Šalter za žalbe&kukanje II

<< < (2/125) > >>

robi75:
Ja bi sada pio piva :pivo:.Ne mogu sam a kasno mi je da nekoga sada zovem.Picemo sutra. :10-10:.I prekosutra

SuperFrog:
Posto se nisam sjetio staviti pivo u firzider, platila je limenka bezalkoholnog piva (nabavljam za oca i punca, posto su secerasi, a vole bar okus :D, premda otac ponekad mazne i pravu pivu - pa ne zivi se 1000 godina  :mrgreen: )

Sparina i vrucina ovdje uvijaju i ono malo sivih celija sto nam je ostalo...  :wall:

robi75:
Nista gore od toplog piva.Nista lepse od hladnog piva.Leti pogotovo.I dobro meze.

Nesa:
Zavisi. toplo pivo zna biti jako korisno ako zelis sto pre da zaspis.
Dugo godina sam dva do cetri puta mesecno putovao na relaciji Podgorica Beograd. Bilo mi je strasno vazno da sto pre zaspim, kako bih sutra bio spreman za poso u potpunosti.
Onda sam otkrio da pred ulazak u voz ili neposredno po ulasku treba popiti flasu crnog piva sto pre. I to je funkcionisalo.
Posle druge cigarete jedva sam drzao oci otvorene. Sa kondukterima napravim dil da me probude pola sata pre BGD sa kafom i dok se umijem, obrijem, operem zube, trznem kafu i spreman i naspavan ko nov. Znaci u slicnilm situacijama toplo pivo je zakon.

robi75:
Hvala na informaciji,covek uci dok je ziv.Ali samo jedna mala digresija,ja sam jedno vreme boravio i radio u Australiji gde mi je u svom tom mom bitisanju hladno pivo mnogo pomoglo.Mozda sam bio previse subjektivan.U svakom slucaju ziveli. :ziveli2: :pivo:

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana