SF tim
* 27.01.2022. 16:11:03
napredna pretraga  
Dobro došli, Gost. Molimo vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti: Fan forum SF fanova. Smile

Portal   Forum   Pomoć Pretraga Igre Prijavljivanje Registracija  
Stranice: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 42   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Šalter za žalbe&kukanje II  (Pročitano 253120 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
vanax
Registrovani
admiral flote

Ugled: +28/-3
Starost: 79
Pol: Muškarac
Van mreže

« Odgovor #165 poslato: 28.03.2012. 18:17:52 »

Skoro kao Danov rebus.
Sačuvana

Između rođenja i smrti, najčešće zaboravljamo život
valiant68
Vuki

predsednik

Ugled: +33/-2
Starost: 53
Van mreže

« Odgovor #166 poslato: 28.03.2012. 22:55:19 »

Mo'z bit da je engleski rom. Eto prijemcivog resenja za rebus.
Sačuvana

S verom u Boga
venom187
Leon S. Kennedy

admiral flote

Ugled: +14/-2
Starost: 28
Van mreže

« Odgovor #167 poslato: 29.03.2012. 00:12:11 »

Hoće li neko da uradi ćirilizaciju tog imena?  Razz
Sačuvana

Don't run. You'll only die tired.
plotz
Registrovani

predsednik

Ugled: +16/-0
Starost: 52
Van mreže

« Odgovor #168 poslato: 29.03.2012. 07:44:27 »

hahhahahhahha dobar,dobar  smeh
Sačuvana

ako kaniš pobijediti nesmiješ izgubiti!!
vanax
Registrovani
admiral flote

Ugled: +28/-3
Starost: 79
Van mreže

« Odgovor #169 poslato: 29.03.2012. 11:32:05 »

Сфифтин'Лиан Есекс

Или - Лидан, са каракушљивим "д". Личи на адресу, али се позивају на Толкина (има неки лик Лиан) и на аустралијско порекло.
Sačuvana

Između rođenja i smrti, najčešće zaboravljamo život
MasterYoda
Jedi Council Member

predsednik

Ugled: +32/-5
Starost: 67
Van mreže

« Odgovor #170 poslato: 29.03.2012. 12:17:34 »

A da nije on neki klingonac?
Sačuvana

Čovek se ne bori s rupom iskopanom na pogrešnom mestu, nego s budalama koje su je iskopale. Rupu jednostavno zatrpava.
venom187
Leon S. Kennedy

admiral flote

Ugled: +14/-2
Starost: 28
Van mreže

« Odgovor #171 poslato: 29.03.2012. 14:30:59 »

Сфифтин'Лиан Есекс

Или - Лидан, са каракушљивим "д". Личи на адресу, али се позивају на Толкина (има неки лик Лиан) и на аустралијско порекло.

Hvala vanax.....  pozdrav
Zapravo, lik nije ništa posebno, tačnije ima veze sa nekoliko nižerazrednih filmova, ali me interesovalo kako pročitati to ime....  pozdrav
Sačuvana

Don't run. You'll only die tired.
Glorija
Superbaba

predsednik

Ugled: +62/-2
Pol: Žena
Van mreže

« Odgovor #172 poslato: 29.03.2012. 17:36:18 »

Rolling Eyes Kad smo kod čitanja .... provajder nas pročitao skroz  Embarassed

Tip je, valjda, jedini u ovoj ludoj zemlji koji pojeftinjuje ... Pošto zna kakvi smo, nama stalno naplaćuje isto ( 1 000 dinara ) ali nam protok povećava ... Trenutno: 1,5 mb - duplirano ... do sjedećeg "pojeftinjenja"  Rolling Eyes Evil or Very Mad
Sačuvana

Bog čuva budale !
robi75
Sir Oliver

admiral flote

Ugled: +22/-1
Starost: 46
Van mreže

« Odgovor #173 poslato: 31.03.2012. 10:48:35 »

Moji klinci, cerka 9 i sin 11 godina su vec duze vreme, tacnije pet godina clanovi KUD Kosta Abrasevic iz Backa Palanke. Svake godine putju po nekoliko puta sto po Srbiji sto inostranstvo, recimo Kipar, Turska ili Spanija. Juce je otputovao za Sloveniju. Kazu dobro je, neka igra, mnogo ce putovati, svasta ce videti. Slazem se ali svako to putovanje je udarac po mom dzepu. Nista opstina ili grad ne placa, ne placa ni KUD drustvo, sve placaju roditelji. A ne mogu da mu uskratim to zadovoljstvo kada 90% dece iz grupe putuje. I on to stvarno voli. Naravno da cu za njega dati sve ali samo konstatujem jos jednu anomaliju ( ako je to uopste potrebno) u vec dovoljno oskrnavljenom, pogotovo kada je kultura u pitanju, drustvu.
Sačuvana

Sine veli, ko igra za raju i zanemaruje taktiku, zavrsice karijeru u nizerazrednom "Vratniku".
plotz
Registrovani

predsednik

Ugled: +16/-0
Starost: 52
Van mreže

« Odgovor #174 poslato: 31.03.2012. 11:30:04 »

<Moj komsija igra u "KOLU",mogu ti reci da mu je super,radno vreme od 10 do 15,ode vežba,putuje ,plaćen je(dobro plaćen),još par godina pa peMzija,isplatiće se to samo polako...msm izdrži.
« Poslednja izmena: 31.03.2012. 11:36:37 od plotz » Sačuvana

ako kaniš pobijediti nesmiješ izgubiti!!
robi75
Sir Oliver

admiral flote

Van mreže

« Odgovor #175 poslato: 31.03.2012. 12:13:18 »

Naravno, druze moj. Ja sam vise bio za, recimo neki sport sa loptom. Cak sam ga i vodio na neke utakmice kako lokalnog karaktera tako i na utakmice Partizana. Na vreme sam video da od toga nema nista, sto je meni , iskreno govoreci u pocetku bilo nepodnosljivo. Poceo sam, na nagovor supruge da idem na njegove koncerte i da mu pruzam podrsku. Sada ima moje ogromno postovanje i pomoc u svakom smislu. Vidim i ja starije clanove drustva, cak je i " glava" organizacije moj komsija. Fino zaradjuje, rade lep posao i stvarno mnogo putuje, druze se i verujem da im je vrlo zabavno. Cak im i malo zavidim.
Sačuvana

Sine veli, ko igra za raju i zanemaruje taktiku, zavrsice karijeru u nizerazrednom "Vratniku".
valiant68
Vuki

predsednik

Ugled: +33/-2
Starost: 53
Van mreže

« Odgovor #176 poslato: 31.03.2012. 12:20:59 »

Koliko ja znam, uvek manjka muske "radne snage'. Prikljuci se.... samo izbaci cvarke i ostalo zacinjene....seti se tvog pritiska. Mozda ga regulises.
Ipak prvo pitaj sina  Mr. Green
Sačuvana

S verom u Boga
robi75
Sir Oliver

admiral flote

Van mreže

« Odgovor #177 poslato: 31.03.2012. 12:32:44 »

Ja bih ipak na drugi nacin da regulisem pritisak. Laughing
Da, decaci su uvek u " manjku". Njihova satisfakcija je , ako nista drugo, drustvo lepih  i slatkih devojcica. To je bar tvrdnja mog naslednika.
Sačuvana

Nesa
Vajper

predsednik

Ugled: +30/-1
Starost: 63
Van mreže

« Odgovor #178 poslato: 01.04.2012. 11:54:08 »

Laughing Laughing Laughing Laughing
Pa sta mislite zasto sam do kraja akademije bio clan hora.

Samo to malo razmazi decake. Sve na dohvat ruke i na izvolte. Prestanes da juris a i to ima drazi.  Laughing Laughing
Sačuvana
MasterYoda
Jedi Council Member

predsednik

Ugled: +32/-5
Starost: 67
Van mreže

« Odgovor #179 poslato: 01.04.2012. 14:35:15 »

Sinoć mi se desilo nešto što mi je u velikoj mjeri pomiješalo osjećanja, ali ipak preovladava ćal pa ću to opisati ovdje.

Stigla me je ona jevrejska kletva: dabogda imao pa nemao.
Uobičajena brzina daunloda (direktno ili preko dobrog torenta) kod mene je oko 350 kB/s. Tako je bilo do sinoć, sve dok nije nestalo struje. Kad je struja (nakon jednosatnog prekida) ponovo došla, neka 4 sata potrošio sam na razne gluposti a da nisam ni pokrenuo utorrent. Ta 4 izgubljena sata teško ću da prebolim.
U sitne sate naiđem na dobar torent za film 'The Darkest Hour'. Iako je bilo kasno prebacim ga u utorent a ovaj 'ladno skoči na 1100 kB/s. Na brzinu ubacim još jedan film (Defcon) a brzina (ukupna) skoči na preko 1800 kB/s. Da ne dužim priču, izgurao sam pikove brzine do 3871 kB/s (jedan film od 700 MB u tom periodu skinuo sam za tačno 11 minuta, a skidala su se u tom trenutku još dva filma). Sve u svemu, šou je potrajao nekih dva sata i za to vrijeme sam svukao 6 filmova ukupne težine oko 9 GB. A onda je sve prestalo.... šmrc...

Sada me muči nekoliko pitanja:
1. Da li se sistem tako ponašao i u ona 4 sata od dolaska struje do trenutka kada sam to primijetio. Ako jeste, izgubio sam 4 veličanstvena sata
2. Šta se to desilo? Da li su to Anonimusi rasteretili internet (manje vjerovatno) ili je nestanak struje nešto zeznuo kod mog provajdera, pa dok su oni to primijetili... (vjerovatnija varijanta).

Bilo kako bilo, imao sam lijep poklon, a njemu se u zube ne gleda. Sada se ponovo sve vuče sa uobičajenih 350 kB/s.
Sačuvana

Čovek se ne bori s rupom iskopanom na pogrešnom mestu, nego s budalama koje su je iskopale. Rupu jednostavno zatrpava.
Stranice: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 42   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

Šema sajta  ◊   SF Vektor  ◊   TV program  ◊   Periodni sistem NF

Pravilnik  ◊   SF kviz  ◊   NF na Krstarici  ◊   SF filmovi  ◊   Bibliografije

Kopirajt © 2006-2021. SF tim. Sva prava zadržana.
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines | Mapa foruma | Arhiva | wap2 Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.022 sekundi sa 23 upita.