SF tim
* 01.12.2020. 13:27:27
napredna pretraga  
Dobro došli, Gost. Molimo vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti: Fan forum SF fanova. Smile

Portal   Forum   Pomoć Pretraga Igre Prijavljivanje Registracija  
Stranice: 1 ... 135 136 [137]   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Krčma "Kod belog jelena" II  (Pročitano 587079 puta)
0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.
MasterYoda
Moderator

predsednik

Ugled: +32/-5
Starost: 66
Pol: Muškarac
Van mreže

« Odgovor #2040 poslato: 16.10.2020. 21:55:11 »

Haj, narode!

Dugo nisam navraćao u ovu birtiju. Tako je to kad je čovjeku kraj mnogo, mnogo bliži nego početak.
Nadam se da neću ispasti nekakvo staro čangrizalo kad podsjetim sve (pa i osnivača i čuvara ovog sajta i foruma) na jedno pravilo koje, mislim, stoji i u nacrtu pravilnika, a može se iskazati čuvenom rečenicom Borisa Dvornika iz jedne serije za koju mlađi sigurno nisu ni čuli (Naše malo misto), iz jedne države u kojoj mnogi članovi foruma nisu nikada ni živjeli:

Neću politiku u moju butigu!!!

Pobogu, ljudi, zar vam nije dosta toga. Vidim da sam i dalje zvanično urednik ove kafane. Dođe mi da iskoristim ovlaštenja i obrišem nekoliko stranica ove diskusije. Ipak, neću... Ne volim cenzuru a mojim godinama mnogo više pristaje drugarska kritika  grrr Mr. Green
Sačuvana

Čovek se ne bori s rupom iskopanom na pogrešnom mestu, nego s budalama koje su je iskopale. Rupu jednostavno zatrpava.
dan555
Kosmozamlata

predsednik

Ugled: +80/-9
Starost: 62
Slike: moj album
Van mreže

« Odgovor #2041 poslato: 16.10.2020. 23:34:09 »

Eh, kad ni o čemu drugom ne divanimo barem politiku da pretresamo, a i ne svađamo se.
Sačuvana

Čoveče, pazi da ne ideš mali ispod zvezda! pozdrav
garwor
Speed King

predsednik

Ugled: +17/-2
Starost: 44
Van mreže

« Odgovor #2042 poslato: 19.10.2020. 00:41:04 »

Trosenje vremena na politiku je najgore, nemamo informacije osim ono malo sto se lansira, a ko god lansira radi to s  ciljem. A usput rizikujemo da se zakrvimo. Bolje o svemiru i knjigama pricati, sport i vreme su takodje bezbedni Smile
Sačuvana

Bolje biti tezak covek nego laka zena.

Sve su zivotinje jednake, samo su neke jednakije.
Glorija
Superbaba

predsednik

Ugled: +62/-2
Pol: Žena
Van mreže

« Odgovor #2043 poslato: 26.10.2020. 17:28:13 »

Kad smo već kod knjiga ...

Samo ON može anatomiju, fiziologiju, genetiku, ... da objedini u ZABAVNU priču  Twisted Evil

Ovo bi svako morao da pročita - saznaće svašta korisno o svom telu i dobro se zabaviti.

Sačuvana

Bog čuva budale !
SuperFrog
Lucozade

predsednik

Ugled: +27/-1
Starost: 48
Van mreže

« Odgovor #2044 poslato: 09.11.2020. 15:01:50 »

Rekoh, samo se javim i nazdravim...

Pivo i ja smo se druzili preko vikenda... jedan od ljepsih dana u ovoj godini. ( Poslije 2-3 sermice temperatura oko nule, imali smo jedan vikend gdje su temperature 20-25c)

Nazalost korona jos vlada ovdje... Sad

Kako ste svi ostali? Sta ima novog?
Sačuvana

We came here in peace, we expect to go in one... piece. - Col. O'Neill
garwor
Speed King

predsednik

Ugled: +17/-2
Van mreže

« Odgovor #2045 poslato: 15.11.2020. 22:49:23 »

Ziveli! Kod nas umereno hladno(i vreme i pivo), korona se siri, drzava ne preduzima neke rigorozne mere za sada. Treba preziveti ovu zimu.
Sačuvana

Bolje biti tezak covek nego laka zena.

Sve su zivotinje jednake, samo su neke jednakije.
SuperFrog
Lucozade

predsednik

Van mreže

« Odgovor #2046 poslato: 18.11.2020. 17:01:00 »

Ovdje od danas uveli ogranicenja, tho republikanska vlast u mojoj drzavi hoce da svrgne demokratskog guvernera, kako se ona usudila da spasava zivote kad po njima virus nije problem?! Grad gdje zivim sad ima 500-1000 novih slucajeva svaki dan, broj mrtvih je prosjecno 5 (7 dana srednja vrijednost)...

Poslije tog ljepog vikenda imali smo kisu i hladnocu, da bi zadnji vikend imali uzasan vjetar.

Od novina - kupio Oculus Quest 2 VR set...

Pogledali Time video sa internacionalne svemirske stanice... za ne povjerovati kako je dobro uradjeno, vidis sve detalje u stanici u 360 stepni u svakoj direkciji. Pogled na zemlju sa te visine je predivan.

Takodje pogledali par video sa raznih strana sviejta, od Angel's Falls (Venezuela) do Piramida u egpiptu. Stvarno je odlicno sve uradjeno.

Oprobao sam set i sa Elite Dangerous - bez VR sve je odlicno - sa VR je puno bolje... Za ne povjerovati kako dobro izgleda.

https://www.youtube.com/watch?v=jB-LBKeimVo

Takodje kad gledate film (netflix), izgled je kao da ste u kinu - ogroman ekran.

Zaniljivo - zena otisla da sebi kupi jaknu, i ispred trgovine djele hladano pivo - Heineken. Very Happy Takve male stvari te stvarno mogu oraspoloziti.
Sačuvana

ender33
Registrovani

kapetan

Ugled: +13/-0
Van mreže

« Odgovor #2047 poslato: 19.11.2020. 09:48:30 »

Ja sam se preselio u Svedsku ovaj mjesec, trenutno cekam PN i trazim posao. Vrijeme hladno ali jos bez snijega. Dan sest sati. Ovdje gdje sam ja nema puno slucajeva corone a nema ni nekih velikih restrikcija.
Zivi i zdravi bili.
Pozdrav
Sačuvana

sad znam
     da
ništa ne znam
SuperFrog
Lucozade

predsednik

Van mreže

« Odgovor #2048 poslato: 19.11.2020. 15:45:45 »

LOL,

KOja slucajnost, juce smo dobili of familije iz Svedske ovu pjesmu...

Kad Korona Zavlada...

https://www.youtube.com/watch?v=wVxRqeWqem8

Uzivaj duge noci... odlicno za gledati filmove i serije... Smile ili pak za citanje. Smile
Sačuvana

MasterYoda
Moderator

predsednik

Ugled: +32/-5
Starost: 66
Van mreže

« Odgovor #2049 poslato: 19.11.2020. 21:35:46 »

Ježim se od tih pojmova - hladna pića i korona. Prije desetak dana imao sam bliski susret (a nije treće vrste). Svi simptomi korone srezali su me i u roku od par sati od zdravog doveli do 'na samrti' stanja. Odnijeli su me do hitne i kovid ambulante i jedini tretman koji sam dobio bilo je skidanje temperature, neki antibiotici i ko zna šta u tom stilu. Čisto da preživim do sutra (bilo je kasno veče). I, naravno, naređenje za samoizolaciju.
Da ne dužim mnogo, narednih dana radio sam dva puta PCR i jednom serološki i sve je bilo negativno. U pitanju je bila obična (čuj, obična) upala grla zbog ledeno hladnog pića u pogrešnom trenutku. Nešto što moja žena rješava vrućim pilećim supama i vrelim čajevima a ja za svaki slučaj pred spavanje prsnem malo Lysobact spreja.
Sačuvana

Čovek se ne bori s rupom iskopanom na pogrešnom mestu, nego s budalama koje su je iskopale. Rupu jednostavno zatrpava.
Stranice: 1 ... 135 136 [137]   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

Šema sajta  ◊   SF Vektor  ◊   TV program  ◊   Periodni sistem NF

Pravilnik  ◊   SF kviz  ◊   NF na Krstarici  ◊   SF filmovi  ◊   Bibliografije

Kopirajt © 2006-2019. SF tim. Sva prava zadržana.
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines | Mapa foruma | Arhiva | wap2 Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.027 sekundi sa 24 upita.