SF tim
* 15.11.2019. 04:02:16
napredna pretraga  
Dobro došli, Gost. Molimo vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti: Fan forum SF fanova. Smile

Portal   Forum   Pomoć Pretraga Igre Prijavljivanje Registracija  
Stranice: [1]   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Svemirski turizam  (Pročitano 2729 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
svetlost lutalica
Bene Gesserit

predsednik

Ugled: +60/-2
Van mreže

« poslato: 05.03.2011. 15:00:45 »

Virgin se ozbiljno priprema da za par godina krene sa svemirskim turizmom i već prodaje karte.
(ako imate 200.000 dolara sa kojima ne znate šta ćete, ovde možete da rezervišete kartu, pogledate broušuru, filmić itd.)

Osim što je Ričard Brenson (opet) pokazao da je...blesav ili genije za biznis ili oboje...zanimljivo je što nudi komercijalne ugovore istraživačkim institutima, za koje bi to moglo se ispostavi kao prilično isplativo rešenje (200K$ po čoveku vs. par desetina miliona za razvoj sopstvenih programa). Ako vam se ne sviđa prethodni članak, ima o tome i ovde.

U međuvremenu, ostali hvataju priključak, tako da su brižne duše obezbedile da dok orbitirate oko Zemlje možete da cirkate pivo...jer inače orbitiranje oko Zemlje nema mnogo smisla i nije zanimljivo, je li. Smile
Sačuvana
Tanjica
Daenerys Targaryen

predsednik

Ugled: +29/-10
Starost: 41
Pol: Žena
Van mreže

« Odgovor #1 poslato: 05.03.2011. 18:29:41 »

Mozda ce i da gledaju neki film  Rolling Eyes
Sačuvana

My needs are simple and few: food, clothing, a comfortable bed to sleep and NO IDIOTS.
Glorija
Superbaba

predsednik

Ugled: +60/-2
Pol: Žena
Van mreže

« Odgovor #2 poslato: 05.03.2011. 21:03:06 »

Nije za babu - ja sam ANTIturista ! Svuda pođi - kući dođi ! Čemu onda i odlaziti ???  Wink Laughing

Svemir me plaši ... nema ničega dobrog tamo: ni svežeg vazduha, ni šarenog cveća, ni gravitacije, radijacija ubija,...

Pivo + roštilj + dobro društvo = dobar provod ! Sumnjam da je pivo isto i bez gravitacije (iz tube ili kesice ili ? )

Meni pozli u prebrzom liftu  Crying or Very sad Patim od vrtoglavice  Rolling Eyes Mrzim zatvoren prostor ... Šta ću ja tamo ?
Sačuvana

Bog čuva budale !
Stranice: [1]   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

Šema sajta  ◊   SF Vektor  ◊   TV program  ◊   Periodni sistem NF

Pravilnik  ◊   SF kviz  ◊   NF na Krstarici  ◊   SF filmovi  ◊   Bibliografije

Kopirajt © 2006-2019. SF tim. Sva prava zadržana.
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines | Mapa foruma | Arhiva | wap2 Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.015 sekundi sa 23 upita.