SF tim
* 19.07.2019. 23:04:39
napredna pretraga  
Dobro došli, Gost. Molimo vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti: Fan forum SF fanova. Smile

Portal   Forum   Pomoć Pretraga Igre Prijavljivanje Registracija  
Stranice: [1] 2   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Prednastavak Tuđina  (Pročitano 7024 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
dan555
Kosmozamlata

predsednik

Ugled: +80/-9
Starost: 60
Slike: moj album
Pol: Muškarac
Van mreže

« poslato: 08.09.2010. 00:33:08 »

Sa PISB.

Prednastavak Tuđina

Prednastavak Ridli Skotovog filma "Tuđin" (1979.), neće moći lako da se gleda, najavio je reditelj. U samom filmu on će se baviti predistorijom vanzemaljaca.

"Film će biti zaista opak, veoma prljav. Prava tamna strana meseca! Mi ovde govorimo o bogovima i inženjerima. Inženjerima svemira. I jesu li vanzemaljci stvoreni kao oblici biološkog rata? Ili biološko sredstvo koje će banuti i očistiti planetu?", otkriva reditelj.
Ridli Skot je, takođe, priznao da ima nameru da stvori film koji će biti superiorniji od Džejms Kameronovog "Avatara". On je već najavio da će se radnja njegovog novog filma zbivati decenijama pre priče o Elen Ripli i posadi broda Nostromo.

Stoga Sigurni Viver ne treba očekivati u prednastavku jer je reč o "vremenu u kojem ona još nije bila rođena", ali reditelj ističe da će i ovde glavni junak biti žena!

Upravo se povodom toga već čuju glasine da će Džema Arterton biti glavna junakinja. Ona je najavila da će imati sastanak sa Skotom, a reditelj je bio oduševljen njenim nastupom u britanskom trileru "Nestanak Alise Krid".
Sačuvana

Čoveče, pazi da ne ideš mali ispod zvezda! pozdrav
goldengaidin
Registrovani

kopilot

Ugled: +9/-0
Starost: 34
Van mreže

« Odgovor #1 poslato: 08.09.2010. 01:58:47 »

Eto malo i od mene Smile

” Film će se odvijati u  2085. godini,oko 30 godina pre Ellen Ripley [ Sigourney Weaver].
U osnovi se radi o saznanju ko je svemirski džokej. Osoba koja je bila u fotelji alien vozila .

Film je o terraformingu - uzimanju planeta , gomila zemlje, i pokušavanju da se poseju seme budućeg života.  Kao posledica terraforminga dolazi do nastanka alien čudovišta.
Film će se pridružiti onima koji obrađuju temu koje su posledice kada se igramo Boga.

Još uvek nisam odlučio kako ćemo objasniti  kako su Alieni nastali. Da li su oni veštački stvoreni ili ne.
Za mene je ideja da su Alieni  prirodno evoluirali oblik vanzemaljskog života  na koji su ljudi slučajno naleteli, podjednako privlačna, i zastrašujuća. Drago mi je da mi serijal daje tu mogućnost interpretacije ”

Takođe je rekao da film ne sme ići ispod kvaliteta filma James Camerona (Aliens).
“Jim je podigao lestvicu i ja moram da je preskočim. Neću ga tek tako pustiti da bude bolji.”
-----------------------------------------------
Gema je super  ljubav
Sačuvana
fane
Driver of the universe

admiral flote

Ugled: +23/-2
Van mreže

« Odgovor #2 poslato: 08.09.2010. 10:38:13 »

I ja da dodam :

"Yeah, the thing about Alien vs. Predator is, I know it's commerce, but what a pity. I think, therefore, I have to design - or redesign - earlier versions of what these elements are that led to the thing you finally see in Alien, which is the thing that catapults out of the egg, the face-hugger."

"We're hoping to have it in theaters in late 2011, or maybe the best date in 2012."

Inače, Alien je moj prvi sf film koji sam gledao davne '81 Razz
Sačuvana
valiant68
Vuki

predsednik

Ugled: +33/-2
Starost: 50
Van mreže

« Odgovor #3 poslato: 23.09.2010. 12:17:01 »

U ovoj najavi opakog filma, jedino se nadam da rezija zatrazi malo vise svetla za scenu jer zabole oci naziruci sta se desava. Nijedan film iz stare dobre ere stvaranja nije mucio culo vida.

Mozda konacno shvate da je poenta na prici a ne na jezivim scenskim efektima. Toliko smo se navikli na enormne kolicine krvi i kidanja delova organa da je doslo do zasicenja, bar kod mene.
Sačuvana

S verom u Boga
fane
Driver of the universe

admiral flote

Van mreže

« Odgovor #4 poslato: 23.09.2010. 21:20:44 »

” Film će se odvijati u  2085. godini,oko 30 godina pre Ellen Ripley [ Sigourney Weaver].
U osnovi se radi o saznanju ko je svemirski džokej. Osoba koja je bila u fotelji alien vozila .

Sačuvana
dan555
Kosmozamlata

predsednik

Van mreže

« Odgovor #5 poslato: 23.09.2010. 21:27:34 »

Zar to nisu bili Predatori? To su nam servirali u filmovima AVP.
Sačuvana

fane
Driver of the universe

admiral flote

Van mreže

« Odgovor #6 poslato: 23.09.2010. 21:30:18 »

Ma jok, ovo je iz Aliena 1979 godine, u onom velikom svemirskom brodu...
Sačuvana
dan555
Kosmozamlata

predsednik

Van mreže

« Odgovor #7 poslato: 23.09.2010. 21:33:29 »

Pitam zbog ovoga:
Citat
Šta imaju sada da nam otkrivaju ko je širio tuđine, kada su već snimili filmove u kojima su rekli da su ih Predatori gajili i širili da bi se zabavljali loveći ih.
Sačuvana

fane
Driver of the universe

admiral flote

Van mreže

« Odgovor #8 poslato: 23.09.2010. 21:47:46 »

Ridley Scott je rekao da Alien Vs Predator 1 i 2 nemaju nikakve veze sa njegovim filmom, nego će, kao što reče goldengaidin, da se zabave ovim jahačem i poreklom aliena.
Pošto nema nikave veze sa ova dva užasna filma, bez obzira što će biti  prequel, očekujem ipak nešto bolje...

A što se tiče ove slike, ako se sećaš, kad udju u brod, pronalaze ovu stolicu sa fosilizovanim ostatkom nekog aliena.
Sačuvana
dan555
Kosmozamlata

predsednik

Van mreže

« Odgovor #9 poslato: 23.09.2010. 22:15:38 »

Upravo to mi smeta, što se prave kao da ne postoje AVP filmovi. 'Ajde da su ih radili neki levi producenti bez autorskih prava, ali to su "zvanični" filmovi. I mi sad treba da se pravimo da ih nismo gledali.
Sačuvana

fane
Driver of the universe

admiral flote

Van mreže

« Odgovor #10 poslato: 23.09.2010. 22:25:35 »

AVP filmovi su zapravo ekranizacija video igre iz 1994 odnosno 1999 godine, tako da ih ne uzimam za ozbiljno...
Sačuvana
NaraYan
Archmage

predsednik

Ugled: +21/-1
Starost: 36
Van mreže

« Odgovor #11 poslato: 24.09.2010. 00:54:47 »

Nebitno, složio bih se sa danom.
Škk mi prosipaju neku priču (koja ima smisla btw) da bi sad rekli da to nema veze?! Itekako ima... uvukli su predatore u tu priču skroz kapitalistički a sad bi da ih izbace skroz komunistički.. e ne može. Smile
Sačuvana

Samo Shrajk Srbiju Spashava
dan555
Kosmozamlata

predsednik

Van mreže

« Odgovor #12 poslato: 24.09.2010. 02:31:00 »

Pravda za predatore! no pasaran citaj bre
Sačuvana

goldengaidin
Registrovani

kopilot

Ugled: +9/-0
Starost: 34
Van mreže

« Odgovor #13 poslato: 24.09.2010. 02:39:02 »

Meni se prica iz AVP1 jako svidela (2. nisam hteo da gledam)
Otprilike u tom periodu sam gledao Stargate SG1 pa mi je leglo kao kec na 10 Smile
 Ima nesto oko tih piramida  Embarassed Cool

Citat
A što se tiče ove slike, ako se sećaš, kad udju u brod, pronalaze ovu stolicu sa fosilizovanim ostatkom nekog aliena.
Hvala, zaboravio sam bio totalno na ovo  Embarassed
Sačuvana
valiant68
Vuki

predsednik

Ugled: +33/-2
Starost: 50
Van mreže

« Odgovor #14 poslato: 24.09.2010. 03:30:09 »

Sad kad su ubacili da postoje dve vrste predatora....mozda im je navrdeda zabrljao sa Alien-om.

Koliko ima tehnike na sebi i crevca....svasta moze da se izrodi.

Hvala za sliku Fane...lepi detalji, propustim gledajuci film.
Sačuvana

S verom u Boga
Stranice: [1] 2   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

Šema sajta  ◊   SF Vektor  ◊   TV program  ◊   Periodni sistem NF

Pravilnik  ◊   SF kviz  ◊   NF na Krstarici  ◊   SF filmovi  ◊   Bibliografije

Kopirajt © 2006-2019. SF tim. Sva prava zadržana.
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines | Mapa foruma | Arhiva | wap2 Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.024 sekundi sa 24 upita.