su pravila deca u  trecem razredu osnovne a prica ( koja je imala lepu perspektivu) na kraju zbrzana, maksimalno. Moram priznati da mi je jos par ljudi reklo kako su zadovoljni filmom tako da si mozda i u pravu sto se tice mene i "americkih filmova". Embarassed pozdrav
« Poslednja izmena: 06.03.2012. 20:02:46 od robi75 » Sačuvana

Sine veli, ko igra za raju i zanemaruje taktiku, zavrsice karijeru u nizerazrednom "Vratniku".
SuperFrog
Lucozade

predsednik

Ugled: +27/-1
Starost: 48
Van mreže

« Odgovor #107 poslato: 06.03.2012. 18:25:21 »

Pogledao sam Lorex sa djecom na premijernoj noci, zadnji petak. Film je odlican i kao i svi Dr. Seuss filmovi, film ima u sebi pouku. Posto mali jos nije 3, nismo htjeli da idemo u IMAX, a mogu samo da zamislim koliko bi bolji bio dozivljaj, jer je film u stvari radjen kao 3D.

Takodje mi je zao sto OVO nisam vidio u 3D, not pretpostavljam da ce biti prikazan preview u toku godine bar nekoliko puta. Takodje sam vidio jos par djecijih preview-a - jedan od boljih je ParaNorman. (nesto u stilu 6 osjecaja)
Sačuvana

We came here in peace, we expect to go in one... piece. - Col. O'Neill
venom187
Leon S. Kennedy

admiral flote

Van mreže

« Odgovor #108 poslato: 06.03.2012. 23:30:21 »

Moguce. Film je cak dobio i neke nagrade kao dvd izdanje. Losa mi je maska, efekti, gluma. Ne mogu da udju u drvenu kucicu a pokidaju kamion ili terenac? Prozore zabarakadirali dascicama? Vrata tanka kao da su od iverice a konacni obracun i da ne spominjem. Na stranu to sto je dvoje vukodlaka sve vreme unutra strpljivo cekajici da ostvare svoj plan koji je mogao biti MNOGO, MNOGO prostiji. Ne mogu da nabrajam nelogicnosti ( a ima ih podosta) i da to stavljam kao primaran razlog negledljivosti ovog filma, posto ih ima u  skoro svim  novijim filmovima. Maske kao da su pravila deca u  trecem razredu osnovne a prica ( koja je imala lepu perspektivu) na kraju zbrzana, maksimalno. Moram priznati da mi je jos par ljudi reklo kako su zadovoljni filmom tako da si mozda i u pravu sto se tice mene i "americkih filmova". Embarassed pozdrav

Drug, u mnogim hororima (pa i drugim filmovima) ima mnogo nelogičnosti.  Very Happy
Ovaj film ima dobar scenario, orginalan je, glumci su dobri i što je najbitnije, NIJE AMERIČKI!!!
Jednostavno, nekad trebaš da odmoriš mozak od američkih horora. Veliki broj njihovih horora, b ili nižeg ranga počinje istom pričom ( mladi se voze kroz neku vukoj*****, bla, bla, bla,.... nesreća,.... čudan krajolik,..... većina umre.... ). Čak, mnogi se završavaju isto, ko voli gledati h filmove, zna o čemu govorim.
Svako ima svoj ukus, meni je Dog Soldiers dobar film, a btw Sean Pertwee je više nego dobar glumac.  Mr. Green
Sačuvana

robi75
Sir Oliver

admiral flote

Van mreže

« Odgovor #109 poslato: 07.03.2012. 00:30:40 »

Da zavrsim polemiku drug, ako se slazes. Ja sam takodje napomenuo da mi nije zbog nelogicnosti los film jer ih ima i u drugim filmovima. Mozda nisi obratio paznju na to u mom predjasnjem " govoru". Ne mogu vise da trosim vreme na objasnjavanje onoga sto sam hteo da kazem i sta sam mislio. Mozda sam navikao na americke filmove ali mi je na prvom mestu bitno da je film dobar. Ne uporedjujem ga sa drugim filmovima, samo kazem da je film meni los. Ja za ocenu nekog filma nemam drugi kao pandam. Zna se kako jedan horor treba da izgleda. Nebitno kakvi su drugi horori u odnosu na njega. Gledam ga kao zasebnu celinu bez obzira da li se u drugim filmovima voze tinejdzeri u sumi, da li su zalutali itd. Ne moze da mi se svidi zato sto je drugaciji i ima dobru pricu kada sve ostalo , po meni " ne stima". Takodje se slazem da su horori Holivudske produkcije predvidivi; vecina vrlo losi. I naravno da cu reci ako je neki film los, nebitno cija je produkcija. Evo ja opet poce da objasnjavam sta sam hteo reci. Mogao bih do sutra. U svakom slucaju postujem tebe i tvoje misljenje, cenim ga i mislim da je razlika u tome sto si ti u filmu trazio i nasao ono dobro a ja to nisam mogao. Ali da vise ne palamudim i da ne filozofiram  ( ili ono sto bi rekao nas narod). Pozdravljam te  pozdrav.
Sačuvana

Sine veli, ko igra za raju i zanemaruje taktiku, zavrsice karijeru u nizerazrednom "Vratniku".
venom187
Leon S. Kennedy

admiral flote

Van mreže

« Odgovor #110 poslato: 07.03.2012. 15:51:06 »

Da zatvorimo i ovu raspravu, opet ću reći (po hiljaditi put), SVAKO IMA SVOJ UKUS!!!  Mr. Green
Iskreno, najviše me iznenadio komentar:
Citat
Pogledao jos dva " krsa"
Ja reč krš koristim za horore kao što su Creature, The Hike, Wrong Turn 4....
Uglavnom, da dalje ne raspravljamo, jer nema potrebe, tebi je film krš, meni je dobar i tačka.  Mr. Green  pozdrav
Sačuvana

MasterYoda
Jedi Council Member

predsednik

Ugled: +32/-5
Starost: 65
Van mreže

« Odgovor #111 poslato: 07.03.2012. 19:50:39 »

Mislim da je vrijeme da završite s ovom nepotrebnom raspravom.
Sačuvana

Čovek se ne bori s rupom iskopanom na pogrešnom mestu, nego s budalama koje su je iskopale. Rupu jednostavno zatrpava.
dan555
Kosmozamlata

predsednik

Ugled: +80/-9
Starost: 61
Slike: moj album
Van mreže

« Odgovor #112 poslato: 07.03.2012. 22:25:15 »

Slažem se sa svim prethodnim govornicima. Very Happy Laughing
Sačuvana

Čoveče, pazi da ne ideš mali ispod zvezda! pozdrav
robi75
Sir Oliver

admiral flote

Van mreže

« Odgovor #113 poslato: 07.03.2012. 23:28:53 »

Mislim da je vrijeme da završite s ovom nepotrebnom raspravom.
tako je
Suma i drum.

« Poslednja izmena: 07.03.2012. 23:33:00 od robi75 » Sačuvana

robi75
Sir Oliver

admiral flote

Van mreže

« Odgovor #114 poslato: 07.03.2012. 23:44:19 »

Prihvatam mogucnost da nisam u pravu.
« Poslednja izmena: 08.03.2012. 00:02:36 od robi75 » Sačuvana

robi75
Sir Oliver

admiral flote

Van mreže

« Odgovor #115 poslato: 07.03.2012. 23:49:52 »

Sto bi rekao moj komsija, cetrdesetak kilometara, "princip je isti sve su ostalo nijanse". Jedno neslaganje je nista za, po meni slican ukus. Pozdrav za Venoma.
« Poslednja izmena: 07.03.2012. 23:55:12 od robi75 » Sačuvana

valiant68
Vuki

predsednik

Ugled: +33/-2
Starost: 52
Van mreže

« Odgovor #116 poslato: 10.03.2012. 02:46:19 »

Pu dalje ga bilo da smo svi isti. Horor od pomisli.
Jes da mi nije prijatno kad naletim na suprotan stav al i tu ima lepote.
Dakako bez vredjanja i velikih slova.....

Kad bi: svi solili isto hranu il pili samo jednu vrstu pica...opet uzas

I treci uzas: ne izneti svoje misljenje.
Pa ima svi da se ustrucavaju da postuju i daju prikaze.
Sačuvana

S verom u Boga
MasterYoda
Jedi Council Member

predsednik

Ugled: +32/-5
Starost: 65
Van mreže

« Odgovor #117 poslato: 10.03.2012. 21:10:43 »

Nikako da stignem sve da odgledam. U strašnom sam zaostatku (tek sad sam odgledao "Apolo 18", "In Time" i upravo skinuti "Limitless").

Nisam nešto posebno impresioniran...
Sačuvana

Čovek se ne bori s rupom iskopanom na pogrešnom mestu, nego s budalama koje su je iskopale. Rupu jednostavno zatrpava.
venom187
Leon S. Kennedy

admiral flote

Van mreže

« Odgovor #118 poslato: 10.03.2012. 21:26:09 »

Opet stvar ukusa, meni je In Time genijalan, sama priča, nešto što do sada  nije viđeno, kao i glumci koji su poprilično dobri. 
S druge strane, Apolo 18 još nisam sagledao, Limitless je na skidanju, iskreno, očekujem dobar film.  pozdrav
Sačuvana

Glorija
Superbaba

predsednik

Ugled: +62/-2
Pol: Žena
Van mreže

« Odgovor #119 poslato: 13.03.2012. 19:38:35 »

Odgledala "Ronal.The.Barbarian" i slatko se smejala  Laughing babina vrsta filma  Wink

Moraću da tražim drugi prevod - ovaj što imam je krejnje prostački  Shocked Twisted Evil
Sačuvana

Bog čuva budale !
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 65   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

Šema sajta  ◊   SF Vektor  ◊   TV program  ◊   Periodni sistem NF

Pravilnik  ◊   SF kviz  ◊   NF na Krstarici  ◊   SF filmovi  ◊   Bibliografije

Kopirajt © 2006-2019. SF tim. Sva prava zadržana.
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines | Mapa foruma | Arhiva | wap2 Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.041 sekundi sa 23 upita.