SF tim
* 23.09.2019. 00:37:48
napredna pretraga  
Dobro došli, Gost. Molimo vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti: Fan forum SF fanova. Smile

Portal   Forum   Pomoć Pretraga Igre Prijavljivanje Registracija  
Stranice: 1 ... 37 38 [39] 40 41   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Šalter za žalbe&kukanje II  (Pročitano 149723 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Nesa
Vajper

predsednik

Ugled: +30/-1
Starost: 60
Pol: Muškarac
Van mreže

« Odgovor #570 poslato: 31.12.2016. 19:01:39 »

Baba ne zezaj boga ti. Smiri se malo bar dok ne dodjemo na zelene grane od silnih slava, rodjendana i praznika. Eto ti februar  pa se ku.ci. Treba bre napuniti rezervoar do Smedereva, pa cvece i sve tako. Trosak je to, a van plana je.  Rolling Eyes
Sačuvana
Glorija
Superbaba

predsednik

Ugled: +60/-2
Pol: Žena
Van mreže

« Odgovor #571 poslato: 01.01.2017. 12:06:39 »

Baba ne zezaj boga ti. Smiri se malo bar dok ne dodjemo na zelene grane od silnih slava, rodjendana i praznika. Eto ti februar  pa se ku.ci. Treba bre napuniti rezervoar do Smedereva, pa cvece i sve tako. Trosak je to, a van plana je.  Rolling Eyes

Dogovoreno !

Mada, malo žita posle svih tih prežderavanja dobro bi došlo ... a nebi bilo ni troška - baba ide u dim bez svedoka  Wink Twisted Evil

Danas mi je mnogo bolje mada teško pišem ... ali mogu da čitam  jeeee
Sačuvana

Bog čuva budale !
garwor
Speed King

predsednik

Ugled: +17/-2
Starost: 42
Van mreže

« Odgovor #572 poslato: 01.01.2017. 16:34:55 »

Bako, brzo da se vratite u formu. Ne morate ni da citate, gledajte tv i odmarajte.
Sačuvana

Bolje biti tezak covek nego laka zena.

Sve su zivotinje jednake, samo su neke jednakije.
Glorija
Superbaba

predsednik

Van mreže

« Odgovor #573 poslato: 02.01.2017. 12:56:05 »

Kad baba ne bude mogla da čita - ubrzaće stvar  Twisted Evil

Malo me Tešić zabavi , Peca poslao nastavak Sezone kostiju  slon jeeee

Na Smrt sam sam se grdno naljutila  Evil or Very Mad Neka mi se ne javlja sledećih 10 godina !  udri

Promašila sprat - umro mi komšija ...  rip 1

Nije kom je namenjeno već kom je suđeno ... oni se gore ne mogu dogovoriti ko da uzme babu ...

Niko me neće ... samo moj deda mora da me trpi - potpisao  Evil or Very Mad

Nekog dobra iz svakog zla: ova moja nesvestica dobra protiv skribomanije - odustala od 2 priče ove nedelje  jeeee

Trebalo mi pola sata za ovaj post ...  cmizdravac

Sačuvana

Bog čuva budale !
SuperFrog
Lucozade

predsednik

Ugled: +27/-1
Starost: 47
Van mreže

« Odgovor #574 poslato: 06.01.2017. 15:27:46 »

Ev' ja vec placem... 2 dana... 3 dana nema razlike izmejdu slavine i mog nosa...

Ne treba mi onaj plasticni nos za dan crvenih noseva.... danas ga skoro cjela familija ima.  Mr. Green

Glorija, kome ostavljas PDF-ove ak' sanznas ima li sta sa druge strane... ili pak da zivimo u hologramu iz Matrix-a. Very Happy
Sačuvana

We came here in peace, we expect to go in one... piece. - Col. O'Neill
Glorija
Superbaba

predsednik

Van mreže

« Odgovor #575 poslato: 07.01.2017. 12:01:37 »

pozdrav

Biblioteku delim na veliko (po nabavnoj ceni, tj. za dž. ) ... i ne moram da pišem testament (prednost nas koji smo vlasnici ničega  Wink Twisted Evil).

Spaliće me (imam vezu !  jeeee ) i rasuti pepeo - sve dogovoreno odavno  Twisted Evil

Umalo i da mi se posreći ... Umesto mene - umreše neki drugi  Evil or Very Mad... više sreće drugi puta... bye2
Sačuvana

Bog čuva budale !
valiant68
Vuki

predsednik

Ugled: +33/-2
Starost: 51
Van mreže

« Odgovor #576 poslato: 08.01.2017. 01:30:11 »

Gledaj da vetar duva ka Rumuniji kad  deda rasipa prasinu.
Nemoj da trosim krpe,hemikalije i usisivac.  grrr

P.S.
Gledaj da deda dobije pare od drzave, pa da nas vodi negde u provod  Laughing
P.S.2
Nemoj vise o ovim temama, tezak mi horor.
Sačuvana

S verom u Boga
garwor
Speed King

predsednik

Van mreže

« Odgovor #577 poslato: 13.02.2017. 03:46:11 »

Vec neko vreme sam bolestan i pijem neke antibiotike. Antibiotik se prodaje u pakovanju sa brojem tableta dovoljnim za 4 dana a doktor mi kaze da pijem 7 dana i dodjem na kontrolu. Takodje mi rece da mogu da pijem i 3x500 mg ako necu 2x1000 mg. Posto sam tek nakon kupovine i poijenih nekoliko komada video da nema dovoljno tableta, predjem na taj slabiji rezim i izvucem 5 dana i odem na kontrolu i i dalje imam upalu, nista pomoglo nije. Posalje me kod specijaliste, ovaj konstatuje upalu uha, grla i nosa, i kaze da pijem isti antibiotik jos 7 dana. Objasnim mu da nema dovoljno lekova za 7, on autoritativno preporuci drugi lek slicnog sastava kojeg sigurno ima u kutiji za 7 dana. Kupim lek i naravno tek kad dodjem kuci utvrdim da ga ima za 5 dana.
Takodje, prepise mi neki lek za iskasljavanje/prociscavanje disajnih puteva koji ima isti sastav kao lek od kog umalo nisam crko prosle godine, a jos sam mu reko da sam alergican na to. Pretpostavio sam da ce usrati nesto pa nisam hteo da pijem taj lek dok nisam popodne istog dana otisao kod doktora opste prakse da mi proveri sastave.
Pitam se da li je ova medicina otisla dodjavola? Doktori su na nivou losih majstora (automehanicar: nesto lupka? promenicemo nosac motora pa ako i dalje lupka menjacemo dalje), jedino sto se igraju s ljudskim zdravljem a ne s nekom mehanickom spravom.
I koja je to fora sad da imas lekova samo za 4-5 dana, a moras da pijes 7 dana? Isto ko sto su pivo poceli da prodaju od 0.33 pa moras dva da kupis da bi bio isti osecaj ko pre? I da prodaju male plazme umesto velikih? A cena skoro ista.
Sta je cilj, da bolest postane hronicna da bi pacijent potrosio vise para? Da li pacijent samo resurs koga treba izmusti sto vise? Da li doktori stvaraju pacijente umesto da ih lece?
Sačuvana

peca777
SF friend

admiral flote

Ugled: +11/-0
Van mreže

« Odgovor #578 poslato: 13.02.2017. 08:41:18 »

pa vidis garw da si u pravu moraju da stvaraju pacijente da bi prodavali lekove a i to sto imas lekove u kutiji za manje dana  i to je fora da kupis dve kutije kao ono sa pivom sto ti kazes
potrosacko drustvo samo da kupujes makar i lekove
Citat
Sačuvana
Glorija
Superbaba

predsednik

Van mreže

« Odgovor #579 poslato: 13.02.2017. 16:39:26 »

Rolling Eyes grrr Evil or Very Mad

Šta se uči na Medicinskom fakultetu? Recimo:

- ne prepisujte lekove napamet ! (dakle: prvo bris i antibiogram pa po njemu i lek a tad nikad ne omaši )

- ako ne pomaže antibiotik za 24 sata - menjajte terapiju ! ( a ne kontrola kad SVE popiješ !!! )

... doduše, učili nas da nam je zdravlje pacijenta prioritet ... ovo sad  grrr grrr grrr

Za pročišćavanje disajnih puteva ja koristila beli slez ( a i tu pazila da ne preteram !!! ).

Znam kako bih ja lečila: bris i antibiogram pa ono šta tamo piše kupila ...

Ovako kako tebe "leče" ...  grrr Crying or Very sad Evil or Very Mad

PS sa Valiantom ne pričam dok mi se ne vrati na Fejs !!!  Twisted Evil
Sačuvana

Bog čuva budale !
garwor
Speed King

predsednik

Van mreže

« Odgovor #580 poslato: 09.03.2017. 17:30:08 »

Otprilike me prosli problemi s uvetom, bio sam jedno vreme gluv ne jedno uvo, sad cujem. Toliko vremena otprilike bi trebalo i da ga nisam lecio Smile

Pokusavam da kupim kola vec par nedelja. Hteo sam reno megan, eventualno pezo 308 il citroen c4. Nije uopste lako naci auto star 6-7 godina a da nema nesto sumnjivo. A cene nisu male uopste. Npr kad sam kupovao prosli auto imao je 8 godina i platio sam ga 4600 eur (nije bio registrovan, imao nekih ogrebotina i ulubljenja), prosecne astre tog godista u to vreme bile su 5000 eur. Sad kola samo godinu dana mladja kostaju 6-8000  Shocked
A da su nesto mnogo bolja i nisu. Vec im se cuju neke plastike da lupkaju, vrata prave cudne i glasne zvukove kad se otvaraju, neki nece da upale lako, nekima ne radi kartica, neki imaju benzinski motor koji grokce ko dizelas...jedan je imao limitator brzine na 175, to je bas cudno za obican gradski auto, cenim da je bio renta car.
I tako, pesacim i dalje i kupio sam bus plus...
Iako sam nekad bio strogo protiv kredita bilo kakvih, sad mi se cak javlja ideja da uzmem kredit za nova kola.
Sačuvana

Nesa
Vajper

predsednik

Ugled: +30/-1
Starost: 60
Van mreže

« Odgovor #581 poslato: 14.03.2017. 22:42:21 »

Uzmi odmor, prosetaj do Nemacke, raspali po oglasima, bezi od placeva i nadjes dobar polovnjak.
Sačuvana
garwor
Speed King

predsednik

Van mreže

« Odgovor #582 poslato: 14.03.2017. 23:54:34 »

ne znam nemacki, ebga...
Sačuvana

garwor
Speed King

predsednik

Van mreže

« Odgovor #583 poslato: 19.03.2017. 22:33:17 »

I dalje pokusavam da kupin kola Smile
Pogledao sam vec dvocifren broj kola, i skoro sva su vozile zene i to samo kad su mala deca unutra. Preostala dva su vozili penzioneri Smile
U bg izgleda ima gomila zena kojima muzevi kupe nove velike hatcbakove pa nakon 6 godina shvate da im je auto preveliki Smile
Prodavci muzevi odmah naglase da se ne razumeju u kola i ne mogu da objasne zasto auto vuce u stranu, sto trese volan na 100 km/h, otkud voda u gepeku, sto nece auto da upali, sto se ugasi kad das malo jaci gas, sto konstantno sija lampica za servis, zasto cijuce nesto iz motornog prostora... Zenama to izgleda nista ne smeta pa i ne popravljaju Smile Srpske zene su zmajevi, svaka im cast

Za sada sam nasao ukupno dva koja ne vuku u stranu. Jedan od njih je novo test vozilo iz salona.
Sačuvana

peca777
SF friend

admiral flote

Ugled: +11/-0
Van mreže

« Odgovor #584 poslato: 20.03.2017. 10:19:35 »

auuuu
garw ala sam ja imao srece ja stvarno naisao na auto koji je vozila zena i samo je imao problema sa zadnjim levim tockom malo blokirala kocnnica i sa crknutim termostatom i to je  to
a sto se tice toga najbolje ti je odes na plac neki i barem znas da je barem mali servis uradjen
Sačuvana
Stranice: 1 ... 37 38 [39] 40 41   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

Šema sajta  ◊   SF Vektor  ◊   TV program  ◊   Periodni sistem NF

Pravilnik  ◊   SF kviz  ◊   NF na Krstarici  ◊   SF filmovi  ◊   Bibliografije

Kopirajt © 2006-2019. SF tim. Sva prava zadržana.
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines | Mapa foruma | Arhiva | wap2 Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.035 sekundi sa 23 upita.