SF tim
* 16.09.2019. 06:19:59
napredna pretraga  
Dobro došli, Gost. Molimo vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti: Fan forum SF fanova. Smile

Portal   Forum   Pomoć Pretraga Igre Prijavljivanje Registracija  
Stranice: [1] 2 3   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Plastifukse?  (Pročitano 14092 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
dan555
Kosmozamlata

predsednik

Ugled: +80/-9
Starost: 61
Slike: moj album
Pol: Muškarac
Van mreže

« poslato: 16.11.2010. 22:46:16 »

Plastifukse, ili seks sa robotima?

Plastifukse su gino/androidi za seksi razbibrigu u Mebijusovom Inkalu.
Mušterija uđe u, hmmm, seksi-SZR, na ulazu od ponuđenih sastavnih delova odabere izgled plastifukse, automat je sklopi i isporuči mu je na upotrebu.

Već sada se prave primitivni androidi koji veoma liče na ljude. Kožu im prave od silikona, imaju mimiku lica, pokreću usta dok govore, imaju ugrađene senzore dodira u koži, tanku VeI tako da mogu razmeniti pokoju rečenicu, čak im ugrađuju i srce koje radi, a kožu im greju, da bi ugođaj bio što bliži pravom.

Japanci se zadržavaju na robotima koji služe za prezentaciju ili dočekivanje gostiju, a neki Ameri su napravili prvu robo-seksi-lutku - "Roxxxy Sex Robot". Za razliku od japanskih, koje pokreću ruke, ova je na video-snimcima mrtvosano opružena i raskrečena na kanabetu (+ ima 54 Kg).

DakleM, budućnost nam se smeši, šta mislite o tome da u vašem kraju, u radnjici na ćošketu budu na usluzi plastifukse?

Možete li sebe da zamislite kako gi koristite? Možda sebe obradujete za rođendan kapetanom Vrapcem ili jednom LK? Što je najlepše, imaju dugme za uključivanje i isključivanje, pa se lepo gurnu pod krevet kada ne trebaju. Laughing

Govorim o čistom seksu, ne o ljubavi prema mašini.

Ne sumnjam da će oni koji se danas "druže" sa lutkama na naduvavanje rado dočekati seksibote ali pitam se (a i vas) da li će u nekoj neizvesno dalekoj budućnosti njihova upotreba biti nešto sasvim normalno???

Kad pomislim na LK pod mojim krevetom... hmmmm... bojim se da postajem perverzan... Sad
« Poslednja izmena: 16.11.2010. 22:50:08 od dan555 » Sačuvana

Čoveče, pazi da ne ideš mali ispod zvezda! pozdrav
svetlost lutalica
Bene Gesserit

predsednik

Ugled: +60/-2
Van mreže

« Odgovor #1 poslato: 16.11.2010. 22:48:34 »

Nešto mi se čini da ja nisam prava osoba za odgovaranje na ovu temu, tako da ću se zadržati na ovom spamerskom komentaru.  svetac
Sačuvana
plotz
Registrovani

predsednik

Ugled: +16/-0
Starost: 50
Van mreže

« Odgovor #2 poslato: 17.11.2010. 19:51:14 »

:bravoo: kakva tema joooooooooooooooj
Sine lenji Ameri ili pak ili imaju takvu predstavu:samo ti lezi i opusti te sve će DŽO da uradi,a lutka da uživa cvrc.
Sačuvana

ako kaniš pobijediti nesmiješ izgubiti!!
dan555
Kosmozamlata

predsednik

Van mreže

« Odgovor #3 poslato: 18.11.2010. 18:20:52 »

Мораћу да бришем спам одавле. Не дам бре пластифуксе! Какви плакати, ретро филмови...

Али, бринем се за ваше здравље. Покренем тему о сексу, макар и са роботима, а нико да се "упеца". ццц Rolling Eyes
Sačuvana

Glorija
Superbaba

predsednik

Pol: Žena
Van mreže

« Odgovor #4 poslato: 18.11.2010. 18:29:59 »

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Sačuvana

Bog čuva budale !
svetlost lutalica
Bene Gesserit

predsednik

Van mreže

« Odgovor #5 poslato: 18.11.2010. 22:50:11 »

Moje zdravlje (psihofizičko) je davnih dana otišlo dovraga, a što se teme tiče mogu samo stoti put da ponovim da bi, po mom mišljenju, svet bio mnogo prijatnije mesto za život kada bismo se rešili svih, ali svih seksualnih tabua koji nikoga objektivno ne ugrožavaju. Što se tiče samih robota, meni je jedino u stvari zanimljivo koji stepen (ne)inteligencije treba da imaju da bi im se priznala ljudska prava i status odrasle osobe koja dobrovoljno pristaje na seks.
Sačuvana
dan555
Kosmozamlata

predsednik

Van mreže

« Odgovor #6 poslato: 18.11.2010. 23:01:13 »

Па, идеја је да немају та права. Mr. Green
У супротном, то би била проституција.
Sačuvana

svetlost lutalica
Bene Gesserit

predsednik

Van mreže

« Odgovor #7 poslato: 18.11.2010. 23:19:01 »

Ja ne vidim problem ni sa prostitucijom sve dok postoji sloboda izbora zanimanja. Ali problem sa robotima (i ne samo sa robotima i ne samo u kontekstu seksa) nastaje upravo sa veštačkom inteligencijom. U smislu da, ako neko u svakom pogledu funkcioniše kao ljudsko biće, makar ne izgledao tako, na osnovu čega možeš da mu negiraš status ljudskog bića i svega što uz to ide. U međuvremenu se svode samo na napredne vibratore. Posle tog vremena, ne vidim neku stvarnu razliku. Tj. Gladia je imala robota koji je izgledao kao (zgodan&funkcionalan) čovek, funkcionisao kao čovek i životna misija mu je bila da joj udovolji u svakom pogledu. Kapiram da 90% ženskog sveta ne bi imalo problem da se zaljubi u to.
Sačuvana
dan555
Kosmozamlata

predsednik

Van mreže

« Odgovor #8 poslato: 18.11.2010. 23:31:30 »

Одсуство слободне воље - робот, само згодна алатка па макар имао и веи.
Самосвест је већ личност.
А пошто негде прочитах да математика каже да ниједан систем не може садржати све информације које га описују, то ми никада нећемо моћи да дефинишемо самосвест, или "душу" или шта год већ нас чини оним што јесмо..

И то није прича о пластифуксама. Оне су баш напредни вибратори и ништа више.

Додатак, читам шта сам написао, и роботи могу имати слободну вољу, делати самостално у складу задатка. Бах, ови друштвењаци и у секс морају да убаце филозофију. Razz Laughing
« Poslednja izmena: 18.11.2010. 23:35:35 od dan555 » Sačuvana

svetlost lutalica
Bene Gesserit

predsednik

Van mreže

« Odgovor #9 poslato: 18.11.2010. 23:39:11 »

Pa u čemu onda uopšte može biti problem?  nejasno

Mislim, ja bih vrlo rado razne (čitaj sve) osobe u svom životu držala pod krevetom dok mi ne zatrebaju, al' to opet nema baš mnogo veze sa seksom.

A Vrabac nije Vrabac bez odgovarajuće ličnosti, tako da...ne zvuči zabavno.

Ali ako je pitanje načelno je l' to ok, da, jeste, sasvim je ok dok god nijedno biće nije povređeno bez sopstvenog pristanka (pri tom se, očigledno, podrazumeva da bića koja ne mogu dati svesni & kompetentni pristanak ne smeju biti povređena ni u kom slučaju). Što nas opet vraća na pitanje šta sve spada u biće...  Rolling Eyes  Smile

Ne znam za društvenjake in general, ali ja mogu bez problema da zamislim seks bez emocija, a seks bez mozga teško do nikako. Smile

Edit: lepo rekoh da je bolje da se ne upuštam u ovu temu...  grrr
« Poslednja izmena: 18.11.2010. 23:41:06 od svetlost lutalica » Sačuvana
dan555
Kosmozamlata

predsednik

Van mreže

« Odgovor #10 poslato: 18.11.2010. 23:44:21 »

Следи "ад хоминем".
Кажу да је највећи сексуални орган мозак, а ти га имаш превише. Mr. Green
Мушка логика по том питању је много боља и ефикаснија. Razz
Мислим, не гледамо тако високо да бисмо се бавили мозгом.

А сад слободно удрите по мени. kesa
Sačuvana

svetlost lutalica
Bene Gesserit

predsednik

Van mreže

« Odgovor #11 poslato: 18.11.2010. 23:50:44 »

Sledi besomučno hvalisanje.  plazenje
Potpuno se slažem da je mozak najveći seksualni organ i da ga imam previše. Zato i jesam sasvim potpuno sasvim fatalna bez obzira na 20 kg viška i uvrežene predrasude o muškarcima i njihovim prioritetima u tom pogledu.
 slon
Sačuvana
Glorija
Superbaba

predsednik

Pol: Žena
Van mreže

« Odgovor #12 poslato: 19.11.2010. 00:18:24 »

Laughing Laughing Laughing

Lutke (roboti?) su "ženske" - namenjeni muškarcima i tu je poenta  Wink

Kao "dupla škorpija" mogu da shvatim "čist sex" - ali kao žena ne vidim svrhu istoga. Dan je lepo pokazao razliku u m-ž gledištu.

Postaje zanimljivo ...

Sačuvana

Bog čuva budale !
Nesa
Vajper

predsednik

Ugled: +30/-1
Starost: 60
Van mreže

« Odgovor #13 poslato: 19.11.2010. 01:13:46 »

Kao prvo neslaganje:
....., po mom mišljenju, svet bio mnogo prijatnije mesto za život kada bismo se rešili svih, ali svih seksualnih tabua koji nikoga objektivno ne ugrožavaju.
Dali je tabu ili ne, ali peder mi nikad nece ostati bez prismotre, predju li granicu +,-, 90 stepeni u odnosu na supak. Ustvari najsigurnije je da ih drzim sto dalje od sebe.
Posebno je razlog i to, sto adrenalin budi u meni i zver, pa da nebih zaglavio u prdekanu, najbolje je drezati se sto dalje istih. Tabu ili fobija, al sta cu.

Drugo neslaganje i sa Svetlosti i sa Danom:
Sto tu Plastifuksu poredite samo sa vibratorom. Ako je to samo zenska igracka onda ce valjda biti Plastifuksator, i nije namenjen za ukupnu populaciju vec samo za zenski deo. Mr. Green
Bar se nadam, a ako je tako, zasigurno nece biti moja igracka. Mr. Green Laughing
Sačuvana
dan555
Kosmozamlata

predsednik

Van mreže

« Odgovor #14 poslato: 19.11.2010. 01:20:19 »

Прво, говоримо о мушко-женским односима. ДаклеМ, гиноиди за мушкарце и андроиди за жене.
Вибратор је овде само згодан назив за роботе оба "пола", да потенцира да нису особе.
Sačuvana

Stranice: [1] 2 3   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

Šema sajta  ◊   SF Vektor  ◊   TV program  ◊   Periodni sistem NF

Pravilnik  ◊   SF kviz  ◊   NF na Krstarici  ◊   SF filmovi  ◊   Bibliografije

Kopirajt © 2006-2019. SF tim. Sva prava zadržana.
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines | Mapa foruma | Arhiva | wap2 Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.021 sekundi sa 23 upita.