SF tim
* 07.04.2020. 21:59:06
napredna pretraga  
Dobro došli, Gost. Molimo vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti: Fan forum SF fanova. Smile

Portal   Forum   Pomoć Pretraga Igre Prijavljivanje Registracija  
Stranice: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 42   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Šalter za žalbe&kukanje II  (Pročitano 167118 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
garwor
Speed King

predsednik

Ugled: +17/-2
Starost: 43
Pol: Muškarac
Van mreže

« Odgovor #555 poslato: 10.11.2016. 02:06:02 »

A da nisi samo malo zardjao? Npr meni se desilo dok sam bio u vojsci (u kojoj bi je li trebalo da covek bude fizicki spreman), da sam uglavnom sedeo pred kompjuterima i lezao, i po izlasku iz vojske pocne da me boli koleno, nakon par dana sve gore, ne mogu da savijam nogu, mirovao jos tri dana, ono jos gore. Odem do doktora, ona kaze trk na sport. Ja tako i uradim, vezbuckao i po kuci i proslo. Treba napomenuti da sam u vojsci nosio obucu sa nesto izdignutom petom (cizme), a inace ne volim to, pa imam osecaj da je to u kombinaciji sa porastom stomaka izazvanim nesto jacom hranom iz kantine izazvalo  i povecanje opterecenja kolena.
Sačuvana

Bolje biti tezak covek nego laka zena.

Sve su zivotinje jednake, samo su neke jednakije.
SuperFrog
Lucozade

predsednik

Ugled: +27/-1
Starost: 47
Van mreže

« Odgovor #556 poslato: 11.11.2016. 21:56:34 »

Kamo srece da je to, te da se mogu baciti u sport... nazalost zbog trenutnog stanja, jedva hodam, a do skora sam koristio stake.  Shocked

Ja sam ranije imao probleme sa ravnim tabanima, no nikad nisam imao probleme niti sa koljenima, niti sa ostalim djelovima nogu...

Zanimljivo mi je to da od dana do dana - drugacije se osjecam...
Sačuvana

We came here in peace, we expect to go in one... piece. - Col. O'Neill
MasterYoda
Jedi Council Member

predsednik

Ugled: +32/-5
Starost: 65
Van mreže

« Odgovor #557 poslato: 12.11.2016. 22:01:04 »

Ma, nema tu ništa novo. Postoje samo dvije moguće dijagnoze koje možeš da dobiješ od doktora:
1. To je na psihičkoj bazi
2. Gdje si bio do sada?
Sačuvana

Čovek se ne bori s rupom iskopanom na pogrešnom mestu, nego s budalama koje su je iskopale. Rupu jednostavno zatrpava.
garwor
Speed King

predsednik

Van mreže

« Odgovor #558 poslato: 12.11.2016. 23:12:00 »

Probaj ipak cucnjeve malo. Par puta na dan po par komada?
Sačuvana

garwor
Speed King

predsednik

Van mreže

« Odgovor #559 poslato: 16.11.2016. 12:39:48 »

U poslednje vreme u stanu mi se povremeno zacuje neki manji prasak, ko da je neko ispustio neki predmet na parket. Uglavnom nocu. Par puta sam ustajao da proverim da mi nije neka zivuljka u stanu pa obara nesto ali tu opciju sam brzo otpisao Smile Onda sam pomislio da se cuju stiropori u kutijama sa belom tehnikom, pomerao kutije, pritiskao, al nista. Onda pomislim da je od lepljivih traka kojima sam lepio najlone i papire ispod vrata kad sam farbao. U nekom momentu pomislih da je televizor sa greskom, da su mu ugradili neke klapne umesto integrisanih kola Smile . Na kraju skontam da to parket puca, svake noci po par puta se cuje. I to cesto ume nakon otvaranja vrata od terase. Ocigledno usled promene temperature plocice se sire/skupljaju i dolazi do pucanja laka izmedju njih (pretpostavljam posto nisam video da su plocice pukle; sitni lamelni parket je u pitanju). Vidim i da parket radi na tim nekim mestima gde je pretpostavljam pucalo. I to su sve mesta gde je parketar lepio plocice koje su bile labave. Cini se da nije dobro zalepio, dal je nesto bilo vlazno, dal nije dovoljno cekao pre lakiranja, ne znam ali primetio sam ja da se parket pomalo cuje na jednom mestu dok ides preko njega i kad sam se uselio, al kontao sam mozda se nije osusilo sve procic ce, al to se vremenom pojacavalo. Izgleda da cu pored ostalih zanata morati nauciti i parketarski.
Sačuvana

dan555
Kosmozamlata

predsednik

Ugled: +80/-9
Starost: 61
Slike: moj album
Van mreže

« Odgovor #560 poslato: 16.11.2016. 14:51:56 »

Гремлини су то, Гарве. Mr. Green
Sačuvana

Čoveče, pazi da ne ideš mali ispod zvezda! pozdrav
Glorija
Superbaba

predsednik

Ugled: +61/-2
Pol: Žena
Van mreže

« Odgovor #561 poslato: 19.11.2016. 13:02:04 »

Laughing Laughing Laughing

To i ja čujem kad nema dede ...

Twisted Evil

Sačuvana

Bog čuva budale !
SuperFrog
Lucozade

predsednik

Van mreže

« Odgovor #562 poslato: 29.11.2016. 16:22:02 »

Ma, nema tu ništa novo. Postoje samo dvije moguće dijagnoze koje možeš da dobiješ od doktora:
1. To je na psihičkoj bazi
2. Gdje si bio do sada?

Jos nista, imam zakazanu u cetvrtak kod doktora za reumu.  Shocked (iako svi nalazi kazu da nije reuma)
Sačuvana

garwor
Speed King

predsednik

Van mreže

« Odgovor #563 poslato: 09.12.2016. 12:53:13 »

Smrdljivi youtube sve cesce ubacuje reklame, ne samo na pocetku pesme/albuma nego i u sred. Malo im para pa oce jos.
Jel ima neki drugi sajt gde mogu da slusam muziku a da ne pozelim odmah posle toga da se obrijem ili uplatim odmor?

Sačuvana

SuperFrog
Lucozade

predsednik

Van mreže

« Odgovor #564 poslato: 09.12.2016. 15:31:16 »

Ako koristis youtube samo da gledas/slusas muziku, instaliraj ad-block i neces imati reklame u youtube. Bar ih ja nemam (Firefox + ad-block plus + noscript)

Et' saznao sam da imam Artitis...  Rolling Eyes  Shocked
Sačuvana

garwor
Speed King

predsednik

Van mreže

« Odgovor #565 poslato: 30.12.2016. 02:00:50 »

Artitis mu dodje ko neka umetnicka bolest Smile
Mene nesto kaziprst boli kad bocnim delom prsta pritiskam nesto, mozda je to artritis?

Nego, najozboljnije razmisljam da sam sredim parket. Ovaj majstor sto mi radio parket rece uradice opet, nece naplatiti ruke, al ja da platim materijal (lepkove i lakove) a to izadje skoro 200 evra. I sam sam u dilemi, da opet bacim pare ne istog majstora koji je aljkavo uradio posao, ili da bacim duplo vise na drugog, koji sumnjam da ce imati zivaca da zalepi sve odlepljene plocice pa ce propustiti neku. Ili da sam zalepim to i kupim velike tepihe da se ne vidi ako nije bas sve ravno.
Jer muka je da se ponovo hobluje, gde cu sa stvarima, a bas da ostavljam majstore 10-tak dana sa kljucem od stana ne bih. Mora 10-tak dana jer mora soba po soba da se radi.
Sačuvana

Glorija
Superbaba

predsednik

Van mreže

« Odgovor #566 poslato: 30.12.2016. 13:52:52 »

Umalo da baba sazna šta bude posle smrti ...  Sad al' propade štos  Evil or Very Mad

Sačuvana

Bog čuva budale !
peca777
SF friend

admiral flote

Ugled: +11/-0
Starost: 42
Van mreže

« Odgovor #567 poslato: 30.12.2016. 14:37:36 »

sta to bi baba   grrr
Sačuvana
Nesa
Vajper

predsednik

Ugled: +30/-1
Starost: 61
Van mreže

« Odgovor #568 poslato: 31.12.2016. 13:26:14 »

Artitis mu dodje ko neka umetnicka bolest Smile
Mene nesto kaziprst boli kad bocnim delom prsta pritiskam nesto, mozda je to artritis?

Nego, najozboljnije razmisljam da sam sredim parket. Ovaj majstor sto mi radio parket rece uradice opet, nece naplatiti ruke, al ja da platim materijal (lepkove i lakove) a to izadje skoro 200 evra. I sam sam u dilemi, da opet bacim pare ne istog majstora koji je aljkavo uradio posao, ili da bacim duplo vise na drugog, koji sumnjam da ce imati zivaca da zalepi sve odlepljene plocice pa ce propustiti neku. Ili da sam zalepim to i kupim velike tepihe da se ne vidi ako nije bas sve ravno.
Jer muka je da se ponovo hobluje, gde cu sa stvarima, a bas da ostavljam majstore 10-tak dana sa kljucem od stana ne bih. Mora 10-tak dana jer mora soba po soba da se radi.

Sam svoj majstor je zakon.  Rolling Eyes

Umalo da baba sazna šta bude posle smrti ...  Sad al' propade štos  Evil or Very Mad

E jel bi nam rekla da si saznala.   Laughing

pozdrav
« Poslednja izmena: 31.12.2016. 13:27:50 od Nesa » Sačuvana
Glorija
Superbaba

predsednik

Van mreže

« Odgovor #569 poslato: 31.12.2016. 13:29:22 »

Twisted Evil Nikom ne bih otkrila tajnu ima li čega posle ...

Umesto da se smirim, neprekidno sam na ivici svesti ... tako temeljito mi se zavrti u glavi ...

Ovo već postaje dosadno  grrr Crying or Very sad Evil or Very Mad
Sačuvana

Bog čuva budale !
Stranice: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 42   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

Šema sajta  ◊   SF Vektor  ◊   TV program  ◊   Periodni sistem NF

Pravilnik  ◊   SF kviz  ◊   NF na Krstarici  ◊   SF filmovi  ◊   Bibliografije

Kopirajt © 2006-2019. SF tim. Sva prava zadržana.
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines | Mapa foruma | Arhiva | wap2 Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.03 sekundi sa 23 upita.